ROLAND KC-200 Klavye Amfisi

Adet
KC-200 kodlu ROLAND ürünüdür.

HER ZAMAN DEĞER

 

 

 

Yirmi yılı aşkın bir süredir klavye çalıcıları; güçlü, yüksek kaliteli ses, dahili mix özellikleri, çok yönlü bağlantı ve dayanıklılığı nedeniyle Roland'ın KC amplifikatörlerine güveniyorlar. En yeni nesil; günümüz müzisyenlerinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış yeni iyileştirmeler sunarken, kalitenin en değerli KC kriterlerini taşıyor. Yanınızda bir KC amp varsa sahne ekipmanlarınızı tam olarak kontrol edibilirsiniz, böylece her zaman harika ses çıkaracak ve elinizden gelenin en iyi performansı sergileyeceksiniz. Her zaman buna değer.

Kompakt ve uygun fiyatlı KC-200'de; 100 watt çıkış gücü ve dört giriş kanalları, özel bir aux girişi ve bir XLR ses mikrofonu desteği içeren entegre bir mikser bulunur. Önceki nesil KC-150 ile karşılaştırıldığında güç bölümü daha yüksek çıkış, daha iyi kararlılık ve geliştirilmiş bas sesi üretebilmesi için tamamen yeniden tasarlandı. Ek olarak; 12 inçlik bas hoparlörü geliştirilmiş ses kalitesi için yükseltildi. KC-200 tek başına oldukça mobil bir gövde de büyük bir ses sunar. İsterseniz, amplifikatörün Sub Out jakından aktif bir subwoofer ile çalıştırarak düşük ses seviyelerindeki performansını da artırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 100 watt güç ile kompakt ve uygun fiyatlı klavye amfisi

 

• Yeniden tasarlanan güç amplifikatörü ve güç kaynağı parçaları, daha fazla kararlılık ve geliştirilmiş bas üretimi sağlar

 

• Yeni geliştirilen 12 inç woofer ve tweeter özel iki yönlü hoparlör sistemi

 

• Dört adet 1/4 inç line giriş kanalı, 1/8-inç ve RCA jaklı ayrı bir yardımcı giriş ve ana EQ ile birlikte dahili mix özelliği

 

• Kanal 4, metronom klik ve altyapı kanallarınız için özel monitör işlevselliği sağlar

 

• XLR mikrofon girişi, 1/4 inç line çıkışı, kulaklık çıkışı ve sub çıkışı


• Artırılan dayanıklılığı için metal jak girişleri

 

 

 

 

Klavyeler ve Elektronik Müzik Aletleri İçin Tam Aralığa Sahip Ses

 

 

 

KC-200; 100 watt gücündeki kompakt bir amfide tam aralıkta ses üretimi sunar. Kabin özellikleri arasında, distortion olmadan genişletilmiş alt frekanslara yanıt veren Roland'ın patentli ikili bass refleks tasarımına sahiptir. Yeniden tasarlanan güç bölümü ve güncellenmiş 12 inçlik bas hoparlörü ile eşleşen KC-200; 88 tuşlu sahne piyanolarını, orgları ve synthesizerları, ritim makinalarını ve diğer elektronik enstrümanların seslerini büyütmek için daha iyi bas performansı sunar.

 

 

 

Dahili 4+1 Mix Özelliği

 

 

 

KC-200'ün dört adetlik 1/4 inç line girişi klavye, davul makinesi veya çeşitli elektronik enstrümanları destekler. Akıllı telefonları, müzik çalarları veya diğer cihazları bağlamak için 1/8 inç ve RCA girişlerine sahip bir yardımcı kanal da vardır. Kanal 1 de bir XLR girişi içermekte ve daha fazla çok yönlülük için bir vokal mikrofonu da bağlayabilirsiniz. Kanal 4 ise; KC-200' ün yerleşik hoparlörleri ve kulaklık girişi aracılığıyla monitörleme için ayrılmıştır. Bu amplifikatörün line çıkış jakı aracılığıyla bir PA sistemine ses göndermeden performansınızı sergilerken metronom kliklerini veya altyapı kanalllarınızı monitörlemenizi sağlar.

 

 

 

Performanslarınız, Kayıtlarınız ve Egzersiz Oturumlarınız İçin Çok yönlü Bağlantılar

 

 

 

KC-200 kolay erişilebilir bağlantıları sayesinde herhangi bir çalma ortamına entegre olur. 1/4 inçlik line çıkışı; PA sistemleri, sahne monitörleri ve kayıt cihazları ile arabirim oluşturmanıza olanak tanır. Amfinin ana ses seviyesine bağlanmış ve tek bir dokunuşla kontrol edebileceğiniz aktif bir subwoofer'a bağlanmak için Sub çıkış jakı da vardır. Kulaklık jakını taktığınızda, dahili hoparlörleri ve Sub Out'u susturursunuz. Özel egzersiz oturumları ve kulaklıkla sahnedeki sesleri kontrol etmeniz için mükemmeldir.
 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 

Nominal Çıkış Gücü

100 W

Nominal Giriş Seviyesi (1 kHz)CH1 (XLR tipi, MIC/LINE): -50-- -20 dBu
CH2 (LINE): -20 dBu
CH3 (LINE): -20 dBu
CH4 (MONITOR): -20 dBu
AUX IN (L, R, STEREO): -10 dBu
Nominal Çıkış Seviyesi (1 kHz)LINE OUT: +4 dBu
SUB OUT: +4 dBu
Hoparlörler30 cm (12 inç) Woofer x 1
Tweeter x 1
KontrollerPOWER anahtarı

[CH1]
MIC/LINE düğmesi

[CH2]
LINE düğmesi

[CH3]
LINE düğmesi

[CH4]
MONITOR düğmesi

[EQUALIZER]
LOW düğmesi
HIGH düğmesi

MASTER düğmesi
Gösterge IşığıPower
BağlantılarCH1 jak: XLR type
CH1 (MIC/LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
CH2 (LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
CH3 (LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
CH4 (MONITOR) jak: 1/4-inç phone tipi
AUX IN (L, R) jak: RCA phono tipi
AUX IN (STEREO) jak: Stereo minyatür phone tipi
LINE OUT jak: 1/4-inç phone tipi
SUB OUT jak: 1/4-inç phone tipi
PHONES jak: 1/4-inç TRS phone tipi (mono sinyal çıkış)
Güç Tüketimi

70 W

AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Hoparlör standı: ST-A95
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik480 mm
18-15/16 inç
Derinlik295 mm
11-5/8 inç
Yükseklik435 mm
17-1/8 inç
Ağırlık15 kg
33 lbs 2 oz
Yükleniyor...