MARKBASS MBH110065 CASA / BAS GİTAR AMFİSİ

Adet
MBH110065 kodlu MARKBASS ürünüdür.

Snarky Puppy'den Markbass'ın en iyi sanatçısı MICHAEL LEAGUE, klasik ton ve kusursuz ses bütünlüğüne sahip bir imza amfisi geliştirmek için Marco De Virgiliis ve Markbass ekibiyle ortaklık kurdu. MARKBASS CASA, çok havalı vintage bir tasarıma yeni modern özellikler eklemekte.

MARKBASS CASA'nın katı hal preamp'ı sıcak ve doğal bir sese sahiptir ve enstrümanınızın gerçek tonunu aslına uygun olarak yeniden üretir, treble ve bas temel ton kontrolleri harika 'tak ve çalıştır' sunar ve eksiksiz ve etkili 5 bant EQ bölümü sayesinde sahip olabileceğiniz ayak pedalıyla değiştirilebildiği için iki farklı EQ ayarına anında erişim sağlayan geniş ton yelpazesine sahiptir. 

Markbass ürünleri, netliği ve sesin kaynağına bağlılığıyla bilinir.

İnsanlar Markbass'ı tanımlamak için genellikle sıcak, keskin, net, dürüst, doğru, hatta agresif gibi kelimeler kullanırlar. Ayrıca Markbass amfilerinin kendileri gibi ses çıkarmasına izin verdiğini söylüyorlar!

Sırrımız nedir? MPT (MARKA ÖZEL TEKNOLOJİ)!
Piyasadaki tüm bas amfilerinde, bas için özel olarak tasarlanmamış, farklı üreticilerin aynı güç amfileri kullanılır. Markbass'ta Marco De Virgiliis, enstrümanınızın tonuna saygı duymak ve onu yüceltmek için özel olarak tasarlanmış tescilli bir güç amplifikatörü teknolojisi geliştirmek için Ar-Ge'ye birçok kaynak yatırdı. MARKBASS CASA'nın 500 watt'lık MPT güç amplifikatörü, kusursuz bas frekansı üretimi ile mükemmel atak ve tanım sağlar.

MARKBASS CASA, çok havalı bir vintage tasarıma sahiptir, ancak yeni modern standardın avantajı ile gelişmiş üretim prosedürlerimiz, son teknoloji testlerimiz, kalite kontrol tesislerimiz ve en kaliteli bileşenlerimiz sayesinde uzun vadeli güvenilirliğe sahiptir.

Michael, iki kayıt mühendisi ve iki müzisyenden oluşan dört profesyonel için beş farklı amplifikatör ve bir düzineden fazla farklı bas kullanarak kör dinleme testi yaptı. Neredeyse her geçişte, MARKBASS CASA, her enstrüman için favori ses olarak klasik amfilerin yanı sıra oybirliğiyle seçildi.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
KontrollerGain (range: -46 ÷ 23dB)
Eq KontrolleriBass (level ±16 dB – freq 60 Hz)
Treble (level ±16 dB – freq 5 kHz)
5 band equalizer (disabled by footswitch)
(freq 67, 184, 510, 1400, 3800 Hz – level ±16 dB)
GirişlerInput: Impedance 500 Kohm/  Maximum Voltage 9 Vpp
Return: Impedance 33  Kohm// Max 10Vpp
ÇıkışlarLine Out: Balanced, Maximum Voltage 6 Vpp | (GND Lift – Level – Pre/Post)
Send: unbalanced, Max Voltage 20Vpp (Pre Eq)
Tuner Out: unbalanced, Max Voltage 2Vpp
Güç300W RMS @ 8 ohm, 500W RMS @ 4 ohm
Güç Gereksinimleri100V; 120V; 230V; 240V – 50/60Hz (gerginlik ekipmanın içinde ayarlanır) UYARI: MARKBASS CASA, satıldığı ülkede kullanılmak üzere üretilmiştir ve fabrikada o ülkenin voltajına göre ayarlanmıştır. Bu nedenle, AC gücüne bağlamadan önce amfinize doğru voltajı gönderdiğinizden emin olun.
BoyutlarGenişlik: 18.97”/ 48.2 cm
Yükseklik: 8.03”/ 20.4 cm
Derinlik: 10.82”/ 27.5 cm
Ölçüler14.10 lbs / 6.4 Kg
Yükleniyor...