ROLAND AE-20 Aerophone Dijital Nefesli Enstrüman

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AE-20 kodlu ROLAND ürünüdür.

Zarif Tasarım, Maksimum İfade

Aerophone AE-20, birinci sınıf Aerophone Pro'nun tüm çalınabilirliğini ve ifadesini daha kompakt ve modern bir tasarımda sunar. Birinci sınıf ayrıntılar ve en gelişmiş ses işlemcilerimizle zengin bir müzik deneyimi sunan bu ilham verici modern nefesli enstrüman, tüm yaratıcı yolculuklarınıza bir üst düzey güç ve çok yönlülük getiriyor.

 

 

 

 

Yeni Standart

Önde gelen nefesli synth sanatçıları ile işbirliği içinde geliştirilen Aerophone AE-20, taviz vermeyen müzikal tepkiye sahip en üst düzey bir enstrümandır. Aerophone Pro'nun ilham verici seslerine ve etkileyici kontrolüne, amiral gemisi bu modelin beğenilen tuş dokunuşuna, iyileştirilmiş çalınabilirliğine ve her yere taşınabilen tasarımına sahiptir.

 

Parmaklarınızın Ucunda Sonik Bir Evren

Aerophone AE-20, onu elinize alır almaz sonsuz bir ton yelpazesini keşfetmenizi sağlar. Tüm ahşap ve pirinçten yapılmış (brass) nefesli enstrümanlar ve yaylılardan, en son synth seslerine kadar her müzik tarzı için muhteşem seslere tek bir düğmeye dokunarak erişebileceksiniz.

 

SuperNATURAL Özgünlüğü

Aerophone AE-20, şaşırtıcı derecede geleneksel akustik enstrüman sesleri dünyasını emrinize veriyor. Hızlıca ulaşabileceğiniz soprano, alto, tenor ve bariton saksafonların yanı sıra klarnet, flüt, trompet ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Erhu, shakuhachi ve gayda gibi dünya enstrümanlarının yanında keman, çello ve diğer yaylı çalgılara da ulaşabilirsiniz. SuperNATURAL teknolojimizle desteklenen çalımınızın her nüansı, gerçekçi dinamikler, artikülasyonlar ve tonlarla çevrilir.

 

 

 

 

ZEN

Bu güçlü enstrümanın çok yönlülüğü, FANTOM ve JUPITER-X gibi profesyonel Roland klavyelerinde bulunan aynı gelişmiş ses işlemcisi olan ZEN-Core Synthesis System ile daha da artar. Bir nefesli enstrümanın benzersiz artikülasyonları ve genişletilmiş dinamik aralığı için özenle seçilmiş geleneksel analog synth'lerden modern dijital seslere kadar her şeyi keşfedin.

 

Kendini Müziğin İçinde Kaybet

Aerophone'un bilindik kamış tarzı ağızlığı, hızlı tepkisi, doğal perde ve vibrato kontrolü ile müzik akışınıza adım atın. Nefes ve ısırma sensörleri özelleştirilebilir ve ultra hassastır. Saksafon, klarnet, flüt, blokflüt veya kendi kişisel kurulumunuz için parmak pozisyonlarınızı kolayca yapılandırabilirsiniz. Hızlıca transpoze ve yedi oktavlık bir aralıkla, geleneksel akustik enstrümanlarla gelen aralık sınırlamalarının hiçbiri olmadan herhangi bir müzik tarzını kapsayabilirsiniz.

 

Her Zaman ve Her Yerde Müziğinizi Oluşturun

Aerophone herhangi bir müzikal performansa kolayca uyum sağlar. Enstrümanı alın ve yerleşik hoparlörle çalın veya başkalarını rahatsız etmeden egzersiz yapmak için kulaklıkları bağlayın. Performans zamanınız geldiğinde, yüksek ve güçlü bir ses alanı için bir amfiye veya ev ses sisteminize takın. Aerophone ayrıca USB-MIDI'yi destekler ve en sevdiğiniz müzik prodüksiyon uygulamalarıyla oluşturmanız için size inanılmaz derecede güçlü bir kontrol cihazı sunar.

