Behringer B110D, Eurolive 300W 2-Yollu 10" Aktif Hoparlör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
B110D kodlu BEHRINGER ürünüdür.

EUROLIVE B110D

The EUROLIVE B110D süper kompakt, 2-yollu, 300-Watt PA ses destekli; canlı, portatif PA, monitör uygulamaları ve ibadethane uygulamaları için kablosuz özelliğe sahip bir hoparlördür. Esnek kullanıma son derece müsait, çığır açan D-Sınıfı amplifikatör teknolojisi sayesinde oldukça hafif olan bu aktif hoparlör, kullanıma hazır kablosuz özelliğiyle ULM dijital kablosuz mikrofonlarla uyumludur. Uygun Line çıkış sayesinde birden fazla B110D'yi veya diğer yüksek kaliteli aktif hoparlörleri birlikte kullanmanıza olanak sağlar. Ses güçlendirmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Dijital Kablosuzla Sahnenin Hakimi Olun

Dahili, ULTRALINK ULM serisi kablosuz mikrofon sistemine (ayrı satılır) özel bağlantı noktasından bağlayarak kabloları ortadan kaldırın, özgürce hareket edin. ULM'nin dijital, lisanstan bağımsız 2.4 GHz frekans aralığıyla en yüksek kalitede sesi elde edin. 

ULM kablosuz sistem profesyonel kalitede sesi basit kurulum ve sezgisel arayüzle birleştirerek efsanevi bir ses performansı sunuyor. ULM alıcı “dongle”ı takın ve anında fark yaratan kablosus mikrofon sistemi elinizin altında. Kablolardan kurtulmak sahnenin hakimi olmanın en kolay yolu.

Ön Yüz Esnekliği
Tercihinize göre seçebileceğiniz ultra düşük gürültülü mikrofon veya Line giriş seçenekleri ve bu girişlere ait Volume kontrol ve Clip LED'le B110D, esnekliğiyle güne damgasını vuruyor. 2-bant EQ ve entegre ses işlemcisine sahip ton şekillendirme seçenekleriye hem mutlak sistem kontrolü, hem de hoparlör koruması sağlayın. Ek Line çıkış birden fazla B110D hoparlörü veya diğer Behringer yüksek kaliteli aktif hoparlörleri birbirine bağlamanıza olanak tanır.
 

Class-D – Büyük Güç, Mükemmel Ses

D Sınıfı amfi teknolojisi sayesinde büyük güç ve inanılmaz ses performansı kullanımı kolay, ultra portatif ve oldukça hafif bir paket olarak size sunuluyor. D sınıfı amplifikasyon konuyu tamamen değiştiriyor; mutlak enerji faydası sağlayarak ve ağır güç kaynaklarını ve ısı gidericileri ortadan kaldırarak. Bu etkileyici teknoloji son derece kuvvetli ürünlerin geleneksel meslektaşlarından oldukça hafif ağırlıkta, daha az enerji tüketimi ve çevre dostu tasarlanmasını ve üretilmesini sağlıyor.


Mükemmel Ses Kalitesi

B110D kemik baslar için güçlü 10” uzun turlu alt frekans sürücüsüne, kristal berraklığında tiz frekanslar için ultra geniş dağılımlı büyük gövdeli boruya monteli 1.35'' alüminyum diafram kompresyon sürücüsüne sahiptir. Bu hoparlör elemanları, kendilerini süren amplifikatörlerle mükemmel uyum içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır; böylece her defasında mükemmel performans ve etkileyici ses sağlar.

Hoparlör TürüAktif Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü10"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...