MARSHALL JVM410H Elektro Gitar Amfisi

Adet
JVM410H kodlu MARSHALL ürünüdür.

JVM410H ile çalımınızın her yönünü kontrol edin. Bu güçlü 100W kafa, her numaraya sahiptir ve dört kanalın her birinde mevcut olan üç mod ile yenilmesi mümkün değildir. Bu, aralarından seçim yapabileceğiniz 12 ayrı ses oluşturarak bu amfiyi profesyonel gitaristler için en iyi hepsi bir arada aygıt haline getirir. Stüdyo kalitesinde reverb ve iki master volum ekleyin ve sesinizi gerçekten bir sonraki seviyeye çıkarabilirsiniz.

Her biri üç gain modu içeren dört kanal, JVM'nin temiz, metal veya aradaki herhangi bir şeyi çalmada eşit derecede usta olduğu anlamına gelir. Klasik temiz kanal için gain arttırmadan stack'leyin ve, eski amplifikatörlerin hissiyatını yakalayın. Alternatif olarak, Marshall hard rock sesini crunch kanalının üst ucundan alın. Daha ağır gitmek istiyorsanız OD1 mükemmeldir, OD2'de ise keskin metal tonlarınızın parlamasını sağlamak için her mod yüksek gain içerir. Her kanala üç yönlü EQ ile presence ve rezonans kontrollerini ekleyin ve güç amplifikatöründen tonu ustalıkla şekillendirebilirsiniz.

JVM amplifikatörleri, bir dizi efekt pedalını ve diğer harici donanımları bağlamak için iki efekt döngüsüne sahiptir. İlk döngü, efektlerinizi ve orijinal tonunuzu mükemmel bir şekilde harmanlamanıza izin verecek şekilde ayarlanabilir. JVM amplifikatörleri, kurulumunuzun geri kalanıyla senkronizasyon için MIDI komutlarını da alabilir ve tekrarlayabilir ve size en üst düzeyde kontrol sağlar.

Bir düğme hareketiyle sesinizi sahneden stüdyoya taşıyın. JVM sessiz kayıt modundayken, bu mükemmel çekimi yakalamak için bir arayüze veya miks masasına bağlayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
ModelJVM410H
RangeJVM
TeknolojiValve
Kanallar4 (Multi)
Çıkış Watt'ı100W
ÇıkışlarHoparlör Çıkışları: 5 x 1/4" Jak Soketleri (16Ω load / 8Ω load / 4Ω load), Emulated Line Çıkışı (XLR), MIDI Thru
Girişler1 x 1/4" jack instrument input, MIDI In, Footswitch
KontrollerKanal ve mod seçme düğmesi , gain (kanal başına), treble (kanal başına), middle (kanal başına), bas (kanal başına), volum (kanal başına) reverb (kanal başına), presence, resonance, ana volum select, ana volum (her kanal için değiştirilebilir)
EfektlerDigital Reverb
Efekt Loop2 Adet, 1 Adet series parallel, 1 Adet series
Preamp Tüpleri4 Adet ECC83, 1 Adet ECC83 (phase splitter)
Power Amp Tüpleri4 Adet EL34
FootswitchPEDL-91016 (Dahildir)
KabloÇıkarılabilir güç kablosu dahildir, Hoparlör kablosu dahildir
Yükseklik310 mm / 12.2"
Derinlik215 mm / 8.5"
Genişlik740 mm / 29.1"
Ağırlık22 kg / 49 lbs
Benzer Ürünler
Yükleniyor...