Behringer XR18 - X AIR Dijital Mixer

  • Barkod: Z-2242005469668
  • Marka: Behringer
  • Kategori: Analog Mixer
  • 39.676 TL
  • Havale/EFT ile 38.485 TL
  • En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoda!
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
XR18 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

X AIR XR18

Behringer X32 bir dijital mikserden ne bekleneceğini tekrar düşünerek oyunu tamamen değiştirdi - ve 100,000'den fazla kullanıcı sonuçların keyifini çıkarıyor. Şimdi aynı teknoloji küçük ama inanılmaz kuvvetli, rack'e takılabilir bir mikserle kayıt alışkanlıklarınızı ve canlı çalımınızı kökten değiştiriyor.

Çığır açan XR18, iPad ve Android tabletlerle birlikte kullanmak için tasarlanmış, son derece sağlam bir gövdeye sahip, 18 giriş/12 bus'lı gerçek bir güç kaynağı. Ödüllü Midas tasarımlı 16 mikrofon preamfisi, kablosuz kontrol için dahili Wifi modülü ve şimşek hızında, çift yönlü USB Ses Arabirimi'yle XR18, hem canlı, hem stüdyo uygulamaları için birebir.
Özgürce hareket ederken miksinizin tüm parametrelerini ücretsiz iOS, Android ve PC uygulamalarıyla yöneterek konser alanının - veya kayıt odasının - her noktasında mükemmel sesi yakalayabilirsiniz.


Midas - Ses Kalitesindeki Efsane

1970'lerdeki kuruluşundan beri Midas, ses miksleme konsolları dünyasında uzun bir yenilikçi ve lider geçmişine sahip. En ünlü turne müzisyenleri ve stüdyolar tarafından tercih edilen Midas'ın XL4 ve Heritage H3000 gibi efsanevi konsolları hızlıca endüstri standartı oldu.

Midas kusursuz itibarını ses ve fiziksel üretimden ödün vermeyen yaklaşımı ve özellikle işin ustaları tarafından sektörün en iyi ses tasarımlarında tercih edilen ödüllü mikrofon preamfileri sayesinde kazanmıştır. Bu mirasın temelleri üzerine tasarlanan Canlı Miksleme Sistemleri serilerinden XL8 ve PRO bu büyük ödüllü ses kalitesinin mirasını sürdürmektedir.

Behringer, hem sahne hem de stüdyo ortamları için mutlak yüksek ses kalitesini sağlayan Midas tasarımı mikrofon preamfilerini ürünlerinde kullanmaktan onur duyar.
 

Dahili Tri-Mode Wifi Router

Mutlak taşınabilirlik için tasarlanmış olan XR18, harici bir router kurulumuna ve ayarlamasına ihityaç duyulmayacak şekilde, mikser ayarlarınızı direkt kontrol edebileceğiniz dahili bir Wifi modüle sahiptir. XR18, size miksinize odaklanma özgürlüğü sağlarken aynı zamanda mekanda dolaşarak her bir dinleyicinin ne duyduğunu deneyimleme imkanı verir. Dahası, canlı monitörleri müzisyen tarafından dinleyerek ayarlama, hatta onların kendi IEM'lerini ve yer monitörlerini kendi tabletlerinden miksleme olanağı tanır.

- Access Point 4 kullanıcıyı (iPad, Android telefon/tablet, laptop vb.) direkt ve eşzamanlı bağlamanın en kolay yoludur. Bu mod bir dakikadan kısa bir sürede  uzak kontrolünüzü aktif hale getirir ve çalışmaya başlar.

  1. - Wifi Client mikserinizi kontrol uygulamaları ve cihazlarının bağlı bulunduğu mevcut kablosuz ağa eklemenizi sağlar.

- Alternatif olarak kablolu şekilde doğrudan PC'nize, yerel ağa (LAN) veya genişletilmiş alan veya 5 GHz uygulamalar için Wifi router'a bağlantı sağlayabilirsiniz.

Kayıt Basitleştirildi

İnanılmaz hızlı ve kapsamlı 18x18 kanal, çift yönlü USB arayüz XR18'i iPad ve PC'ye doğrudan kayıt için son derece güçlü dijital bir miksleme çözümü yapar. Efektler ve sıfır gecikmeyle mükemmel monitör mikslemesi yapın, 16'ya kadar mikrofon sinyali gönderirken klavyecinin MIDI notalarını kayıt için DAW'ınıza alın.
İster stüdyoda tarih yazın, isterseniz hassas canlı performanslar yakalayın; böyle bir berraklıkla etkileyici parçalar kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...