ROLAND E-X50 Tuş Hassasiyetli Ritimli Org Klavye

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Müzikal Merkeziniz

 

Profesyonel Roland sesleri, otomatik eşlik özellikleri, tam sürüm stereo hoparlörler, Bluetooth® ses ve daha fazlasıyla güçlü eğlence klavyesi.

 

Şık tasarımı, profesyonel Roland sesleri ve dahili hoparlör sistemi ile E-X50 Arranger Keyboard, müzikal ilhamı ve eğlenceyi dünyanızın merkezine koyar. Zengin ve hassas akustik piyano sesleriyle etkileyici anlara dalın veya tam bir orkestranın sesleri ve otomatik eşlik ile ortamları canlandırın. Ayrıca şarkıya eşlik etmeye hazır olduğunuzda efektlere sahip bir mikrofon girişi ve mobil cihazınızdan en sevdiğiniz şarkılarla çalmak için yerleşik Bluetooth® ses de vardır.

İster yeni başlayan bir çalıcı olun, ister müziği yeniden keşfediyor olun veya yerel performans için çok yönlü, hepsi bir arada bir klavye istiyorsanız, E-X50 hepsini bir araya getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

Maksimum Eğlence

 

Müziğe yapmaya hazır olduğunuzda, E-X50 eğlenceye de hazırdır. Şık, modern tasarım çağdaş yaşam alanlarına hoş bir şekilde uyum sağlarken, güçlü tam sürüm stereo hoparlör sistemi odayı büyük, saran sesle doldurur. Özel oturumlar için kulaklığınızı veya kulakiçi kulaklıkları takmanız ve müziği kendinize saklamanız yeterlidir. Sezgisel ekranı ve akıllıca organize edilmiş paneliyle, E-X50'nin birçok özelliğinde sıfır sıkıntı ile özgürce gezinebilirsiniz.

 

 

Orjinal Roland piyanoları


E-X50, dünyanın en iyi profesyonel müzisyenleri tarafından tercih edilen birinci sınıf Roland akustik piyanolarına sahiptir. Gelişmiş teknolojilerimiz, çalımınızın her nüansını takip eden ses ve tepki ile özgün ve ilham verici bir piyano deneyimi sağlar. Bu, yeni başlayanlar için becerilerini geliştirmeleri için sağlam bir temel sağlar ve deneyimli çalıcıların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için etkileyici bir yelpaze sunar.

 

 

Tüm Türler için Sesler

 

Akustik piyanonun ötesine geçen E-X50, keşfedilecek ek seslerden oluşan bir evren sağlar. Klavye aralığınızı elektrikli piyanolar, orglar ve diğer enstrümanlarla genişletin veya çok çeşitli gitar ve baslarla rock yapın. Orkestra yaylı çalgılar, üflemeli çalgılar ve perküsyon ile bir senfoni oluşturun veya tarihi ses kütüphanemizden türetilen synthesizer seslerle modern türleri çalın. Ve tüm Roland arranger klavyeleri gibi, E-X50 de dünyanın her yerinden çok çeşitli yüksek kaliteli bölgesel sesler sunar.

 

 

Grubunuzu Yönetin

 

E-X50'nin gelişmiş otomatik eşlik özellikleri, sağ elinizle birlikte çalarken sol elinizle tam bir gruba komuta etmenizi sağlar. Rock, pop ve cazdan baladlara, dans müziğine ve farklı ülkelerden geleneksel tarzlara kadar önceden ayarlanmış 300 tarzın keyfini çıkarın. Yeni başlayanlar, bir veya iki parmakla akorları basmanıza ve aranjmanları çalıştırmanıza izin veren Auto Bass Chord modunu sevecekler. Tam mod, gelişmiş klavyeciler için çok uygundur ve tam sol akorlarla düzenlemeleri daha da derinden kontrol etme yeteneği sağlar.

 

 

Telefonunuzdan Şarkıları ve Derslerinizin Akışını Yapın.

 

Bluetooth aracılığıyla E-X50'ye bir telefon veya tablet bağlayarak müzik keyfinizi uzatmak çok kolay. Dahili hoparlörler aracılığıyla akış kitaplığınızdaki şarkılara eşlik edin veya web'deki çok sayıda eğitici video üzerinde çalışarak bazı yeni teknikler öğrenin.

 

Güçlü Bağlantılar

 

Şarkı söylemek istediğinizde, arka girişe bir mikrofon takmanız ve profesyonel bir ses için ambiyans efektleriyle tamamlanan E-X50'nin hoparlörleri aracılığıyla seslendirmeniz yeterlidir. Daha büyük kalabalıkları eğlendirmek için daha fazla kapsama alanına ihtiyacınız olursa, daha büyük bir ses sistemine bağlanmak için stereo çıkışları kullanın. Ayrıca en sevdiğiniz müzik yazılımıyla arabirim oluşturmak için bir USB bağlantı noktası ve ayrıca ses kurulumlarını ve E-X50 kayıtlarını bir USB flash sürücüye yedeklemek için bir USB bellek bağlantı noktası vardır.

