ROLAND AE-01 Aerophone Mini Dijital Nefesli Enstrüman

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AE-01 kodlu ROLAND ürünüdür.

En Hızlı Öğrenilebilecek Enstrüman

 


Her zaman bir müzik aleti çalmak istediyseniz, Aerophone mini hayalinizi gerçekleştirmenin en hızlı yoludur. Bu eğlenceli modern nefesli enstrümanın öğrenilmesi çok kolaydır, bu nedenle en sevdiğiniz şarkıları hiçbir zaman çalmaktan geri kalmayacaksınız. Parmakları kullanmak kolaydır ve piyano, gitar veya ukulele gibi öğrenmek için karmaşık bir akor öğrenme zorluğu yoktur. Altı muhteşem dahili ses, çeşitli müzik stillerini keşfetmenize izin verirken, kompakt tasarımı gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlar.

Aerophone mini’nin Bluetooth bağlantısı ve ücretsiz eşlik eden uygulaması ile müzik deneyiminizi hızlandırabilir ve daha da hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Uygulamayla 50'den fazla ek sese ulaşabilirsiniz, ayrıca başlamanız için takip etmesi kolay çeşitli dersler bu uygulamaya dahildir. Ayrıca mobil cihazınızdan şarkılar çaldırmak ve üzerine eşlik etmeniz de mümkündür! Ayrıca kulaklıkları takarak, yeni müzik dünyanızda kimseyi rahatsız etmeden kaybolabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


İlham Verici Sesler Dünyası

 


Aerophone mini, en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak için çeşitli enstrüman türleri sunar. Saksafon, flüt, keman, klarnet, trompet ve synthesizer sesleri dahilinde olup, keşfedilecek çeşitli geleneksel ve modern tonlar sunar. Ayrıca, Aerophone mini Plus uygulamasına Bluetooth üzerinden bağlanarak 50'den fazla ses anında erişebilirsiniz. Sesler uygulamada türe göre düzenlenir, böylece yeni tonları bulup ilham alabilirsiniz.

 

 


Hızlı Öğrenme için Basit Parmak Pozisyonları

 


Blokflüt, küçük çocukları müzik çalmaya yönlendirmek için popüler bir nefesli enstrümanıdır - belki okulda birkaç kere çalmış olabilirsiniz. Aerophone mini’nin parmak pozisyonları, blokflüt temeline dayanarak dakikalar içinde müzikal sesler çıkarmanıza olanak sağlar. Ayrıca, eşlik eden uygulama ile dijital ses motorunu anında herhangi bir müzik notasına kaydırabilirsiniz. Bu, hemen hemen her şarkıyı çalmak için yalnızca bir parmağınızı öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir!
 

 

 

 

 

 


Kolay Nefes Kontrolü

 


İyi ses tonu ve ton için akustik nefesli çalgıların ustalaşması uzun zaman alabilen odaklanmış nefes kontrol teknikleri bulunur. Ancak Aerophone mini, dijital ses motoru ve etkileyici nefes sensörü sayesinde anında mükemmel ses verebilir. Basit parmak pozisyonlarını öğrenin, ağızlığa üfleyin ve çalmaya başlayın!

 


Doğru Yöntem ile Hemen Çalmaya Başlayın

 


Aerophone mini Plus uygulaması, 11 egzersiz şarkısı ve takip etmesi kolay dersler ile öğrenim esnasında hızlıca ilerlemenize olanak tanır. Uygulama, görsel olarak her notanın parmak pozisyonlarını gösterir, bu nedenle karmaşık müzik notalarıyla uğraşmanıza gerek kalmaz. Ayarlanabilir tempo ile daha yavaş başlayabilir ve kendinizi daha güvende hissederken hızınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca, uygulama ile müzik kitaplığınızdan şarkılar çaldırabilir ve karaoke tarzı çalma ve şarkının vokalini bile kısabilirsiniz.

