KOZMOS BEAT-35 - 40 Watt Bluetooth Davul Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
BEAT-35 kodlu KOZMOS ürünüdür.

Günümüzde şehir yaşantısında bir davulu veya perküsyon enstrümanını, yaşam alanlarınızda veya apartman dairenizde kimseyi rahatsız etmeden çalabilmek neredeyse imkansız. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile elektronik davulların ve elektronik perküsyon aletlerinin sunduğu avantajlar ve kullanımlarındaki çok yönlülüğü, bu enstrümanları günümüzün popüler enstrümanları haline getiriyor.

KOZMOS BEAT-35 kişisel davul monitörü ise günümüzün bu popüler enstrümanları olan elektronik davullar ve perküsyonlara özel olarak üretilmiştir. Özel yapım hoparlörü elektronik davul ve perküsyonların çok çeşitli ve geniş aralıktaki ses frekanslarını en iyi tepkiyle ve güçlü verebilecek şekilde tasarlanarak, en iyi duyumu size sağlayabilmektedir. Sahip olduğu TSAC teknolojisiyle benzer ürünlere göre daha kaliteli ve zengin sesler sağlayarak, müzisyenlere farklı sahne veya kullanım uygulamalarında daha iyi hissetirebilmektedir.

Sahip olduğu 2 enstrüman girişiyle ister elektronik davul veya elektronik perküsyonunuzu stereo olarak bağlayabilir yada bir kanala elektronik davulunuzu bağlarken, diğer kanala elektronik perküsyonunuzu veya diğer dijital enstrümanlarınızdan birini bağlayabilirsiniz. Bu 2 girişin sahip olduğu ayrı ayrı ses seviyesi kontrolleri ile bağladığınız davul veya perküsyonunuzun ses seviyelerini dengeleyebilirsiniz. Bunun haricinde bu ses seviyeleri sayesinde, evde egzersiz yaparken ev sakinlerinizi veya komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde genel ses seviyenizi ayarlayabilirsiniz. BEAT-35 modelinin dahilinde bulunan USB hafıza birimi girişiyle medya dosyalarınızı çaldırabilir ve Bluetooth bağlantısı sayesinde telefon / tablet gibi cihazlarınızdaki favori şarkı veya altyapılarınızı kablosuz bağlantıyla amfineze aktararak, davulunuz veya perküsyonunuz ile sevdiğiniz müzikler üzerine eşlik edebilirsiniz. Kontrol panelinde bulunan butonları ile USB hafıza birimindeki ve akıllı cihazlarınızdaki şarkıları atlatabilir, çaldırma ve durdurma kontrollerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dahilindeki kayıt özelliği sayesinde, bir USB hafıza birimini bağlayarak performanslarınızı veya egzersizlerini kayıt edebilir, sonradan dinleyerek değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kontrol panelindeki REC tuşuna uzunca basarak amfinin dahilinde bulunan bir diğer kullanışlı fonksiyon olan Loop modunu aktif hale getirebilirsiniz. Loop modu ile bir döngü kaydedebilir ve onun üzerine çalarak performansınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ön panelinde bulunan Bass ve Treble frekanslarını kontrol edebileceğiniz EQ ile davul veya perküsyonunuzun alt yada üst frekanslarını ayarlayabilir, sevdiğiniz bir duyum için genel soundunuzun kontrolünü ele alabilirsiz.

Gövdesi üzerinde dizayn edilen açılı-yatık duruş pozisyonu ile davulunuzdaki oturuş pozisyonunuza göre en iyi duyumu alabilmeniz için tasarlanmıştır.

40 Watt çıkış gücüne sahip ve 10-inç’lik geniş frekans aralığındaki hoparlörü sizlere ister evinizdeki egzersiz uygulamalarınızda, ister sahnede canlı performanslarınızda güçlü ve dolgun bir soundu sunacaktır.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Çıkış Gücü:

40W

Güç Tüketimi:

50 Hz 220V

Kanal 1 Giriş Empedansı:

68K Ω

Bass Frekans Aralığı:

±15dB @ 60Hz

Treble Frekans Aralığı:

±15dB @ 10kHz

Hoparlör:

Coaxial (10" LF + 1" HF)

Ölçüler:

430(Y) x 390(G) x 300(D) mm

Net Ağırlık:

13kg

Brüt Ağırlık:

15kg

Yükleniyor...