ROLAND TD-07KX V-Drums Elektronik Davul Seti

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
TD-07KX KIT kodlu ROLAND ürünüdür.

*Resimdeki bas davul pedalı ürün paketine dahil değildir, ayrı satılır.

 

Daha Büyük Trampet ve Tomlara Ek İkinci Crash Zil ile TD-07 Serisinde Sonraki Adım


Sınırsız davul çalmak için TD-07KX, Roland'ın TD-07 V-Drums serisinde daha büyük pedler ve en yüksek zil sayısı sunarak büyük değer ve genişletilmiş yaratıcı yetenekler sunar. 12 inçlik PDX-12 trampet ve 8 inçlik PDX-8 tom'lar, orijinal ultra sessiz, çift katlı file derilerin rakipsiz yanıtıyla desteklenen davul tekniğinizi ilerletmek için platform sağlar. Bu arada, toplam üç CY-8 zili ve özel bir kick pad, yeni ifade seviyeleri sağlar.

Güçlü TD-07 ses modülünün temeli ile TD-07KX, geleneksel davulların çok ötesine geçerek çok çeşitli stil ve türlerde özgün davul kitleri ve bunları özelleştirmek için derin ton düzenlemesi sunar. Ayrıca becerileri geliştirmek için bir Coach işlevi, sesi ses modülüne aktarmak için akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla Bluetooth® bağlantısı ve bilgisayar tabanlı müzik prodüksiyon yazılımına kayıt için tek kablolu bir USB bağlantısı da vardır.

 

 

Otantik V-Drums Performansı


Roland V-Drums, yirmi yılı aşkın bir süredir, her şeyden daha iyi ses veren ve çalan, endüstrinin en sevilen dijital davul kitleri olarak ün kazandı. Taklit edilen ancak asla eşleşmeyen V-Drums, başka hiçbir yerde bulunmayan teknoloji ve özelliklerle birlikte size geleneksel bir akustik setin inanılmaz derecede gerçekçi bir şekilde elektronik formatta yeniden yaratılmasını sunar. Şimdi, TD-07KX, giriş seviyesi TD-07 serisi kitlerin üzerine daha büyük trampet ve tom pedleri ve ikinci bir crash zili ekleyerek ses paletinizi ve çalma seçeneklerinizi genişleterek bu mirası sürdürüyor.

 

 

Olabildiğince Gerçek Ses


Herhangi bir harika elektronik davul setinin kalbinde güçlü, hızlı işleyen bir ses modülü bulunur ve TD-07, TD-07KX kitinizin yükseltilmiş donanımı için mükemmel bir eştir. Hepsi en iyi kayıt stüdyolarında en ince ayrıntısına kadar kaydedilen ve çaldığınızda tıpkı akustik enstrümanlar gibi tepki vermesi için gelişmiş V-Drums teknolojileriyle hayata geçirilen akustik davullar, elektronik davullar ve perküsyon türlerinden oluşan bir kitaplıktan seçiminizi yapın.

 

 

Saniyeler İçinde Davul Çalmaya Başlayın veya Daha Derine Gidin


Saniyeler içinde kurulan ve çalmaya hazır ön ayarlı kitlerle dolu olan TD-07, doğaçlama bir seans için her zaman hazırdır. Ancak keşfetmeye hazır olduğunuzda, modülün içinde geniş bir davul kitaplığı sizi bekliyor. Trampetleri ve tomları test edin, kickleri maksimuma çıkarın veya crashlerinizin ve ride'ınızın boyutunu ayarlayın. Ardından davulları akort ederek, susturma ekleyerek ve setin çeşitli fiziksel alanlarda çalındığında nasıl ses çıkaracağını değiştirerek daha da ileri gidin. Son dokunuş için, tıpkı profesyonel bir ses mühendisinin yapacağı gibi, davulları müzikal durumunuza göre şekillendirmek için modülün bireysel EQ'larında ince ayar yapın.

 

 

Dilediğiniz Kadar Sessiz—Veya Yüksek Sesle—


Akustik davul kitleri kaçınılmaz olarak gürültülüdür hatta bazı elektronik kitler bile bagetlerin pade temasından oluşan gürültü sebebiyle pratik olmayabilir. Ancak Roland'ın onlarca yıllık Ar-Ge çalışmaları sayesinde TD-07KX çok daha sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır. File derilere istediğiniz kadar sert vurun ve minimum ped gürültüsüyle otantik baget sekmesinin keyfini çıkarın. Tatmin edici, doğal bir hissi korurken gürültüyü ve titreşimi kesmek için kick pedinin özel susturmasına güvenin. Stand bile titreşimi ve gürültünün zemine aktarımını azaltacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve daha fazla gürültü gidermeye ihtiyaç duyulursa bir dizi isteğe bağlı ürün mevcuttur.

