KAWAI K-300 M/PEP Parlak Siyah 122 CM Duvar Piyanosu

Adet
K-300 M/PEP kodlu KAWAI ürünüdür.

Başlangıçta ahşap piyano mekanizmaları vardı ve iyiydi.
Daha sonra 2. Nesil geldi – Özel ABS Stryan’ lı Kawai Ultra-Responsive mekanizması ve herşey daha iyi oldu.

Devrimci  Millennium III Upright mekanizması  ise  bu süregelen mekanizma evriminin 3. Ayağını temsil ediyor.

Yenilikçi tasarım konseptleri ile modern bir malzeme bilimini birleştiren Kawai eşsiz bir tutarlılıkta ve çalınabilirlikte bir mekanizma geliştirmiştir. Kawai sizi samimiyetle üçüncü binyılın önde gelen piyano mekanizmasını  deneyimlemeye davet ediyor. Millennium III Upright mekanizma 10 yıl garantilidir.

Millennium III mekanizma ‘nın ham maddesi diyebileceğimiz ABS-Carbon, mevcut ABS Styran’daki karbon infizyonu tarafından oluşturulmuş, yeni bir kompozit malzemeden elde edilen bileşenleri içerir. Kawai gücünden  ödün vermeden, mekanizmasında daha hafif bir malzeme kullanmak adına inanılmaz sert ve sağlamlıkta olan ABS-Carbon’ u kullanmıştır. Millennium III mekanizmanın hafif dizaynı çalanlara muazzam bir hız ve kolaylık sağlar. Tekrarlama ve yanıt verme mükemmeldir.
 

Millennium III hız, yineleme ve kontrolün en üst seviyede olması için hafif kütleli ve yapısal donanımlar için yeniden geliştirilmiş bir çok temel bileşene sahiptir. Bütün bu zahmetli detaylar sanatçı ve müzik arasında samimi bir arayüz oluşturmak adına tasarlanmış ve analiz edilmiştir. Tuş ağırlığı diğer üst sınıf upright mekanizmalar ile karşılaştırılabilir olsa da  Millennium III’ ün ifade kolaylığı inanılmazdır.

Güçlü
ABS içindeki karbon fiber infüzyonu malzemenin gücünü %90 oranında arttırıyor. Bu da ağırlık olarak hafif bile olsa ABS karbon parçaların sağlam olmalarını sağlıyor.

Hızlı
Hafif ağırlıklı ABS-Karbon aksamlar Millennium III Upright mekanizmayı  müthiş hızlı kıldı. Yaklaşık olarak %16 oranında geleneksel ahşap mekanizmalardan hızlıdır.

Mükemmel Güç
ABS-Karbon daha serttir ve her tuş vuruşunda çekiçlere daha  fazla enerji görderir; daha az emekle daha çok güç sağlanır.

Daha İyi Kontrol
Küçültülmüş, hafifleştirilmiş ve yeniden tasarlanmış yapı kullanıcılara eşsiz bir kontrol imkanı sunuyor.

 

ÖZELLİKLER

Yükseklik:122 cm
En:149 cm
Derinlik:61 cm
Ağırlık:227 kg
Cila:Parlak Siyah
Mekanizma:Millenium III
Ses Tahtası:Masif Ladin Ağacı
Ses Köprüsü:Sert Akçaağaç
Çekiçler: Çift Keçeli Maun
Akort Burgusu:Nikel
Pedallar&Tekerlekler: Dökme Pirinç
Pedallar:3 (Soft, Sostenuto, Sustain)
Tuşlar:Uzatılmış Akrilik/Fenol Tuşlar
Tuş Kapağı:Yumuşak inişli
Nota Rafı:Parlak Cilalı Uzatılmış Nota Rafı
Tabure: Yüksekliği ayarlanabilir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...