AKAI EWI5000 Nefesli Kontrol Cihazı

Adet
AKAI EWI5000 kodlu AKAI ürünüdür.

Yenilikçi enstrüman tasarımı, kablosuz bağlantı ve SONiVOX'un ses kütüphanesini bir araya getiren EWI serisinin en yeni üyesi olan Akai Professional EWI5000 White ile gelecek nesil elektronik nefesli enstrüman teknolojisini keşfedin! Orijinal Elektronik Nefesli Kontrol Cihazının mirasını temel alan Akai Professional, aynı hedefi göz önünde bulundurarak EWI5000 White'ı yarattı… Dünyanın her yerindeki nefesli enstrüman çalan müzisyenlere benzeri görülmemiş bir müzikal ifade sunarak, çağdaş müzisyenler için geliştirilmiş bu enstrümanla yeni nesil nefesli performansı teknolojisini deneyimleyin.

2,4GHz düşük gecikmeli kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan EWI5000 White, elinizdeki dinamik performans enstrümanı ile özgürce performans sergilemenizi sağlar. Stereo kablosuz sesi destekler ve sahnede veya stüdyoda anında mobilite için bir alıcı içerir.

EWI5000 White ayrıca ek harici performans ve üretim donanımıyla entegrasyon için kablolu ses ve MIDI bağlantılarını destekler. Ayrıca şarj edilebilir bir lityum-iyon tarafından desteklenmektedir. EWI5000 White'ı yanınıza alabilir ve canınızın istediği her yerde çalabilirsiniz.

Volume ve pitch dinamiklerini hassas bir şekilde kontrol etmek için EWI5000 White, bir hava basıncı seviye sensörüne ve kısma sensörüne sahip ultra duyarlı bir parça içerir. Ek olarak, sekiz özel hassas arama cihazı, enstrüman veya efekt parametrelerini anında ayarlamanıza olanak tanır.

EWI5000, daha önceden hem ahşap, hem de pirinç üflemeli enstrüman çalan müzisyenlerin performans özelliklerini genişleten güçlü bir enstrümandır. Çoklu çalım stilleri desteği ile flüt, obua ve saksafon gibi sesler ile değiştirebilirsiniz. Üflemeli çalanlar için bir EVI (Elektronik Valf Aleti) Modu da dahildir.

USB-MIDI bağlantısı ve 5 pinli MIDI çıkışı ile yazılım synthesizer’ları, sanal örnekleyiciler veya geleneksel MIDI modüllerini kontrol ederek, sonik paletinizi genişletmenizi sağlar. EWI5000 White, doğrudan PA sistemlerine bağlamak için dahili 1/4 inç çıkışa ve özel olarak pratik yapmak için 1/8 inç kulaklık çıkışına sahiptir.

EWI5000 White, SONiVOX tarafından tasarlanan 3GB'tan fazla yüksek kaliteli dahili sese sahiptir. Bu enstrümanlar hemen hemen her müzik türünü kapsar ve hem geleneksel orkestra seslerini (örneğin; korna, trampet gibi…) hem de geleneksel olmayan sesleri (örneğin; synth, bas gibi…) parmaklarınızın ucuna getirir.

Yaratıcılığınızı EWI5000 White Sound Editor yazılımı ile genişletin! Bu özel yazılım editörü, EWI5000’in Mac'inizdeki veya PC'nizdeki ses kütüphanesini değiştirmek için güçlü bir platformdur. EWI5000 White'ı bilgisayarınıza USB üzerinden bağlayın; kütüphaneden herhangi bir enstrümanı seçerek, tamamen yeni bir şeye ince ayar yapmak için filtreyi, iki LFO'yu, pan topuzunu, ayar kontrolünü ve çoklu zarfları kullanın. Ardından, düzenlemelerinizi, istediğiniz zaman gerçekleştirmeye hazır özel bir cihaz kitaplığı için doğrudan EWI5000 White'ınızda depolayın.

Yükleniyor...