M-AUDIO BX3PAIRBTX 3.25" Bluetooth 5.0 2x25 Masaüstü Monitör (Çift)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BX3PAIRBT kodlu M-AUDIO ürünüdür.

M-Audio BX3 BT Bluetooth® özellikli multimedya referans monitörleri, çekici bir kompakt tasarımda profesyonel ses sunar. Herhangi bir Bluetooth® cihazından müzik ve ses akışı yapma esnekliği ile bozulmamış bir dinleme deneyimi için tasarlanan BX3 BT monitörler, zengin stüdyo kalitesinde sesle birleştirilmiş en yeni Bluetooth® teknolojisine sahiptir.

Harika bir dinleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan M-Audio'nun BX3 BT monitörleri, profesyonel kalitede ses için nihai çözümü sağlayan cesur, stil odaklı kompakt bir tasarım içinde 120 Watt'lık muhteşem ses sağlar. İki yönlü tasarım, Black Kevlar® sürücüleri aracılığıyla sağlam alçak sesler sağlayan bas refleksli Akustik özelliği olmayan bir MDF kabine sahiptir. Ayrıca, gelişmiş arka bağlantı noktaları ve bilgisayarla optimize edilmiş doğal ipek kubbeli tweeter'lar, herhangi bir şarkının, filmin veya video oyununun büyük ve gerçekçi ses çıkarması için gereken tüm frekans yelpazesini sunar!
 

BX3 BT'nin ön ve arka paneli, herhangi bir oynatma cihazını bağlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm bağlantıları sunar. Arka panelde 1/4", 1/8" ve RCA girişleri bulunurken, ön panelde 1/8-inç aux girişi, özel dinleme için hoparlörleri kapatan bir kulaklık bağlantısı bulunur.

M-Audio BX3 BT, EQ'yu ve aktif hoparlör yerleşimini özelleştirmenizi sağlayan arka paneldeki kontrollere sahiptir. High-EQ ve Low-EQ kontrolleri, herkesin müziğine biraz ekstra gürleme veya netlik eklemesine olanak tanır. Sol/Sağ Aktif Hoparlör Konumu anahtarı, hangi hoparlörün Sol veya Sağ taraf olduğunu seçmenizi sağlar. Bu, solaksanız ve hoparlörün sol tarafınızda ön panel ses kontrolüne sahip olmasını istiyorsanız çok kullanışlıdır.

M-Audio BX3 BT, birlikte verilen MPC Beats ile kutudan çıkar çıkmaz müzik oluşturmaya başlamanız için harika bir DAW ile birlikte gelir. MPC Beats, herhangi bir Mac veya PC'de profesyonel sesli podcast'ler, müzik veya profesyonel sesli beat prodüksiyonları oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getiren bir DAW'dır.

TEKNİK ÖZELLİKLERBX3PAIRBTX
GüçlendirilmişEvet
MiktarÇift
LF Sürücü Boyutu3.5" Woofer'ı
LF Sürücü TipiKevlar
HF Sürücü Boyutu1" Tweeter
HF Sürücü Tipi  ipek kubbe
Toplam güç120W
Frekans tepkisi80Hz-22kHz
Giriş Tipleri1 x Çift RCA Stereo, 2 x 1/4" TS
Çıkış Tipleri1 x 1/8" (ön kulaklık bağlantı noktası)
BluetoothEvet
Diğer G/Ç1 x 1/8" TS (Ara Bağlantı)
Muhafaza TipiArka Portlu
Yükseklik8.2"
Kalınlık5.7"
Derinlik5.5"
Ağırlık3,3kg(hoparlör başına)
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü3"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...