 

Düzenlemelerinizi Kişiselleştirin.

 

Düzenlemeleriniz üzerinde daha da fazla kontrole ihtiyaç duyan ileri düzey bir çalıcıysanız, E-X50 daima yanınızdadır. macOS ve Windows için Style Converter yazılımımızı kullanarak 30 adede kadar özel stili düzenleyebilir ve E-X50'nin belleğine yükleyebilirsiniz. Kişisel performans ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ölçekleri, akortlamayı ve diğer parametreleri ayarlamak da mümkündür.

 

KLAVYE

 

Klavye

61 Tuş (tuş hassasiyetli)

Dokunuş Hassasiyeti

Tuş Dokunuşu: 3 tipte hassasiyetli ve sabit algılamalı

SES İŞLEMCİSİ

 

Maksimum Polifoni

256 ses

Bölümler

16 part

Tonlar

Tonlar: 433 + 256 (GM2)
Davul Setleri: 9 + 9 (GM2)

Efektler

Equalizer: 6 tipte
Reverb: 11 tipte
Chorus: 12 tipte

Mikrofon Efektleri

3-Band Equalizer
Reverb: 11 tipte
Chorus: 12 tipte
Delay: 2 tipte
Other: 5 tipte

ARRANGER

 

Tempo

30–280

Ritimler

Ön Tanımlı: 300 ritim

One Touch (Tek Dokunuş) Ayarları

4 ayarlama / ritimler ile

Kontroller

START/STOP, INTRO/ENDING, FADE IN/OUT, FILL 1/3, FILL 2/4, CHORD, SYNC

Kayıt Altına Alma

8 bankada x 4 hafıza

HOPARLÖR SİSTEMİ

 

 
Hoparlörler

Hoparlörler: 12 cm (4-3/4 inç) x 2
Tweeter: 3 cm (1-1/4 inç) x 2

Nominal Çıkış Gücü10 W x 2

SCALE AYARLARI

 

Scale Çağırma

12 kullanıcı scale hafızası

Kullanıcı Scale Butonları

Çeyrek Ton Akortlama
Akortlama Aralığı: -50--+50 cent
* Kullanıcı ayarlarına kaydetme özellikli

SES PAD'LERİ

 

Ses Pad'leri

USB Hafıza birimi yoluyla ses çaldırmak için 12 Pad

Veri Tipi

MP3: 44.1 kHz, 32 kbps--320 kbps
WAV: 48 kHz/44.1 kHz/22 kHz, 16-bit linear format

BLUETOOTH

 

Bluetooth

Ses: Bluetooth Ver 5.0

ŞARKI

Demo Şarkılar

1 şarkı

Kayıt

10 şarkı

 Çaldırma

Ses Dosyası (WAV: 48 kHz/44.1 kHz/22 kHz, 16-bit linear format, MP3: 44.1 kHz, 32 kbps--320 kbps, USB hafıza birimi gereklidir.)

KULLANIŞLI FONKSİYONLAR

 

Kullanışlı Fonksiyonlar

Metronom (Ayarlanabilir Tempo/Beat/Volume)
Transpoze (Klavye: yarım tonlar ile)
Dual
Split (Ayırma Noktası Ayarlanabilir)
Otomatik Susturabilen Hoparlör
Otomatik Kapanma

DİĞER

 

Bağlantılar

PHONES jak: stereo 1/4-inç phone tipi
MIC INPUT jak: 1/4-inç TRS phone tipi
OUTPUT (L/MONO, R) jak: 1/4-inç phone tipi
PEDAL jak: 1/4-inç phone tipi
USB COMPUTER port: USB B tipi
USB MEMORY port: USB A tipi
DC IN jak

Kontroller

Pitch Bend Tekeri

Ekran

Özel LCD

Güç Ünitesi

AC Adaptör

Güç Tüketimi

30 W (Dahili AC adaptör Kullanıldığında)

Aksesuarlar

Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
AC adaptör
Nota Sehpası

Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)

Pedal;  , 

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 

Genişlik

Nota Sehpasıyla:
1,048 mm

Nota Sehpasız:
1,048 mm

Derinlik

Nota Sehpasıyla:
461 mm

Nota Sehpasız:
391 mm

Yükseklik

Nota Sehpasıyla:
319 mm

Nota Sehpasız:
141 mm

Ağırlık (AC adaptör ve nota sehpası hariç)

9.6 kg

Yükleniyor...