KAWAI K-200 ATX4 WH/P Parlak Beyaz 114 CM Silent Duvar Piyanosu

Adet
K-200 ATX4 WH/P kodlu KAWAI ürünüdür.

Yeni Kawai ATX4 serisi ile akustik piyanoyu dilediğiniz zaman, kimseyi rahatsız etmeden çalmanın keyfini çıkarın.ATX4 sessiz (silent) piyanolar özel olarak geliştirilmiş akustik susturma özelliklerini sınıfının lideri dijital teknolojilerle birleştirerek, piyanistlere geleneksel bir akustik piyanoya sahip olma ve çalma zevkini yaşatırken, aynı zamanda kulaklık kullanarak günün her saatinde kimseyi rahatsız etmeden pratik yapabilmelerine olanak tanır.
 

AnyTimeX4 hibrit enstrümanlar, Kawai'nin usta akustik piyano işçiliğini, gelişmiş dijital piyano teknolojileri ile harmanlıyor. Her piyano, Kawai'nin ödüllü konser piyanolarının seslerini, dünyanın en iyi tuş mekanizması olarak kabul edilen Millennium III Action vasıtasıyla size ulaştırır.
Kawai'nin en gelişmiş dijital fonksiyonları ve ses teknolojileri ile donatılmış AnyTimeX4 serisi, hem akustik olarak, hem de kulaklık kullanarak sessizce çalınabilen birinci sınıf piyanolardır. Yüksek kalite sesleri kullanarak sessizce egzersizlerinizi yapabilir, bunu yaparken dahili metronomundan faydalanabilir ve ardından performanslarınızı kaydedebilirsiniz. Veya Bluetooth bağlantısını kullanarak bir akıllı cihazdan piyanonuza müzik gönderip bu parçalara eşlik edebilirsiniz.
 

AnyTimeX4 serisi akustik piyanolar, mekanizma üzerinde çekiçlerin tellere çarpmasını net bir şekilde önleyen ve böylece çalındığında her notanın sesini tamamiyle susturan Kawai'nin özel olarak geliştirilmiş akustik susturma sistemlerini içerir.

AnyTimeX4 piyanoların hassas çekiç hareketleri, geleneksel tuş tabanlı sensör sistemlerinden daha fazla doğruluk sağlamak için yüksek çözünürlüklü temassız optik sensörler kullanan Kawai'nin Entegre Çekiç Algılama Sistemi (IHSS) tarafından yakalanır.
Bu daha gelişmiş yaklaşım, dik ve kuyruklu piyanoların eylemlerinin mekanik akışını daha yakından yeniden üreterek, tüm dinamik yelpazesinin enstrümanın güçlü dijital piyano ses motoru tarafından doğal akıcılıkla ifade edilmesini sağlar.

Shigeru Kawai SK-EX kuyruklu konser piyanosu, piyano sanatını geliştirmede bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Japonya'nın önde gelen piyanosu' olarak ün kazanan, olağanüstü netliği ve dinamik aralığıyla evrensel beğeni toplayarak, dünya çapındaki konser salonlarının ve müzik kurumlarının sahnelerini süslüyor. SK-EX, Chopin, Tchaikovsky ve Rubinstein uluslararası piyano yarışmaları gibi prestijli etkinliklerde profesyonel piyanistler tarafından sıklıkla seçilmiştir. Muhteşem tonu ve harika tepki veren dokunuşuyla SK-EX, en iyi tek kelimeyle tarif edilebilir – eşsiz.
Amiral Gemisi Dijital Piyano Ses Motoru
AnyTimeX4 enstrümanları, son derece saygın Concert Artist ve Novus ürün serilerinden Kawai'nin en yeni dijital piyano sesi teknolojilerini içerir. Piyanistler, kulaklıkla çalarken, amiral gemisi Shigeru Kawai SK-EX tam konser kuyruklu piyanosunun, gelişmiş SK-EX Rendering ses motoru kullanılarak çarpıcı biçimde yeniden üretilen güzel sesinin keyfini çıkarabilirler.

