Markbass Little Mark 58R 500W Kafa Bas Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MBH110118 kodlu MARKBASS ürünüdür.

MB58R serisi, Markbass'ın her zaman teknolojide bir adım önde olduğunun bir başka örneğidir. Marco De Virgiliis'in öncü ruhuyla bir kez daha, özel bileşenlerin kullanımıyla (Markbass'ın yılların deneyimi ve araştırması sayesinde ortaya çıkan) ve geleceğe ve çevreye yönelik devrim niteliğindeki malzemelerin kullanımıyla yeni bir ürün serisi yaratmayı başarmıştır ve gerçekten ton ve güç ile taşınabilirlik arasındaki dengeyi sağlamıştır.

Yeni LITTLE MARK 58R amfisinin tasarımı, tüm bağlantıları ve kontrolleri ön panelde bulundurarak arka panelde sadece hoparlör çıkışları ve AC güç soketini bırakır, böylece optimal ergonomi sunar ve her şeyi daha pratik hale getirir. Bu amfi, güncellenmiş 4 bantlı EQ bölümü, yeni bi-band limiter ve 500 watt MPT güç amfisi, mute switch'i ve Flat, Scooped veya FSW (Footswitchable) EQ seçeneklerini içeren 3 yönlü döner anahtara sahiptir. Tüm bunlar yüksek yapı kalitesi ve ABS (V0) malzemeden yapılmış ultra hafif yeni şasi içinde sunulur.

Markbass ürünleri için güç her zaman kusursuz bir ton olmuştur. Bu yeni seri, yılların deneyimi ve araştırması sayesinde doğan özel bileşenlere sahiptir.

Küyerelleşme, küresel pazarda rekabet edebilmek için yerel kaynakların kullanımı ve optimizasyonu olarak tasarlanan Markbass için anahtar bir kelimedir.

İnanılmaz bir güç-ağırlık oranına sahip Little Mark 58R amfi, 500 W güç içerir ve yalnızca 2 kg/4.41 lbs ağırlığındadır.

Yeni ürün serisinin inanılmaz bir gücü var: doğru fiyata yüksek kalite ve yenilik.

Bu yeni amfi, tüm bağlantıları ve kontrolleri ön panelde bulundurarak arka panelde sadece hoparlör çıkışları ve AC güç soketini bırakır, böylece her şeyi daha pratik hale getirir.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
PreampSolid State
Power AmpMPT (Mark Proprietary Technology)
Güç4 Ohm'da   300W, 8 Ohm'da 300W
EqLOW – MID/LOW – MID/HIGH – HIGH
OLD SCHOOL filter
FLAT/SCOOPED MID/FSW switch
Diğer ÖzelliklerXLR Line Out with Level Control and
Pre/Post EQ ve GND Lift switches
BI-BAND LIMITER | MUTE switch
FX Send/Return
Mute and Scooped Eq için Footswitch (Opsiyonel)
Boyutlar10.87”/ 27.6 cm (w); 3.27”/ 8.3 cm (h); 10.08”/ 25.6 cm(d)
Ağırlık2 Kg/4.41 lbs
Yükleniyor...