ROLAND KC-400 Klavye Amfisi

Adet
KC-400 kodlu ROLAND ürünüdür.

HER ZAMAN DEĞER

 

 

 

Yirmi yılı aşkın bir süredir, her yerde klavyeciler güçlü yüksek kaliteli sesleri, yerleşik miksaj özellikleri, çok yönlü bağlanabilirlikleri ve uzun süreli dayanıklılıkları için Roland'ın KC amfilerine güvendiler. En yeni nesil, günümüzün çalışan müzisyenlerinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış yeni geliştirmeler sunarken, zamana saygı duyan KC kalite ölçütünü sürdürüyor. Yanınızda bir KC amfi ile sahne teçhizatınızın kontrolü tamamen sizdedir, böylece her zaman harika ses çıkaracak ve elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Ve bu her seferinde buna değer.

Birçok yeni tasarım özelliğiyle donatılan KC-400, uzun süredir oyuncuların favorisi olan önceki nesil KC-350'yi güncelliyor. Güç 150 watt'a çıkarıldı ve iki yönlü hoparlör sistemi, daha iyi ses kalitesi için yeni tasarlanmış 12 inç özel bir woofer'a sahiptir. Ayrıca, güç bölümü daha iyi stabilite, gelişmiş bas üretimi ve azaltılmış ağırlık için tamamen yeniden tasarlandı. KC-400'ün dahili mikseri ile çeşitli stereo klavyeleri ve enstrümanları ve ayrıca bir XLR vokal mikrofonunu bağlayabilirsiniz. Ve Stereo Link işlevi aracılığıyla, sahnede daha fazla giriş ve gerçek stereo amplifikasyon için ikinci bir KC-400'ü kolayca zincirleyebilirsiniz.

 

 

 


 150 watt güce sahip kompakt ve çok yönlü klavye amplifikatörü


• Yeniden tasarlanan güç amplifikatörü ve evrensel güç kaynağı, artırılmış kararlılık, geliştirilmiş bas üretimi ve azaltılmış ağırlık sağlar


• Yeni geliştirilen 12 inç woofer ve horn tweeter ile özel iki yönlü hoparlör sistemi


• Dört stereo giriş kanalına, stereo yardımcı girişe ve Shape anahtarlı master EQ'ya sahip yerleşik mikser


• Tıklama ve kılavuz izlerini izlemek için Kanal 4'te Çıkış Seçme işlevi


• XLR mikrofon girişi, 1/4 inç hat çıkışları, kulaklık çıkışı ve alt çıkış


• Sahnede daha fazla giriş ve gerçek stereo ses için Stereo Link işleviyle başka bir KC-400 zincirleyin


• Daha fazla dayanıklılık için metal krikolar

 

 

 

Klavyeler ve Elektronik Müzik Aletleri için Tam Kapsamlı Ses

 

 

 

KC-400, 150 watt güce sahip kompakt bir amfide güçlü, vurucu ses ve tam aralıklı ses üretimi sunar. Kabin, bozulma olmadan genişletilmiş düşük frekans tepkisi sağlayan, Roland'ın patentli çift bas refleks tasarımına sahiptir. Yeniden tasarlanan güç bölümüyle eşleştirilen KC-400, 88 notalı sahne piyanoları, organlar ve synthesizer'ların yanı sıra ritim makineleri ve diğer elektronik enstrümanları yükseltmek için daha da iyi bas performansı sunar. Verimli yeni güç bölümünün ek bir yararı, azaltılmış ağırlıktır ve KC-400'ün konserden konsere taşınmasını kolaylaştırır.

