BOSTON UP-126E Parlak Siyah 126 CM Duvar Piyanosu

Adet

Boston kuyruklu piyanolar ve duvar piyanoları, ton kaliteleri itibariyle orta fiyat aralığındaki karşılaştırılabilir enstrümanların çok önündedir. Çünkü Steinway & Sons'un uzmanlığı ve üretim anlayışı bu piyanoların yapısına sirayet etmiştir. Bunlara patentli Octagrip™ pinblock ve klasikleşen Steinway duplex scale sistemi de dahildir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Boston piyanolarının olağanüstü kalitesi, dünya çapında sayıları giderek artan kurumlara ve müzik tutkunlarına ilham vermeye devam ediyor.

Sadece bir Boston kuyruklu piyano ile elde edilen tonun dolgunluğu, onun hünerinin yeterli kanıtıdır. Bunu duyduğunuzda, aslında çok daha büyük bir enstrümanı dinlediğiniz izlenimini edinirsiniz. Bunda en büyük etken genişletilmiş kasa yapısıdır. 189 cm uzunluğunda standart bir kuyruklu piyanonunkiyle eşdeğer ses tahtası alanına sahip olan 178 cm'lik model buna güzel bir örnektir. Bu farkı anında duyarsınız.

Boston piyanoların ses tahtaları, şaşırtıcı rezonans özelliklerine sahip özel bir malzeme olan Sitka ladininden elde edilen masif ahşaptan yapılmaktadır. Levhalar kenarlara doğru incelir, bu da çok daha serbest bir şekilde rezonansa girmelerini sağlar. Ve sonuç: Güzel, zengin, kalıcı ve özgün bir ton. Piyano dış çerçevesinde de benzersiz ahşap malzemeler kullanılmıştır - klasik siyah veya beyaza bir alternatif arıyorsanız ceviz veya maun arasından seçim yapın.

Boston piyanolarda akort çivilerini tutan, Steinway'in patentli Octagrip™ pinblock sistemi bulunur. 60 derecelik açı farkıyla üst üste yapıştırılmış 11 kat sert akçaağaçtan oluşan bu yapı sayesinde piyanonuzun akort ömrü çok daha uzun olur. Dökme demirden yapılan şase, 220'den fazla telin yarattığı yaklaşık 20 ton tel gerilimine dayanabilir. Mekanizmada da aynı ustalığı görürüz. 1880'de Steinway & Sons tarafından geliştirilen armut biçimli keçeler sayesinde tınılar daha da net bir hale geldi. İşte bu özel tasarım Boston piyanolarının da önemli bir parçasıdır.

Kuyruklu piyano için yeterli alanınız yok, ancak yine de böyle prestijli bir enstrümanın ürettiği muhteşem sesi mi istiyorsunuz? Boston konsol piyanolar, göz kamaştırıcı görkemli ses, yüksek kaliteli malzemeler, titiz el işçiliği ve Steinway & Sons tarafından sertifikalandırılmış teknisyenler tarafından yapılan sıkı kalite kontrollerinin sonucu olarak bu gibi durumlarda müthiş bir alternatiftir. Kendiniz deneyin.

Bu Boston piyano, kurumlar müzik okulları için ideal seçimdir. Diğer tüm Boston duvar piyanoları gibi, açılabilir üst kapağıyla ton zenginliğini arttırabilirsiniz.

Bir Boston veya Essex piyano satın aldığınızda, 10 yıl süresince bunu bir Steinway kuyrukluyla değiştirme hakkına da sahip olursunuz. Üstelik piyanonuz değer kaybetmez, aldığınız günkü bedelinden geri alınır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 


TEKNİK ÖZELLİKLER:

 

Yükseklik:126 cm
Genişlik:151 cm
Derinlik:62 cm
Ağırlık:278 kg
Renk:Parlak Siyah
Benzer Ürünler
Yükleniyor...