 

 

Canlı Hissettiren Akustik Ton


Bazı dijital kitlerin pedlerine vurun ve bir akustik davul çalmayı bu kadar tatmin edici kılan dinamik tepkilerin hiçbiri olmadan bir dizi statik davul sesi duyacaksınız. TD-07KX'in pedleri ve zilleri, davul çalmanızı gerçekten yansıtan zengin ve reaktif bir ton renkleri dizisi sağlamak için modülle birlikte çalışan farklı bir sınıftır. Daha geniş çalma yüzeyleriyle TD-07KX'in davul ve zil pedleri, her vuruşu, roll'u, flam'i, zil susturmasını ve hayalet notayı yakalayan ve ardından bunları gecikmesiz doğrulukla aktaran gelişmiş hassas sensörlere sahiptir. Daha da iyisi, bu teknoloji asla müziğin önüne geçmez; bu yüzden arkanıza yaslanın, çalmaya başlayın ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

 

 

Roland'ın Endüstri Standardı File Derili Pedleri


Roland, 1997'de dünyanın ilk file davul derilerinin piyasaya sürülmesiyle elektronik davulları sonsuza dek değiştirdi ve o zamandan beri teknoloji giderek keskinleşiyor. Eşsiz çift katmanlı file tasarımı, standart bir davul anahtarı kullanarak derinin gerginliğini ayarlama yeteneğinin yanı sıra, en sevdiğiniz akustik kiti çağrıştıran doğal baget direnci ve geri sekme sunar. Bu son derece tatmin edici çalım hissini ve algılama hızını yalnızca bir Roland file deriyle elde edeceksiniz. Ve bir kez deneyimledikten sonra başka bir şey çalmak istemeyeceksiniz.

 

 

Sizin Kadar Sıkı Çalışan Bir Sehpa ve Donanım


Tam gaz bir ritim çalarken, sabit kalan bir davul sehpasına ve konumlarını koruyan pedlere sahip olmak çok önemlidir. Yalnızca en güçlü malzemeleri ve en kaliteli bileşenleri kullanan TD-07KX, çalma hevesiniz kadar güvenilir, çok sağlam bir donanım sunar. Özel davul standı, tüm set için her bileşeni yerine kilitleyen hassas kıskaçlarla desteklenen, güvenebileceğiniz sağlam ve sabit bir temel sağlar. TD-07KX'i müziğin gerektirdiği kadar sert çalın ve yıllarca size hizmet edecek bir kite güvenin.

 

 

Bluetooth Kullanarak En Sevdiğiniz Şarkılarla Stream ve Jam Yapın


Bluetooth teknolojisi sayesinde TD-07KX ile asla yalnız değilsiniz. En sevdiğiniz müzik ve gruplarla anında çalmak için telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bir şarkı seçin, ardından ses modülü aracılığıyla kablosuz olarak ses akışı yapın ve davul çalmaya başlayın. Çevrimiçi şarkılar ve derslerle birlikte çalmak için video sesini de iletebilirsiniz. Ve cihazınızda Bluetooth yoksa, onu bir stereo ses kablosuyla bağlamanız yeterlidir. Bluetooth üzerinden MIDI, müzik uygulamalarında MIDI verilerinin kablosuz kaydı için de desteklenir.

 

 

Melodics'ten 40 Ücretsiz Dersle Davul Seanslarınızı Renklendirin


Melodics™, sizi adım adım dersler ve parçalarla birlikte davul çalmaya, yeni vuruşlarda ustalaşmaya, ritminizi ve zamanlamanızı keskinleştirmeye, performansınızı kaydetmeye ve çalma özelliği ile iyileştirilecek alanları belirlemeye davet eden bir masaüstü uygulamasıdır. 40 ücretsiz ders ömür boyu sizindir; onları kaç kez tekrar ziyaret ettiğiniz konusunda bir sınırlama yoktur. Ve ilerlemeye hazır olduğunuzda, sınırsız eğitim için abone olmanız yeterli. TD-07KX ve Melodics ile sıkıcı alıştırmaların yerini öğrenmenizi hızlandıran etkileşimli oturumlar alır.

