Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı)

Adet

Pearl River V-05 Dijital Piyano (Gül Ağacı) Hakkında

Kendi fiyat aralığında en iyi özelliklere  sahip olan Pearl River V-05, özellikle  512 maksimum polifoni, İtalyan Fatar Grand-Response™ tuş mekanizması, 2 x 25 Watt Hoparlörler gibi özelliklerle öne çıkıyor. 

1956’dan bugüne akustik piyano geliştirip üreten, yıllık 100.000 piyano üretimi ile Dünyanın en büyük piyano üreticisi olan Pearl River,  2020 yılında tamamen  güncel teknolojileri kullanarak geliştirdiği dijital piyano modellerinde, tecrübesinin ve teknolojinin en son kazanımlarını kullanarak dijital piyanolarını tasarladı. 

 

 

10 Milyon Dolar AR-GE Bütçesi ile yeniden kurulan Pearl River Dijital Piyano Fabrikası,  Tüm Dünya tarafından kabul edilmiş ve bir çok üst segment dijital enstrüman üreticisinin kullandığı  İtalyan Fatar™ üretimi olan Tuş mekanizmasını,  V-05 modelinde maksimum 512 Polifoni özelliğini ve günümüz teknolojisi ile üretilmiş, Alman üretimi  bir tam  kuyruklu konser piyanosunun sesi örneklenerek geliştirilmiş DSP Ses işlemcisi ile birleştirerek, Dijital piyanolar arasında fiyat olarak  rekabetçi,  teknoloji olarak da üstün modeller ile öne çıkıyor.  Kullandığınız özellikleri renkli  grafik ekranında takip edebildiğiniz V-05,  piyanonuzla beraber ihtiyacınız olabilecek tüm bağlantı ve kullanım özelliklerine fazlasıyla sahiptir. 

Tüm Dünyada olduğu gibi  Türkiye’de de en çok tercih edilen Piyano markası olan Pearl River’ın  60 yılı aşkın deneyimi, 2 Yıl üretici + 2 yıl distribitör garanti  güvencesiyle birleşerek size üstün piyano deneyimi sunacak. 

 

Teknik Özellikler : 

Tuş Sistemi :   İtalyan üretimi  Fatar Grand-Response™ 88 Tuşlu Tuş yapısı -  Çekiç Aksiyon Sistemi - Dinamik Eğrili Sensör Sistemi - 4 Farklı Hassasiyet ayarı 

Polifoni : 512

Ses Sayısı :  26 farklı Ses -  Avrupa Konser tipi Kuyruklu Piyano  örneklemesi ile yapılmış ana piyano sesi  - Ritm Perküsyon Ses Dizilimli  Ses Örneklemeleri 

Kullanım Özelikleri :  Çift Ses birleştirme,   Klayyede bölerek iki ses kullanımı ( Split ) 

Metronom : Mevcut 

Transpose : Mevcut 

Bluetooth : Mevcut

Efekt Özellikleri : Reverb ve Chorus Efektleri 

Kayıt Özellikleri :  22000 Nota uzunluğuna kadar Kayıt imkanı 

Kayıtlı Eserler :  75 farklı   Demo şarkıları 

Bağlantılar : USB, Kulaklık Çıkışı ( 2 adet ) , Line in ve Line Out Bağlantıları  

Bluetooth Audio Bağlantısı : Mevcut

Ses Çıkışı :  25 Watt x 2 

Genişlik : 137cm

Yükseklik : 81,5cm 

Derinlik : 42cm 

Ağırlık : 46,5 Kg 

Elektrik Bağlantısı :  DC 12V Adaptör ile Çalışır 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...