M-AUDİO BX4-PAIRBT 4.5" Bluetooth 5.0 2x25W Masaüstü Monitör (Çift)

  • BX4, yüksek kaliteli 4.5 inç Kevlar Woofer ve 1 inç kubbe tipi ipek Tweeter ile yüksek ses isabetine sahip 69Hz-22kHz arası frekans tepkisine sahiptir. Stereo alan oluşturma, bilgisayar yardımıyla optimize edilmiş Tweeter ile gerçekleştirilirken arkada bulunan hava çıkışı ile güçlü bas tepkisi sağlanır.
  • Barkod: Z-2242005294451
  • Marka: M-Audio
  • Kategori: Stüdyo Monitör Hoparlör
  • 17.553 TL
Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BX4PAIRBT kodlu M-AUDIO ürünüdür.

M-Audio BX4BT Multimedya Referans Monitörleri, mükemmel stüdyo kalitesinde sesle herhangi bir Bluetooth® akış cihazından ses çalabilir. Bu, bilgisayarınızdan bir referans karışımı yayınlamak için bir pikap, telefon ve hatta bir bilgisayar dahil olmak üzere herhangi bir Bluetooth® cihazından ses çalma olanaklarını açar. Kompakt, güçlü, Bluetooth® özellikli M-Audio BX4BT multimedya referans monitörlerimizle daha iyi bir dinleme deneyimi yaşayın.

M-Audio'nun BX4BT monitörleri, profesyonel kalitede ses sunan fütüristik bir tasarım içinde 120 Watt profesyonel ses üretir. İki yönlü tasarım, modern Black Kevlar® sürücüleri aracılığıyla düşük frekansları iten bas refleksli Akustik olarak bir MDF kabine sahiptir. Ayrıca, gelişmiş arka bağlantı noktaları ve bilgisayarla optimize edilmiş doğal ipek kubbeli tweeter'lar, her tür ortam için gereken tüm frekans yelpazesini sunar.

BX4BT'ler, tüm cihazlarınızdan ses çalmak için ihtiyacınız olan tüm bağlantıları sunar. Arka panelde 1/4", 1/8" ve RCA girişleri bulunurken, ön panelde 1/8-inç aux girişi ve özel dinleme için hoparlörleri kapatan bir kulaklık bağlantısı bulunur. 

M-Audio BX4BT özellikleri Sol/Sağ Aktif Hoparlör Konumu anahtarı, hangi hoparlörün Sol veya Sağ taraf olacağını seçmenizi sağlar. Bu, solaksanız ve hoparlörün ön panel ses kontrolünün sol tarafınızda olmasını veya tam tersini istiyorsanız çok kullanışlıdır. Ayrıca arka panelde, alt seviyeyi artırmak veya yükseklere biraz ışıltı eklemek için Yüksek EQ ve Düşük EQ kontrolleri bulunur.

M-Audio BX4BT, birlikte verilen MPC Beats ile kutudan çıkar çıkmaz müzik oluşturmaya başlamanız için harika bir DAW ile birlikte gelir. MPC Beats, herhangi bir Mac veya PC'de profesyonel sesli podcast'ler, müzik veya profesyonel sesli beat prodüksiyonları oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getiren bir DAW'dır.

TEKNİK ÖZELLİKLERBX4PAIRBTX
GüçlendirilmişEvet
MiktarÇift
LF Sürücü Boyutu4.5" Woofer'ı
LF Sürücü TipiKevlar
HF Sürücü Boyutu1" Tweeter
HF Sürücü Tipiipek kubbe
Toplam güç120W
Frekans tepkisi69Hz-22kHz
Giriş Tipleri1 x Çift RCA Stereo, 2 x 1/4" TS
Çıkış Tipleri1 x 1/8" (ön kulaklık bağlantı noktası)
BluetoothEvet
Diğer G/Ç1 x 1/8" TS (Ara Bağlantı)
Muhafaza TipiArka Portlu
Yükseklik8.9"
Kalınlık6.9"
Derinlik6.1"
Ağırlık4,4kg(hoparlör başına)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...