SK-EX Rendering motorunun çok kanallı örneklemesi, Shigeru Kawai konser salonunun farklı noktalarından gelen sesi yakalar. Bu modern teknik, yalnızca daha geniş bir ton karakteristiğinin kaydedilmesine ve yeniden üretilmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda klavye ve piyano sesi arasında hissedilen bağlantıyı geliştirerek dinamiklerdeki değişikliklere daha canlı ve özgün bir yanıt verir. Shigeru Kawai sesi, akustik piyanonun telleri ve çeşitli diğer bölümleri tarafından üretilen karmaşık ton etkileşimlerini modelleyen rezonans algoritmaları ile daha da zenginleştirilmiştir. SK-EX Rendering, damper pedalı ve 88 tuşun tümü için aşamalı olarak rezonanslar oluşturarak AnyTimeX4'ün dijital piyano sesinin tıpkı bir akustik piyano gibi davranmasını sağlar. En kaliteli akustik piyano seslerini tanımlayan AnyTimeX4 ses motoru ayrıca elektrikli piyanolardan veya kilise orglarından yaylılara, koro seslerinden ve synth pad'lere kadar değişen mükemmel bir seçkiye sahiptir. İkili çalma modu iki farklı sesin daha zengin, daha tatlı bir ton için bir araya getirilmesine izin verirken, Bölünmüş ve Dört El modları klavyeyi her biri için ayrı seslerle iki bağımsız bölüme ayırır. Her çalma modu için ses düzeyi dengeleri ve diğer ayarlar, özel PianoRemote uygulaması kullanılarak da kolayca yapılabilir.

Modern Bluetooth bağlantısı
Modern piyanistlerin bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan AnyTimeX4 piyanolar, bilgisayarlara veya diğer enstrümanlara bağlanmak için standart USB ve MIDI jaklarının yanı sıra desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz iletişime olanak tanıyan Bluetooth® MIDI ve Ses teknolojisine sahiptir. AnyTimeX4 sahipleri, bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra, çalışma ve çalma deneyimlerini geliştiren çok çeşitli heyecan verici müzikle ilgili uygulamaların keyfini çıkarabilir veya herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan doğrudan enstrümanların kulaklıklarından yüksek kaliteli ses akışı gerçekleştirebilir.

Piyano Uzaktan kumanda uygulaması
AnyTimeX4 piyanoların dijital özellikleri, Kawai PianoRemote uygulaması aracılığıyla kontrol edilir. PianoRemote, Sanal Teknisyen özelliği aracılığıyla ses seçimi ve özelleştirme, entegre metronom ile performans kaydı ve çalma ve keyfini çıkarmak için yüzlerce klasik parçadan oluşan yerleşik bir piyano müzik kitaplığı dahil olmak üzere bir dizi işlev sunar.
  Kulaklıkta Mükemmel Ses Kalitesi
AnyTimeX4 piyanoların Uzamsal Kulaklık Sesi (SHS) teknolojisi, dijital piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini artırır. Çalan kişi, sesin uzamsal konumunu ayarlayan üç farklı akustik ön ayardan birini seçebilir. AnyTimeX4 enstrümanları, üstün kaliteli bir kulaklık amplifikatörüne sahip olmanın yanı sıra, optimum bir dinleme deneyimi sağlamak için müzisyenlerin bağlanan kulaklık türünü (Açık, Yarı Açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal, vb.) belirlemesine de olanak tanır.

MPA Denetimi ile geliştirildi: Kawai'nin Ar-Ge mühendislik ekibi, şirketin dahili Usta Piyano Zanaatkarları (MPA) ile yakın bir şekilde çalışarak mükemmeli yakaladılar. Bu son derece bilgili ve deneyimli teknisyenler, dijital piyano ses motorunu tetiklemek için kullanıldığında bile mekanizmanın son derece duyarlı ve dengeli kalmasını sağlamak için AnyTimeX4 geliştirme sürecinin her aşamasını denetlediler ve dijital piyano tonlarıyla akustik piyano performansını kusursuz şekilde harmanladılar.

