Behringer BU100, Condenser Boundary Zemin Mikrofonu

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

İster podcast yayınlıyor, oyun oynuyor, konferans yapıyor veya en sevdiğiniz arkadaşınızla sohbet ediyor olun, ultra düşük gürültülü zemin ile geniş ve doğrusal bir frekans tepkisi sunan bir USB mikrofon istersiniz. BU100 mikrofonumuz, her bütçeye uygun bir fiyata inanılmaz yüksek kaliteli performans sağlar!

Konuşurken sıfır gecikme ile izlemek için kulaklığınızı 3,5 mm ses çıkışı bağlantı noktası üzerinden bağlayın. Durum gösterge LED'li yerleşik kolay mikrofon sesini kapatma düğmesi, bazı canlı akış durumlarında çok kullanışlıdır!

Tak ve çalıştır USB arabirimi, çeşitli masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet PC ve USB güç destekli cep telefonları ile çalışır. Kutudan çıktığı andan itibaren PC'nizde veya Mac'inizde canlı yayına geçmeye hazır olacaksınız!

BU100 mikrofon, tüm bu gece geç saatlerde yapılan kayıt/podcasting maratonlarının zorluklarına dayanacak şekilde döküm metalden yapılmıştır. Doğrudan dizüstü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasından çalıştırılabildiğinden, o an size ilham verdiğinde akustik enstrümanlarınızı veya vokallerinizi kaydetmek için her yere götürebilirsiniz. Alttaki pad, herhangi bir yüzey üzerinde hareketi engeller ve isteğe bağlı duvara montaj için tabanda pim delikleri sağlanır.

TEKNİK ÖZELLİKLERBU100
TipElektret Condenser
Frekans Tepkisi50 Hz to 18 kHz
A/D Dönüştürücü16 bit, 48 kHz max
Maksimum SPL110 dB
S/N Oranı55 dB
USB ArayüzüUSB 2.0
Suitable OSWindows 7/8/10 or Mac OS 9/X
Kutup DeseniSemi-Cardioid
Duyarlılık3.2 mV / Pa @ 1 kHz
Güç Kaynağı5 V via US
Benzer Ürünler
Yükleniyor...