Meteor Müzik Ses Işık Anons ve Görüntü Sistemleri

Behringer Uca222 Usb Audio Interface

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Behringer UCA222 2 Kanal USB Harici Ses Kartı

Behringer kalitesi ile evlerinizde yarı  profesyonel kayıtlar yapabilirsiniz.  UCA222 ile bilgisayaranız da, Enstruman-vokal kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

Behringer UCA222 aynı anda 2 kanal girişi ile akustik hücüm kayıtlar yapabileceğiniz gibi kanal kayıtlar yapma imkanıda sağlamaktadır. 

"Vokal  enstruman kayıtlarınız üzerine back vokaller veya solo  enstruman kayıtları ekleme şansına sahip olmak için  Behringer UCA222 doğru bir tercih olacaktır." 

Not: Condenser Mic. ile kullanılamaz.


  • Ultra esnek ses arabirimi, enstrümanlarınızı, mikserinizi vb. Bilgisayarla kayıt ve oynatma için bağlar
  • Audacity ses editörü, kapsamlı podcasting yazılımı ve 150nin üzerinde sanal enstrüman ve www.behringer.com adresinden indirilebilir eklenti efektleri içeren muazzam yazılım paketi
  • PC veya Mac * bilgisayarınızla çalışır; kurulum veya sürücü gerekmez
  • Üstün ses kalitesi için yüksek çözünürlüklü 48 kHz dönüştürücüler
  • Özel Seviye kontrolüne sahip Stereo Kulaklık çıkışı, hem girişi hem de çıkışı izlemenizi sağlar
  • Doğrudan dijital dönüşüm için ek S / PDIF optik çıkış
  • USB üzerinden çalışır - harici güç kaynağı gerekmez

Behringer U-Control UCA222 USB Ses Kartı.  Audacity ses editörü, kapsamlı podcasting yazılımı ve www.behringer.com adresinden indirilebilen 150den fazla sanal enstrüman ve efekt eklentisini içeren büyük yazılım paketine sahiptir. PCnizle veya Mac bilgisayarınız ile uyumludur. Herhangi bir kurulum veya sürücü gerekli değildir. Üst düzey ses kalitesi için yüksek çözünürlüklü 48 kHz dönüştürücüleri vardır.

Seviye kontrolü ile stereo kulaklık çıkışı hem giriş hem de çıkışı izlemenize olanak tanır. Doğrudan dijital dönüşüm için ilave S / PDIF optik çıktılıdır. USB ile beslenir. Harici bir güç kaynağı gerekmez.  U-CONTROL UCA222, enstrümanları ve diğer ses aygıtlarını bilgisayarınıza bağlayarak analog ve dijital dünyaları etkin bir şekilde birleştirmenizi sağlar. Bunu, iki analog mono giriş ve çıkış (izleme için), USB bağlantısı ve ilave bir S / PDIF optik çıkış sağlayarak gerçekleştirir.

Stereo kulaklık çıkışı özel bir seviye kontrolü içerir ve hem giriş hem de çıkış dinlemenizi sağlar. Başlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm yazılımları size veriyoruz.


Behringer U-Control UCA222 USB Ses Kartı


Ultra Esnek Ses arabirimi.


Behringer U-Control UCA222 USB Ses Kartı. Bir mikser ile bilgisayarınız arasında profesyonel bir arayüz olarak kullanıldığında, çok sayıda seçenek kullanılabilir hale gelir. Bunlardan bazıları, UCA222 RCA Çıktılarını mikserlerinizin tape giriş jaklarına ya da güç monitörlerine bağlamayı içerebilir. Mikser giriş kanallarına bağlanmak, mikserlerinizin Aux Gönder özelliğini kayıt oturumları için çok yönlü bir monitör karışımı oluşturmak için kullanmanıza olanak tanır.  Gerçekten UCA222nizden en iyi şekilde yararlanmak için, kayıt ve düzenleme yazılımı gerekecektir.

Bunu kolaylaştırdık, aşağıdakileri de içeren çok sayıda ücretsiz yazılımı indirmeniz için size tek bir yer sağladı. Audacity, Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemleri için kolay kullanılan bir ses düzenleyici ve kaydedicidir. Audacity ile şunları yapabilirsiniz. Canlı ses kaydı, kayıtları dijital kayıtlara veya CDlere dönüştürme, Ogg Vorbis, MP3, WAV veya AIFF ses dosyalarını düzenleme, Kes, kopyala, birleştir veya karıştır. Bir kaydın hızını veya adımını değiştirin. Veya daha fazlasınıda yapabilirsiniz. 


Behringer U-Control UCA222 USB Ses Kartı

Marka ve Model:Behringer UCA222 U-CONTROL
Analog Giriş:RCA
Analog Çıkış:RCA
48V Phantom Power:48V yok
USB:USB 1.1
Frekans Tepkisi:10 Hz - 20 kHz
Sinyal Gürültü Oranı:89 dB
THD:0.005 %
Boyut:22 x 60 x 88 mm
Ağırlık:0.1 kg
Giriş Empedansı:27 kOhm
Çıkış Empedansı:400 Ohm
Crosstalk:-77 dB @ 0 dBV, 1 kHz
Maksimum Giriş Seviyesi:2 dBV
Maksimum Çıkış Seviyesi:2 dBV
Dijital Çıkış Formatı:S/PDIF
Dijital Çıkış Konektörü:Toslink, optkal kablo
Dijital Çevirici:16 bit
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?