AKAI MPCKEY61 / 61 Tuş Prodüksiyon Klavyesi / Synthesizer

Adet
AKAI MPCKEY61 kodlu AKAI ürünüdür.

MPC mirasının bir sonraki bölümüne güç veren devrim niteliğindeki yeni prodüksiyon klavyesi - synthesizer: Akai Professional MPC Key 61 ile tanışın. MPC'ye en gelişmiş yeni nesil sanal enstrümanların ve efektlerin eklenmesi, aftertouch özellikli 61 tuşlu yarı ağırlıklı tuş yatağının da dahil edilmesiyle, MPC deneyimi benzeri görülmemiş bir yaratıcılık düzeyine çıkarak dünyanın en güçlü ve eksiksiz standalone klavyesi haline geliyor.

MPC Key 61 ile yepyeni bir ses boyutunu deneyimleyin. 25 enstrüman plugin'i ve 6000'den fazla son teknoloji preset ile güçlendirilen MPC Key 61, bir prodüksiyon klavyesinde şimdiye kadar görülmüş en modern ses paletini sunar. Her enstrüman pakedi, gerçekten ilham verici bir müzik deneyimi için geliştirilmiş detaylı parametre düzenleme ve modern efektler içerir; Kendinizi seslerin sihirli dünyasına bırakın.

Duygularınızı müzikle rahatça ifade edebilmeniz için tuşlara basınca kendinizi huzurlu hissetmelisiniz. MPC Key 61, aftertouch özellikli, inanılmaz derecede etkileyici yarı ağırlıklı bir tuş takımına sahiptir. Müzisyenler ve yapımcılar düşünülerek, her performansa ilham vermek için teknoloji ve zanaatkarlık birleştirildi. MPC Key 61'in tuş yatağı, ses ve his arasındaki noktaları birleştirerek mümkün olan en yüksek performans deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

MPC Key 61, miks ve mastering için müzik prodüksiyonlarınıza yüklenmeye hazır 100'ün üzerinde son teknoloji efekt içerir. Parçalarınıza zengin ve geniş Reverb & Delay efektleri ekleyin, davullarınıza sıçrama (Bounce) ve punch (Punch) ekleyin ve modern veya eski tarz kompresörler ve sınırlayıcılar (limiter) kullanarak karıştırın.

MPC Key 61, en yaratıcı ses tasarımları için kullanılan modern vokal FX eklentilerini içeren dünyanın ilk prodüksiyon synthesizer'ıdır. Mükemmel vokalleri doğrudan MPC Key 61'in 2 yerleşik yüksek kaliteli preampı ile kaydedin ve miksleyin. AIR Vocal Suite, günümüzün vokal tonlama efektlerinden ses çoklamaya, vokallerinize 4'lü armoniler eklemeye kadar her şeyi sunar.

Görev atanabilir Dokunmatik Şerit Kontrol Cihazı (Touch Strip Controller), kendi özgün seslerinizi kontrol etmenin, yaratmanın ve bunlarla etkileşime geçmenin yeni yolları için bir katalizördür. Başka hiçbir synthesizer'ın yapamayacağı şekilde sesleri gerçek zamanlı olarak bükün, çarpıtın ve değiştirin (bend - warp - manipulate). Dokunmatik kapasitif atanabilir gerçek zamanlı Q-Link kontrolleri, üretim, prodüksiyon ve performans için yeni yaratıcı enerjinin dünyalarını açan sonsuz sanatsal yaratıcılığa da izin verir.

Özel Pitch Bend ve Modülasyon Tekerlekleri, kompozisyonlarınızı zenginleştirmek için ek olanaklar anlamına gelir. Fabric XL'de synth ve lead seslerinizin notalarını bükün, Session Strings'de telli enstrümanlarınıza hafif vibrato ekleyin veya Organ'ın döner Leslie kabininin hızını ayarlayın. Mod ve Pitch tekerlekleri, MPC Key 61'e ekstra derinlik ve boyut getirir.
 

 

 

 

ÖZELLİKLER

Ses Motoru

25 Enstrüman Plugin'i

Analog / DijitalDijital
Tuş Sayısı61
TuşlarYarı-Ağırlıklı

Aftertouch

Mevcut
Dokunma HassasiyetiMevcut
Kontroller

Pitchbend, Modülasyon, Atanabilir Touch Strip, Atanabilir Q Link 

Padler

16 x RGB hassasiyetli MPC Davul Padleri

 

Presetler6000'den fazla

Sequencer

8-track Audio, 128-track MIDI

Sampling

Full MPC Sampling

 

Audio Kayıt

24-bit ses kaydı

Bellek4 GB RAM
Depolama32 GB Dahili Depolama (15 GB Kullanıma Uygun), SSD Bağlayabilme
Audio Girişler

2 x XLR-1/4" combo

Audio Çıkışlar

4 x 1/4"

Kulaklık Girişi

1 x 1/4"

 

USB Girişi

2 x A Tipi, 1 x B Tipi

BluetoothMevcut
MIDIIn - Out / USB
Pedal Girişi

3 x 1/4" 

Diğer Girişler

8 x CV/Gate, Ethernet Network Port

Ekran7" Çoklu Dokunmaya Duyarlı LED Ekran
Ölçüler ve Ağırlık

986 x 313 x 96.7 mm

8.1 kg

Yükleniyor...