Yüksek performanslı Kawai SH-9 stereo kulaklıklar, zengin ve net bir ses sunmak için, hibrit piyanolarla kullanılmak üzere geliştirilmiştir.   Köpük dolgulu padlere ve sentetik deri astarlı ayarlanabilir kafa bandına sahip SH-9, kulakların üzerine rahatça oturur ve minimum yorgunlukla uzun egzersiz seanslarına olanak tanır.   40 mm sürücüler ve 20- 20.000 Hz frekans tepkisi ile Kawai ATX4 piyanonuzdan en iyi verimi alacaksınız.

 

 

ÖZELLİKLER

MekanizmaMillennium III Upright Action with ABS-Carbon Composites
Ses Kaynağı

SK-EX Oluşturma
88 tuşlu çok kanallı örneklemesi
SK-EX modelinden kayıt 

Harmonik Görüntüleme XL (HI-XL)
88 tuşlu stereo ses örnekleme

Internal SoundsSK-EX Oluşturma: 10 farklı karakter
Harmonik Görüntüleme: 90 ses
Klavye ModlarıDual
Split
Four Hands
Polifoni256 nota
EfektlerSK-EX Rendering
- Ambience (10 tipte)

Harmonic Imaging XL
- Reverb (6 tipte)
- Effects (24 tipte: Chorus x 3, Delay x 3, Tremolo x 3, Auto pan x 2, Phaser x 2, Rotary x 6, Combination x 5)
Virtual TechnicianPianist Mode:
- Touch Curve (incl. User)
- Voicing (incl. User)
- Damper Noise
- Fall-back Noise,
- Hammer Delay
- Minimum Touch
- Key Volume (incl. User)
- Half-Pedal Adjust
- Soft Pedal Depth

Sound Mode:
- Touch Curve (incl. User)
- Voicing (incl. User)
- Damper Resonance
- Damper Noise
- String Resonance
- Undamped String Resonance
- Cabinet Resonance
- Key-off Effect
- Fall-back Noise
- Hammer Delay
- Topboard Simulation
- Decay Time
- Minimum Touch,
- Stretch Tuning (incl. User)
- Temperament (incl. User)
- Temperament Key,
- Key Volume (incl. User)
- Half-Pedal Adjust
- Soft Pedal Depth
Kontrol / Kayıt Uygulama BağlantısıPianoRemote (iOS / Android)

PianoRemote üzerinden kayıt imkanı:
-SMF / WAV / FLAC / AAC
Metronom

Zamanlar: 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8

Davul Ritimleri: 100 adet

Transpoze+12  /  -12 yarı ton
Diğer Ayarlar ve Özellikler

Kulaklık Ayarları: 

-Ton Kontrolü, Wall EQ, Düşük Volume Dengesi, Speaker Volume, Çevresel Kulaklık Ses Ayarı, Kulaklık Tipi, Kulaklık Volume, Line In Volume

Bluetooth:

-Bluetooth MIDI, Bluetooth Audio

Diğer:

-Otomatik Kapanma, Dil Seçeneği

Bluetooth®

 

Bluetooth® (Ver. 4.1; GATT compatible)
Bluetooth® Low Energy MIDI Specification compliant
Bluetooth Audio (Version 3.0, Profile: A2DP, Codecs: SBC, AAC, aptX)

Bağlantılar

Kulaklık: 1 x 1/4", 1 x 1/8"

MIDI: IN / OUT

Line Out: 1/8" Stereo

Line In: 1/8" Stereo

USB to Host

ÖLÇÜLER: 
Yükseklik:114 cm
Genişlik:149 cm
Derinlik:57 cm
Ağırlık:204 kg
Benzer Ürünler
Yükleniyor...