ALESIS COMMANDSEKIT 8 Parça Elektronik Davul Seti, Command Mesh Kit Special Edition

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
COMMANDSEKIT kodlu ALESIS ürünüdür.

  •  

Her Savaşa Hazır

Command Mesh Special Edition, birinci sınıf özellikler ve benzersiz bir çalım deneyimi sunan bir elektronik davul setidir. Her şey akustik davullar gibi  doğal hissettiren büyük file derili davul pedleriyle başlar. Ziller, crash ve ride'da tutarak susturma işleviyle sağlam ve duyarlıdır. Deneyimin merkezinde yüzlerce ilham verici klasik ve modern ses içeren Command Gelişmiş Davul Mödülü yer alır. Daha fazla özelleştirme için, kendi seslerinizi USB yoluyla yükleyebilir ve performanslarınızı doğrudan modüle kaydedebilir ve saklayabilirsiniz. Tamamı birinci sınıf bir dört bacaklı rack'e monte edilmiş olan Command Mesh Special Edition, davul çalmaya hemen başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

 

Üstün Elektronik Davul Çalma Deneyimi

Davulcular, file davul derilerinin bir elektronik sette en doğal çalma hissini sunduğunu bilirler. Command Mesh Special Edition, maksimum çalınabilirlik için sıkı örülmüş file derili büyük pedlere sahiptir. 10" trampet ve 8" tom pad'lerin tümü çift bölgelidir, bu da pad başına iki farklı ses alacağınız anlamına gelir - biri deride ve diğeri kenarda. Bunu, rimshot gerçekleştirmek veya performanslarınızı geliştirebilecek kit çevresinde ek perküsyon sesleri programlamak için kullanabilirsiniz. 8" ağ bas davul pedi, birlikte verilen pedalıyla harika çalışan ancak aynı zamanda tarzınız buysa çift pedala da kolayca uyan geniş bir yüzey alanıyla son derece dayanıklıdır. Ziller için elle susturulabilen 10" crash ve elle susturulabilen 10" ride ve etkileyici bir hi-hat pedalıyla birlikte 10" hi-hat içerir.

 

Command Gelişmiş Davul Modülü

Command Gelişmiş Davul Modülü, seslerden başlayarak bir davulcunun harika ses çıkarması için ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahiptir. Çeşitli tür ve tarzları kapsayan 74 kit (54 fabrika + 20 kullanıcı) ve 671 ses vardır. Seslerin çoğu, daha doğal çalınabilirlik için çoklu örneklemeye sahiptir. Davul pedine ne kadar sert vurduğunuza bağlı olarak daha yüksek veya daha yumuşak bir ses yerine, tıpkı gerçek bir davulda olduğu gibi her vuruşta küçük farklılıklar duyacaksınız. Bu, daha nüanslı çalmanın, kulağa yapay gelme riski olmadan parlayacağı ve davul seslerinin doğal geleceği anlamına gelir.

 

Yaratıcı Kontrol

Kullanmak istediğiniz favori bir davul sesiniz mi var? Command Gelişmiş Davul Modülü, kendi benzersiz kitlerinizi oluşturabilmeniz için USB üzerinden kendi davul örneklerinizi eklemenizi mümkün kılar. Performanslarınızı, 5 adede kadar dahili parça veya bir USB flash sürücü ile 99 parça ile doğrudan modüle de kaydedebilirsiniz. Hâlâ daha fazla esnekliğe mi ihtiyacınız var? Kullanışlı USB/MIDI bağlantısı, sonsuz yaratıcı olanaklar için en sevdiğiniz VST veya DAW ile kullanmak üzere modülü bir bilgisayara bağlamanıza olanak tanır.

 

Yüksek Kaliteli Donanım ve Aksesuarlar

Command Mesh Special Edition, davul çalmaya hemen başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir - bir saçak kablo, bagetler ve davul anahtarı dahildir. Ayrıca yüksek kaliteli tek vuruşlu Alesis kick pedalı ve etkileyici bir hi-hat kontrol pedalı vardır. Davul pedleri, ziller ve modülün tümü, ne kadar sert çalarsanız çalın sağlam duran dört bacaklı bir rack'e monte edilir. Kolay saklama için rack'i bile katlayabilirsiniz - yatak odaları, yatakhaneler, stüdyolar veya alanın sınırlı olduğu diğer ortamlar için idealdir.

 

Melodics ile Becerilerinizi Keskinleştirin

Size 30 günlük ücretsiz Premium abonelik denemesi sunmak için Melodics ile birlikte çalıştık. Melodics, Alesis davul setinizi öğrenmenin ve çalmanın en keyifli yoludur ve pratik yapmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. macOS, Windows ve iPad için mevcut olan Melodics'i indirmek ücretsizdir - en sevdiğiniz sanatçıların şarkılarına erişim içeren Melodics Premium planının özel 30 günlük ÜCRETSİZ denemesinin kilidini açmak için Alesis davul setinizi kaydedin.

 

Ücretsiz Premium Ses Paketi ve BFD Player Yazılımı

Davul kitinizi USB aracılığıyla bir PC'ye veya Mac'e bağlayın ve BFD Player ile genişleyen bir eklenti premium davul kitleri kitaplığının kilidini açın. Pratik yapmak veya en sevdiğiniz DAW'a kaydetmek için harika olan titizlikle kaydedilmiş davul seslerine sahip olan BFD Player, kullanımı basit bir arayüzle birinci sınıf davul sesleri sunan bir eklenti ve bağımsız bir yazılım aracıdır.

 

Yükleniyor...