ROLAND NE-10 Noise Eater

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
NE-10 kodlu ROLAND ürünüdür.

V-Drums için Akustik Ses İzolasyonu

NE-10 Noise Eater V-Drums Kick padleri ve Hi-Hat Kontrol pedalları için özel olarak tasarlanmış eşşsiz ses izolasyon plakasıdır. Çoklu yuvarlak zemin yapısı sayesinde normal çalım esnasında oluşan pedal ve pad titreşim transferini etkili bir biçimde azaltır. Bu sayede çok katlı apartmanlarda yaşayan kullanıcılar özgürce V-Drums deneiminin keyfini çıkarabilir. Çok yönlü kulanımı ve kompakt yapısı ile çalım performansını etkilemez.

 

 

  • Kick pad ve pedalları, hi-hat kontrol pedalları ve V-Drums ile kullanılan hi-hat standları için yüksek etkili ses izolasyonu
  • Roland test bilgilerine göre katlar arası ses ve titreşim transferini %75 oranında azaltır
  • Kullanıcılara aile üyeleri ya da komşuları rahatsız etmeden V-Drums çalma imkanı sunar
  • Çok katlı evlerde ve apartmanlarda yaşayan davulcuların yanı sıra çok katlı stüdyo ve müzik ders odaları için de ideal
  • NE-10'u KT-10 Kick Trigger Pedal, KD-9 Kick Trigger ya da FD-8 Hi-hat kontrol pedalı ile bağımsız olarak kullanın
  • NE-10'un KD-140/KD-120 V-Kick ile ya da VH-13/VH-11 V-Hi-hat için stand kullanımı esnasında NE-1 Noise Eater (ayrıca satılır) maksimum sonuca ulaşmak için stand ayaklarının altında kullanılabilir.

 

 

V-Drums İçin Noise Eater Teknolojisi; Akustik Ses Transferi Problemine Pratik Bir Çözüm

 

Roland'ın yenilikçi Noise Eater ürünleri V-Drums kullanıcılarına yaşam alanında yada bitişik odalarda aile üyelerini ve komşuları rahatsız etmeden istedikleri zaman davul çalma keyfi sunar. V-Drums'ın benzersiz özelliklerinden biri -özellikle patentli mesh-head (file deri)- davulculara akustik davul kullanamayacakları alanlarda benzersiz biçimde sessiz olmaları ve kulaklıkla davul çalma, egzersiz yapma ve kayıt yapma imkanı sunmasıdır. Fakat kick pad ve kick pedalı arasındaki fiziksel hareket özellikle çok katlı binalarda alt katlarda istenmeyen gürültü ve titreşimleri neden olabilmektedir. Roland testlerine göre, Noise Eater ürünlerinin eşsiz izolasyon özellikleri, kullanılmadığı durumlarda ortaya çıkan direkt gürültü transferi sorununu yaklaşık %75 azaltarak V-Drums kullanıcılarına gündüz yada gece ses problemi olmadan çalım imkanı sunar.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Uyumlu Modeller
 

KD-9, KD-7, FD-8

* Aşağıdaki modeller için Çoklu NE-1 (ayrı satılır) gerekmektedir.
KD-140, KD-120, VH-13, VH-11

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

150 cm

Genişlik

210 mm
8-5/16 inches

Derinlik

540 mm
21-5/16 inches

Yükseklik

30 mm
1-3/16 inches

Ağırlık

2.8 kg
6 lbs. 3 oz.

Yükleniyor...