 

 

 

Yerleşik Stereo Karıştırma

 

 

 

KC-400'ün dört hatlı giriş kanalı aracılığıyla klavyeleri, perküsyon pedlerini, davul makinelerini ve daha fazlasını bağlayabilirsiniz. Parçaları yedeklemek için bir akıllı telefon veya müzik çaları takmak için özel bir yardımcı giriş de vardır. Line ve aux girişleri, stereo bağlantıları destekleyerek bir PA veya kayıt cihazına stereo ses göndermenize ve ayrıca Stereo Link aracılığıyla ikinci bir KC-400'ü bağlarken stereo olarak güçlendirmenize olanak tanır. Kanal 1, daha da fazla çok yönlülük için bir vokal mikrofon takmanıza izin veren bir XLR girişi de içerir. Ve Kanal 4'teki kullanışlı Çıktı Seçimi işleviyle, performans sırasında tıklama ve kılavuz parçalarını izlemek için çok fazla esneklik vardır.

 

 

 

 

 

 

 

Performans, Kayıt ve Pratik için Çok Yönlü Bağlantı

 

 

 

Kolay erişim bağlantısı ile KC-400, herhangi bir oyun ortamına entegre olur. PA sistemleri, sahne monitörleri ve kayıt cihazlarıyla arabirim oluşturmak için 1/4 inçlik jaklarda stereo hat çıkışları sağlanır. Ayrıca, tek dokunuşla kontrol için seviye amfinin ana ses düzeyine uygun şekilde bağlanmış, güçlü bir subwoofer'a bağlanmak için bir Sub Out jakı da vardır. KC-400'de ayrıca sessiz alıştırma seansları ve ayrı sahne izleme için mükemmel bir kulaklık jakı bulunur.

 

 

 

 

Stereo Link ile Kurulumunuzu Genişletin

 

 

 

Girişlerinizi genişletmek veya stereo olarak izlemek isterseniz, KC-400'ün Stereo Bağlantı işlevi bunu kolaylaştırır. Öncelikle, ikinci bir KC-400'deki iki stereo bağlantı jakına bağladığınızda mevcut girişlerin sayısı iki katına çıkar. Ek olarak, bağlı stereo enstrümanların sol ve sağ sinyalleri iki amfiye bölünerek sahne performansı kurulumunuza stüdyo benzeri bir izleme deneyimi getirmenize olanak tanır. 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Güç Çıkışı150 W
Nominal Giriş Seviyesi (1 kHz)CH1 (BALANCED, L/MONO, R): -50-- -20 dBu
CH2 (L/MONO, R): -20 dBu
CH3 (L/MONO, R): -20 dBu
CH4/MONITOR IN (L/MONO, R): -20 dBu
AUX IN (L, R, STEREO): -10 dBu
STEREO LINK (IN): 0 dBu
Nominal Çıkış Seviyesi (1 kHz)LINE OUT (L/MONO, R): +4 dBu
STEREO LINK (OUT): 0 dBu
SUB OUT: +4 dBu
Hoparlörler30 cm (12 inches) Woofer x 1
Horn Tweeter x 1
KontrollerSHAPE button

POWER switch

[CH1]
MIC/LINE knob

[CH2]
LINE knob

[CH3]
LINE knob

[CH4]
LINE knob
OUTPUT SEL knob

[PHONES]
VOLUME knob

[EQUALIZER]
LOW knob
MIDDLE knob
HIGH knob

MASTER knob
GöstergePower
KonnektörlerCH1 (BALANCED) jack: XLR type
CH1 (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
CH2 (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
CH3 (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
CH4/MONITOR IN (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
LINE OUT (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
AUX IN (L, R) jacks: RCA phono type
AUX IN (STEREO) jacks: Stereo miniature phone type
SUB OUT jack: 1/4-inch phone type
STEREO LINK (IN, OUT) jacks: 1/4-inch phone type
PHONES jack: Stereo 1/4-inch TRS phone type (mono signal output)
Güç tüketimi40 W
AksesuarlarOwner's Manual
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik490 mm
19-5/16 inches
Derinlik385 mm
15-3/16 inches
Yükseklik470 mm
18-9/16 inches
Ağırlık22 kg
48 lbs 9 oz
Yükleniyor...