ROLAND KC-80 Klavye Amfisi

Adet
KC-80 kodlu ROLAND ürünüdür.

HER ZAMAN DEĞER

 


Yirmi yılı aşkın bir süredir klavye çalıcıları; güçlü, yüksek kaliteli ses ve dahili mix yapabilme özellikleriyle, çok yönlü bağlantı ve dayanıklılığı nedeniyle Roland'ın KC amplifikatörlerine güveniyorlar. Bu en yeni nesilde, günümüzün çalışan müzisyenlerinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış yeni iyileştirmeler sunarken, kalitesinin getirdiği en değerli KC kriterlerini taşıyor. Yanınızda bir KC amfiniz varsa, sahne ekipmanlarınızın tümünü tam olarak kontrol edebilir, böylece her zaman harika ses çıkarabilir ve elinizden gelen en iyi performansları yapabilirsiniz. Her seferde buna değer olduğunu hissedeceksiniz.

50-watt KC-80; üç adetlik line giriş kanalları, ayrı olarak atanmış bir aux girişi ve bir XLR ses mikrofonu desteği ile minyatür bir santraldir. Önceki nesil KC-60 ile karşılaştırıldığında, güç bölümünde daha yüksek çıkış, daha iyi kararlılık ve geliştirilmiş bas üretimi için tamamen yeniden tasarlandı. Buna ek olarak, 10 inçlik bas hoparlörü geliştirilmiş ses kalitesi için yükseltildi. Arzu edilirse, düşük performans, KC-80'in Sub Out jakına güçlendirilmiş bir subwoofer sürerek genişletilebilir.

 

 

 • 50 watt güç ile kompakt ve uygun fiyatlı klavye amfisi


• Yeniden tasarlanan güç amplifikatörü ve güç kaynağı parçaları, daha fazla kararlılık ve geliştirilmiş bas üretimi sağlar.


• Yeni geliştirilen 10 inç woofer ve tweeter ile özel iki yönlü hoparlör sistemi


• Üç adet 1/4 inç giriş kanalı, 1/8-inç ve RCA jaklı ayrı atanmış yardımcı girişler ve ana EQ ile dahili mix özelliği


• XLR mikrofon girişi, 1/4 inç line çıkış, kulaklık çıkışı ve sub çıkışı


• Daha fazla dayanıklılık için metal jack girişleri 


Klavyeler ve Elektronik Müzik Aletleri İçin Tam Aralığa Sahip Ses

 
KC-80; taşınabilir bir amfide geniş bir aralıkta ses üretimi sunar. Kabin özellikleri arasında distortion olmadan genişletilmiş düşük frekanslı yanıt veren Roland'ın patentli ikili bass-reflex tasarımına sahiptir. Yeni tasarlanan güç bölümü ve güncellenmiş 10 inçlik bas hoparlörü ile eşleşen KC-80, 88 notalı sahne piyanolarını, organları ve synthesizerları, ayrıca ritim makinesini ve diğer elektronik enstrümanların seslerini güçlendirmek için daha iyi bas performansı sunar.
 

 
Dahili 3+1 Mix Özelliği

 
KC-80'in üç adetlik 1/4 inç line girişi; klavye, davul makinesi ve çeşitli elektronik enstrümanları desteklemektedir. Buna ek olarak; akıllı telefonları, müzik çalarları veya diğer cihazları bağlamak için 1/8-inç ve RCA girişlerine sahip bir yardımcı kanalı da vardır. Birinci kanalı ayrıca bir XLR girişi içermektedir ve daha fazla çok yönlülük için bir vokal mikrofonu bile takabilirsiniz.

 

 

 


Performans, Kayıt ve Egzersizler için Çok Yönlü Bağlantı

 

 

 


KC-80'nin kolay erişilebilir bağlantıları sayesinde herhangi bir çalma ortamına kolayca entegre olur. 1/4 inçlik line çıkışı, PA sistemleri, sahne monitörleri ve kayıt cihazları ile arabirim oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca tek bir dokunuşla ses seviyesini amfinin ana ses seviyesi düğmesinden kontrol edebileceğiniz aktif bir subwoofer'a bağlanmak için bir Sub Out çıkışı vardır. Kulaklık jakına taktığınızda, dahili hoparlörleri ve Sub çıkışını susturursunuz. Bu özelliği ise özel egzersiz oturumlarınız veya kulaklıkla sahnedeki sesleri kontrol etmeniz için mükemmeldir.

 
TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Güç Çıkışı50 W
Nominal Giriş Seviyesi (1 kHz)CH1 (MIC/LINE): -50-- -20 dBu
CH2 (LINE): -20 dBu
CH3 (LINE): -20 dBu
AUX IN (L, R, STEREO): -10 dBu
Nominal Çıkış Seviyesi (1 kHz)LINE OUT:+4 dBu
SUB OUT:+4 dBu
Hoparlörler 25 cm (10 inç) Woofer x 1 
Tweeter x 1
KontrollerPOWER anahtarı
[CH1] MIC/LINE düğmesi
[CH2] LINE düğmesi
[CH3] LINE düğmesi
[EQUALIZER] LOW düğmesi, HIGH düğmesi
MASTER düğmesi
Gösterge IşığıPower
BağlantılarCH1 jak: XLR tipi
CH1 (MIC/LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
CH2 (LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
CH3 (LINE) jak: 1/4-inç phone tipi
AUX IN (L, R) jak: RCA phono tipi
AUX IN (STEREO) jak: Stereo minyatür phone tipi

LINE OUT jak: 1/4-inç phone tipi
SUB OUT jak: 1/4-inç phone tipi
PHONES jak: 1/4-inç TRS phone tipi (mono sinyal çıkışı)
Güç Tüketimi50 W
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Hoparlör standı: ST-A95 (ayrıca satılır)
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik420 mm
Derinlik 300 mm
Yükseklik410 mm
Ağırlık 12.5 kg

 

Yükleniyor...