ROLAND WC-1 Roland Cloud Wireless Connect Adaptörü

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
WC-1 kodlu ROLAND ürünüdür.

Roland Cloud Connect
Pro Membership and Wireless Adapter

 

 

 

 

 

Her şeyi Değiştiren Paket


Roland Cloud Connect, sadece mobil cihazınız ve birlikte verilen kablosuz adaptörü kullanarak, Roland donanım enstrümanınız için binlerce ikonik ses ve genişletmeyle dolu, sürekli genişleyen bir evrene anında erişimin kilidini açar.

 

 

 

 

 

 

 

Sonik Mutluluk ile Dolu Bir Yıl


Roland Cloud Connect, donanım veya yazılım enstrümanlarınız için 30.000'den fazla sesin sınırsız kullanımı ve ikonik Model Genişletmeleri dahil olmak üzere Pro üyelik katmanımızın sunduğu her şeyden bir yıl boyunca size sunar. Ayrıca ZENOLOGY Pro'nun derin ses tasarımı da dahil olmak üzere eksiksiz bir otantik Roland sanal enstrüman kütüphanesine sahip olursunuz. Zenbeats ve Zentracker ile her yerde müzik yapma özgürlüğüne sahipsiniz. İlk yılınızın ardından, ihtiyaçlarınızı karşılamak için üyeliğinizi yenileyebilir veya büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Seslere ve Genişletme Paketlerine Kablosuz Olarak Göz Atın


Roland Cloud Connect, kablosuz bağlantı ile anında memnuniyet sağlar. Birlikte verilen WC-1 kablosuz adaptörü desteklenen Roland donanımınıza takın ve Ses Paketlerine, Ses Genişletmelerine, Model Genişletmelerine ve daha fazlasına göz atmak ve yüklemek için iOS/Android mobil uygulamasını kullanın. Tüm uyumlu içerik tamamen aranabilir ve masaüstü bilgisayarınızdaki Roland Bulut Yöneticisinin yanı sıra Roland Hesabınızla otomatik olarak senkronize edilir.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Sesleri Anında Dinleyin ve Çalın


Mobil uygulama ile tek bir dokunuşla ayrı tonları, Ses Paketlerini veya Model Genişletmelerini dinleyebilirsiniz. Aradığınızı bulduktan sonra saniyeler içinde donanım enstrümanınıza indirebilirsiniz. Nerede olursanız olun veya ne tür bir ses ararsanız arayın, Roland Cloud Connect yanınızda.

 

 

 

Sistem Gereksinimleri


Roland Cloud Connect'i kullanmak için aşağıdakilere ihtiyacınız olacak:

  • Desteklenen bir Roland donanım enstrümanı
  • Uyumlu bir iOS veya Android akıllı telefon veya tablet
  • Kablosuz internet bağlantısına erişim (tüm veri aktarım ücretlerinden kullanıcı sorumludur)

Uyumlu Roland cihazlarının ve mobil cihazların listesi için Roland Destek sayfasını ziyaret edin.

Yükleniyor...