 


Kulaklıklarla İstediğiniz Zaman Egzersiz Yapın

 


Aerophone mini ile ev arkadaşlarınızı ve komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmanın tadını çıkarmak kolaydır. Dahili hoparlörü susturmak için kulaklıkları takın ve gürültüden endişe etmeden becerilerinizi geliştirmek için özgürce çalın. Uygulamadan gelen müzik, kulaklıklarla da dinlenebilir ve size sürükleyici bir çalım deneyimi sunar.

 


Kendi Stilinize Göre Aerophone Mini'yi Kişiselleştirin

 


Aerophone mini Plus uygulaması, sizi daha fazla tanıdıkça cihazı kişiselleştirmek için çeşitli yollar sunar. Örneğin, nefes hassasiyetini ayarlayarak çalma yanıtlarınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Daha yüksek ayarlar, çok hafif bir nefes basıncıyla çalmanıza izin verir, yeni başladığınız zamanlar için mükemmeldir. Ayrıca daha sonra hatırlamak için 10 düzende saklayabileceğiniz kendi benzersiz parmak pozisyonlarınızı yaratma olanağına da sahipsiniz.

 


Müzik Uygulamalarında Çal ve Kaydet

 


Birçok popüler müzik prodüksiyonu uygulaması, MIDI üzerinden çalınabilen ve kaydedilebilen yazılım araçlarını içerir. Aerophone mini, bir sonraki adımı atmanıza ve hazır olduğunuzda kendi müziğinizi oluşturmaya başlamanıza olanak sağlayan Bluetooth üzerinden kablosuz MIDI desteği içerir.
 

 

 

 

 Standart Özellikleri

  • Öğrenmesi kolay ve çalması eğlenceli kompakt dijital nefesli enstrüman
  • Altı adet yüksek kaliteli dahili ses, saksafon, flüt, klarnet, keman ve daha fazlasını içerir
  • iOS ve Android için ücretsiz Aerophone mini Plus uygulamasıyla 50'den fazla sese erişin
  • Geleneksel bir blokflüt temeline dayanan basit parmak pozisyonlarıyla hızlı bir şekilde öğrenin
  • Aerophone mini Plus uygulamasında takip etmesi kolay 11 öğretici şarkı ile hız kazanın
  • Dahili hoparlör ve pil gücü ile her yerde çalın
  • Kulaklıkları takın ve başkalarını rahatsız etmeden çalmanın tadını çıkarın
  • Hafif ve taşıması kolay (500 g / 1 lb. 2 oz.)
  • Bluetooth ile akıllı telefonunuzdaki en sevdiğiniz şarkılarla eşlik edin
  • Bluetooth MIDI ile kablosuz olarak yazılım enstrümanlarını çalın

 


 

ÖZELLİKLER

 

Tuş Pozisyonları

Blokflüt Tipi

Ses İşlemcisi

PCM synthesizer

Efektler

Reverb

Kontroller

Nefes sensörü
Performans tuşları
Oktav tuşları
Fonksiyon butonları

Bluetooth Ver 4.2

Profil Desteği: A2DP (Audio), GATT (MIDI over Bluetooth Low Energy)
Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasına destekler)

Bağlantılar

PHONES/OUTPUT jak: stereo mini phone tipi
USB COMPUTER port (micro B Tipi, güç besleme destekli)

Dahili Hoparlör

2.8 cm, 1.5 W

Güç Ünitesi

USB AC adaptör (ayrıca satılır)
Ni-MH battery (AA, HR6) (ayrıca satılır) x 4

Akım Gücü

400 mA

Sürekli kullanım için pil ömrü (kullanım şartlarına bağlı olarak değişir)

Ni-MH piller: yaklaşık 10 saat (1.900 mAh kapasiteli pil kullanırken)

* Karbon çinko veya alkalin piller kullanılamaz

Aksesuarlar

Kullanım Kılavuzu
Ağızlık Kapağı
Boyun Askısı
Band
USB kablosu (Güç için (Tip A))

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

Yedek Ağızlık:OP-AE01MP, OP-AE05MPH

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 

Genişlik

43 mm

Derinlik

76 mm

Yükseklik

444 mm

Ağırlık (piller dahil)

500 g

Yükleniyor...