TAURUS THD-450T Bas Gitar Amfisi

Adet
THD-450T kodlu TAURUS ürünüdür.

Taurus THD-450T, hem transistör hem de tüp ön amfileri içeren çift giriş aşamasına sahip 450W/RMS bir bas kafasıdır. Transistörlü ön amfi harika ses dinamikleri sağlarken tüplü ön amfi sıcak, yumuşak bir ses sağlar. Her iki pre-ampli, net ve istenen seslerin tüm spektrumunu sunmak için kademesiz olarak karıştırılabilir. Taurus THD-450T, doğru sesi hızla bulmak için tasarlanmış çok etkili ve kullanımı kolay MLO ton kontrol sistemi ile donatılmıştır. Ton ayarlama özellikleri, hem teknik hem de müzikal parametrelerini karşılayarak belirli bir enstrümanın karakterini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Orta menzil üzerinde ekstra hassas kontrol, bir parametrik ekolayzır ve pre-amp filtre anahtarları tarafından gerçekleştirilir. Amplifikatörün çok düşük frekanslarda çalıştığı düşünülse bile, bas sesi yine de etkileyici bir şekilde seçicidir. Hızlı ve gürültüsüz çalışma için benzersiz yüksek kaliteli optik sınırlayıcı yerleşiktir.

Taurus THD-450T, hafif ve kompakt bir kabinde son derece yüksek dinamikler ve güç sağlayan olağanüstü verimli yüksek enerji Anahtarlama Modlu Güç Kaynağı ile çalışır.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Güç Çıkışı450W RMS / 4ohm , 300W RMS / 8ohm
Ana Özellikler 2 Preamp - tube and transistors / analog device / SMPS
GirişlerPasif / Aktif
KontrollerGAIN  control with overload indicator. Operating with Gain and Input Mix player can obtain sound very close to acoustic bass or fretless bass guitar. The area around knobs marked by a break-off line indicates the region where the level of compression and distortion allows achieving the desired effect.
MIX  fluent signal adjustment of the input between 2 sections of the amplifier - tubes and transistors.
COMPRESSOR/LIMITER to control dynamic of sound
MLO EQ - TECH INFOBASS: 40Hz +/-10dB @550Hz -/+4dB 
BASS Boost/Cut: 60Hz +/-6dB
TREBLE: 5kHz +15dB / 8kHz -15dB,
TREBLE Boost/Cut: 6kHz +8dB/-13dB

EQ MIDDLE: 120Hz-4kHz +/-12dB
PUNCH: 300Hz +8dB

Diğer ÖzelliklerMUTE  button
CLIP  power amp indicator
PEAK  preamp overload indicator
Effect loops: SEND / RETURN (jack 1/4 inch)
Outputs:  XLR balanced LINE output with PRE/POST switch and GROUND LIFT circuit switch,TUNERSPEAKERS  (combo speakon/jack)
Protections:  short circuit, thermal overload, power overload
Forced cooling system with electronic efficiency control
Boyutlar19” / 1,5 rackspaces  (H x W x D) 66x483x190mm
Ağırlık4.2 kg
Yükleniyor...