MARSHALL AS100D Akustik Enstrüman Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AS100D kodlu MARSHALL ürünüdür.

AS100D, stüdyo kalitesinde akustik ses sunar. AS100D, her frekansta yüksek netlik ve sonik ses sağlayan iki tweeter'lı 2 x 8”, 50W Celestion hoparlöre sahiptir. Büyük mekanlarda profesyonel gitaristler için mükemmeldir. Sadece bu amfiyi kullanarak sahnede herhangi bir akustik enstrüman ile çalın.

100 watt güç ve özel olarak tasarlanmış iki adet 8" Celestion hoparlör ile AS100D, her senaryo için mükemmel bir dinamik aralığa sahiptir. Amfi geniş alanları dolduracak kadar yüksek stüdyo kalitesinde ses üretir.

AS100D, her iki kanalda da ayarlanabilen reverb, chorus, flanger, delay ve modülasyon efektlerine sahiptir. Bu dahili dijital FX'i kendi FX pedallarınızla birleştirin ve tam istediğiniz sesleri oluşturmak için birlikte verilen ayak pedalını kullanarak kanallar arasında geçiş yapın.

AS100D sadece iki kanala sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda dinamik veya sıkıştırıcı mikrofon için ayrı giriş özelliklerine ve ayrıca bir arka parça için bir yardımcı girişe sahiptir. Bu, ses kalitesini etkilemeden hem vokalleri hem de gitarı (veya bir dizi başka elektrikli enstrümanı) aynı anda çalıştırmanıza olanak tanır.

AS100D'nin faz anahtarı ve frekans ayarlı  filtre kontrollerinden yararlanın. Feedback'e  neden olan frekansları izole etmenize ve tüm kanallarda bunları ortadan kaldırmanıza izin verir.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
ModelAS100D
AralıkAkustik
TeknolojiSolid State
Kanallar2 (Multi)
Elektronik 
Çıkış Watt'ı100W
ÇıkışlarStereo DI çıkışı (2 x XLR, sol ve sağ), stereo hat çıkışı (2 x 1/4" jak, sol ve sağ)
Girişler2 Adet enstrüman jakı, 2 Adet XLR ve 1 Adet Phono (Aux) Girişi, Ayak Pedalı
Kontroller1. Akustik Kanalı (phase switch, gain switch, volum, bass, mid, mid frequency sweep, treble), 2. Akustik Kanalı (link to channel 1 switch, phase switch, contour switch, phantom power option, volume, bass, treble), 1. ve 2. Kanallar için anti-feedback kontrolleri, mikrofon kanalı (phase switch, phantom power option, volume, bass, treble, int. FX level, ext. FX level), 16 farklı stereo dijital FX ve level kontrolü, ana volum, aux in (phono) volum
EfektlerAyar ve level kontrolleriyle reverb, chorus, flanger, delay ve modülasyon dahil stereo dijital FX
Efekt LoopEvet, seviye kontrolü ile Send/Return
Hoparlörler 
Hoparlör Konfigürasyonu2 Adet 8"
Hoparlör ModeliÖzel Tasarım Hoparlör (100w, 4Ω)
Aksesuarlar 
FootswitchPEDL-00001 (Dahildir)
KabloÇıkarılabilir Güç Kablosu Dahildir
Koruyucu KılıfM-COVR-00034 (Ayrı Satılır)
Boyutlar 
Yükseklik530 mm / 20.9"
Derinlik270 mm / 10.6"
Genişlik605 mm / 23.8"
Ağırlık21 kg / 46 lbs
Yükleniyor...