Kozmos KHDP-S300 / Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklık

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
KHDP-S300 kodlu KOZMOS ürünüdür.

Onlarca yıldır dünyanın her yerindeki profesyonel kullanıcılar, stüdyo çalışmalarında referans kulaklıklarına güvenirler. Kozmos KHDP-S300 modeli de kullanıcıların bu güvenini kazanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Son derece ayrıntılı çözünürlüğe ve çok şeffaf bir sese sahiptir.
Kayıtlarınızda en küçük detay ve nüansları bile rahatlıkla duyacak ve hissedeceksiniz. Müziğinizi mix aşamasında kullanımın haricinde, arkası kapalı yapısıyla kayıt esnasında dışarı ses kaçırmaz ve kolaylıkla kayıt yapabilmenizi sağlar.

Kozmos KHDP-S300 kulaklıklar; müzik yapımcıları, ses mühendisleri, radyocular ve podcast yayıncıları için ideal bir ses seviyesine ve balansına sahiptir. Bu sayede profesyonel kayıt stüdyoları haricinde, radyo istasyonları veya kişisel podcast yayınlarınızda da en detaylı sesleri duyarak kullanabilirsiniz. Tüm frekans aralığını inanılmaz bir hassasiyetle yeniden üretir ve hatta düşük frekansları keskin ayrıntılarla yeniden üretirler.

KHDP-S300 serisi, kritik müzik ve ses izleme için tasarlanmıştır ve olağanüstü izolasyon ve birinci sınıf tepkilerle mükemmel nötr bir dinleme ortamı sağlar. Yüksek frekanslar analitik ve farklılaştırılmış bir sese çevrilir. Ultra düşük bas sesleri tanımlanır ve net bir şekilde yeniden üretilir.

Sağlam kafa bandı çeliği, kullanıcının kulaklığı güvenli bir şekilde kafasına oturmasını sağlar. Yumuşak kulak yastıkları, kulaklıkların uzun süre kullanımında konfor sağlayarak daha uzun saatler boıyunce çalışmanızı garantilemektedir. Tek taraflı kablo, kulaklıkların kablolara karışmadan sık sık takıp çıkarılmasını sağlar.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...