 

 

Görünür Sonuçlarla Davulculuğunuzu Sıkılaştırın


Size rehberlik edecek deneyimli bir davulcuya sahip olmak her şeyi değiştirebilir. Ancak haftalık davul çalma dersinin dışında ve çevrimiçi nasıl yapılır videolarını bitirdikten sonra, şimdi nereye gidiyorsunuz? TD-07'nin Antrenör moduna girin; kolaydan zora değişen seviyeler ve aynı anda hem gelişmenize hem de eğlenmenize yardımcı olan skorlama ile bir dizi davul zamanlaması ve tutarlılık mücadelesi. Ve yerleşik metronom ile, çalışınızdaki farkı gerçekten duymaya başladığınız iç ritim saatinizi sıkılaştırmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak çok sağlam bir zamanlama partneriniz var.

 

 

USB ile Bilgisayara Kayıt


Geleneksel bir davul kitinin yeteneklerinin ötesine geçen TD-07KX, bilgisayar üretim alanınızın mihenk taşı olmaya hazır. TD-07 modülü, favori müzik yazılımınız için bir kayıt arabirimi görevi görerek, tek bir USB kablosu aracılığıyla bir Mac veya Windows bilgisayara stereo ses ve MIDI verileri göndermenize olanak tanır. Seçtiğiniz DAW'da ayrı ses ve MIDI davul izlerini takip edin veya stüdyo veya canlı performans için yazılım tabanlı davul enstrümanlarında sesleri tetikleyin.

 

ÖZELLİKLER

Kit Konfigürasyonu (*1)

*1 Kick pedalı, hi-hat sehpası ve davul taburesi dahil değildir.

Kick: KD-10
Trampet: PDX-12
Hi-Hat: CY-5
Hi-Hat Kontrol Pedalı: FD-9
Tom: PDX-8 x 3 (*2)

*2 Rim-shot desteklenmez.
Crash: CY-8 x 2
Ride: CY-8
Davul Standı: MDS-COMPACT veya MDS-4KVX x 1 (önerilir, ayrı satılır)

Davul Kitleri

50 (Önayar: 20'nin üzerinde)

Enstrümanlar

143

Efekt Türleri

Pad Ekolayzır: Her Bir Ped
Overhead Mikrofon Simülatörü
Room
Çoklu Efektler: 1 sistem, 30 tip

Koç İşlevi (5 mod)

Zaman Kontrolü (Kolay)
Zaman Kontrolü (Zor)
Sessiz Sayım
Otomatik Yukarı/Aşağı
Değiştirme

Metronom

Tempo (20--260)
Ritim Tipi (5 Tip)
Sesler (15 Tip)

Bluetooth

Desteklenen Standartlar: Bluetooth Ver 4.2
Desteklenen Profil: A2DP (Ses), GATT (Bluetooth Düşük Enerji üzerinden MIDI)
Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasını destekler)

Ekran

16 karakter x 2 satır LCD (arkadan aydınlatmalı)

Konektörler

ÇIKIŞ/PHONES jakı: Stereo minyatür telefon tipi
MIX IN jakı: Stereo minyatür telefon tipi
USB BİLGİSAYAR bağlantı noktası: USB B tipi
TRIGGER INPUT konnektörü: DB-25 tipi (Kick, Snare, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat kontrolü)

USB BİLGİSAYAR

Hız: Yüksek hızlı USB
Sürücü modu: Generic, Vender
Protokol: USB MIDI, USB Audio (*3)

*3 USB sesini kullanmak için satıcı moduna geçin ve satıcı sürücüsünü kullanın.

USB Audio

Örnekleme Hızı (orijinal): 44,1 kHz
Örnekleme Oranı (örnekleme oranı dönüştürücü ile): 96 kHz, 48 kHz
Kayıt: 2 kanal
Oynatma: 2 kanal

Güç kaynağı

AC adaptörü (DC 12 V)

Akım çekimi

250 mA

Aksesuarlar

Kurulum Kılavuzu
Kullanım Kılavuzu
"ÜNİTEYİ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANMA" broşürü
AC adaptörü
Özel bağlantı kablosu

Seçenekler (ayrı satılır)

Kişisel davul monitörü: PM serisi
V-Drums aksesuar paketi: DAP-3X
V-Drums matı: TDM serisi
Gürültü önleyici: NE serisi

BOYUT VE AĞIRLIK

Boyutlar

1.300 (G) x 1.100 (D) x 1.200 (Y) mm
51-3/16 (G) x 43-5/16 (D) x 47-1/4 (Y) inç

Ağırlık

23,3 kg / 51 lbs 6 oz

Yükleniyor...