 

Öğrenmeyi Asla Durdurmayın

Aerophone Ders uygulaması, daha önce hiç nefesli enstrüman çalmamış olsanız bile hemen çalmaya başlamanızı sağlar. Aerophone'u nasıl tutacağınızı ve ağızlığı nasıl kullanacağınızı öğrenin. Egzersiz şarkıları ve nota doğruluk puanlaması ile parmaklarınızı hızlaca hızlandırın. Bluetooth® ses akışı ile Aerophone'un ses sistemi aracılığıyla müzik ve eğitici videolar ile birlikte çalabilirsiniz.

 

 

 

 

Enstrümanınızı Kişiselleştirin

Ücretsiz Aerophone Pro Editor, ses ve performans ayarlarının derinlemesine özelleştirilmesiyle Aerophone'unuzun tüm potansiyelini ortaya çıkarır. Orijinal tonlar ve katmanlı sesler oluşturun, bunları "Sahneler" halinde düzenleyin ve bir dokunuşla çağırın. Ayrıca, daha derin ifade kontrolü için performans parametreleri atayabilir ve "Sahne" gruplarını mobil cihazınıza veya favori çevrimiçi depolama platformunuza kaydetmek için kütüphane işlevini kullanabilirsiniz.

 

Roland Cloud ile daha da ileri gidin

Roland Cloud ile Aerophone'unuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Nefesli enstrüman uzmanları tarafından oluşturulan ve sayıları giderek artan Ses Paketlerini indirin ve eğlenceli Zenbeats ve Zentracker uygulamalarıyla şarkılar geliştirin. Ayrıca Roland Cloud; Roland'ın hikayelerle dolu tarihindeki en saygın klavye ve ritim enstrümanlarının yazılım sürümleri de dahil olmak üzere, müzik evreninizi genişletecek birçok başka aletlere de ev sahipliği yapmaktadır.

ROLAND CLOUD'U KEŞFEDİN

 

 

 

 

 

 

 

  TEKNİK ÖZELLİKLER

Tuş DüzeniSaksafon Uyumlu
Ses İşlemcisi

ZEN-Core

SuperNATURAL acoustic

Bölümler4 Bölümlü (Davul: 1 Bölüm)
Ön Tanımlı Ses HafızasıÖn Tanımlı Sahneler: 260
Kullanıcı HafızasıKullanıcı Sahne Hafızası: 600
Favori Sahne Hafızası: 12
EfektlerÇoklu-Efektler
Chorus
Delay
Reverb
KontrollerNefes Sensörü
Isırma Sensörü
Performans Tuşları
Oktav Tuşları
Baş Parmak Kontrolü
Baş Parmak Padi
S1/S2 butonu
Scene butonu
Menu butonu
Scene kategori düğmesi
Volume düğmesi
MIDI kontrol anahtarı
BluetoothVer 4.2
Profil Desteği: A2DP (Audio), GATT (Bluetooth Düşük Enerji üzerinden MIDI)
Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasına destekli)
EkranGrafik OLED 128 x 32 noktalı
BağlantılarPHONES jak: stereo minyatür phone tipi
OUTPUT jak: stereo 1/4-inç phone tipi
MIDI (IN/OUT) jak
USB COMPUTER/MEMORY port (Type-C, AUDIO/MIDI)
DC IN jak
Harici HafızaUSB Hafıza birimi (Type-C, ayrıca satılır)
Dahili Hoparlör Çıkış Gücü1.5 W x 2
Hoparlörler2.8 cm x 2
Güç ÜnitesiAC adaptör (DC 5.7 V)
Şarj Edilebilir Ni-MH Pil (AA, HR6) (ayrıca satılır) x 6
Akım Gücü900 mA
Sürekli kullanım için pil ömrü (kullanım koşullarına bağlı olarak değişir)Şarj edilebilir nikel metal hidrit piller: yaklaşık 6 saat (1.900 mAh kapasiteli piller kullanıldığında)
* Karbon-çinko veya alkalin piller kullanılamaz
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM" 
AC adaptör
Ağızlık Kapağı
Boyun Askısı
USB kablosu (Type C - Type A) Başparmak Tutucu Kapağı (2 tipte)
Su Havzası
Özel Taşıma Çantası
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Yedek Ağızlık (OP-AE05MPH)
 Ölçüler133 (G) x 84 (D) x 632 (H) mm
Ağırlık(Piller Dahil) 1.100 g
Yükleniyor...