ROLAND AE-05 Aerophone GO Dijital Nefesli Enstrüman

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AE-05 kodlu ROLAND ürünüdür.

Nefesli Enstrümanların İlham Dünyasını Keşfedin


Nefesli enstrümanlar özellikle klasik, pop, rock ve caz türlerinde, güçlü duyguları müzik üzerine ekleyebilir. Örneğin bir saksafonun sesi her yaştan müzikseverleri büyüler ve birçok insan her ne kadar kolay olmasa da çalmayı çok ister. Pek çok nefesli enstrüman türü vardır, bu yüzden birini seçmek özellikle zor olabilir. Çalındığındaki ses yüksekliğinin seviyeleri, özellikle geceleri evde egzersiz yapmayı zorlaştırır. Uygulama zamanınız sınırlı olduğunda ya da çalmak için bir yer bulamayacağınız zaman motive olmak zorlaşır. Roland’ın Aerophone GO'nun tüm bu problemleri çözen bir dijital nefesli enstrümandır. Öncelikle çeşitli saksafon seslerini içeren 11 etkileyici enstrüman vardır. Pil kullanımı ve dahili hoparlör sayesinde her yerde çalabilirsiniz. Bir kulaklık seti bağlayarak istediğiniz zaman egzersiz yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu kablosuz olarak bağlayarak ekstra seslere erişebilir, en sevdiğiniz şarkılarla birlikte çalabilir veya altı arkadaşınızla birlikte bir topluluk performansına başlayabilirsiniz. Eğer her zaman saksafon çalmak isterseniz (veya flüt, klarnet, ve daha fazlası) Aerophone GO, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar ve devam etmenizi sağlar.
 


İlham Veren Bir Sesi Bul, Favori Melodinizi Düşünün ve Çalmaya Başlayın


Aerophone GO dahilinde soprano, alto, tenor ve bariton saksafon seslerinin bulunduğu 11 nefesli enstrüman sesleriyle gelerek çok sayıda müzik türünü keşfetmenizi sağlıyor. Bunun yanında saksafon tercih ettiğiniz enstrüman olsa bile keman, klarnet ve hatta bir synthesizer sesleriyle çalmak çok eğlenceli ve ilham verici olabilir. Ücretsiz Aerophone GO Plus uygulamasının indirilmesi sizin müziğinizi daha da keşfetmeye, 50 ek ses eklemeye ve dahili ayarları kişisel tarzınıza göre özelleştirmenize davet ediyor.


Her Yerde, Her Zaman Çal!


Aerophone GO, her yerde çalabilmenize izin veren dört adet şarj edilebilir NI-MH (AA) pil ile son derece portatiftir. Dahili hoparlör, harici hoparlörlere ve bağlantılara ihtiyaç duymadan, çalmak istediğiniz her yerde yüksek kaliteli ses sunar. Kulaklık kullanmak, ailenizi veya komşularınızı rahatsız etmeden günün veya gecenin herhangi bir saatinde çalabileceğiniz anlamına gelir. Sadece bir ses seçin, sesi ayarlayın ve çalmaya başlayın. 695 gr. ağırlığındaki Aerophone Go, mükemmel bir seyahat ortağıdır ve müzikal maceralarınız için yumuşak bir çanta ile gelir.
 


Akıllı Telefon Uygulamalarıyla Favori Şarkınızı Öğrenmek İçin Daha Hızlı Olun


Bağımsız bir enstrüman olarak Aerophone GO ilham verici sesler, taşınabilirlik ve kulaklıklarla çalma seçeneği sunar. Ayrıca Bluetooth bağlantısı akıllı telefonunuzla kablosuz olarak bağlantı kurarak işleri daha da heyecan verici hale gelir. Aerophone GO Plus, akıllı telefonunuzdan en sevdiğiniz şarkılarla birlikte çalmanızı sağlayan, çalma şarkısının temposunu yavaşlatmak veya şarkının bir bölümünü döngüsel olarak detaylandırabilmeniz için belirli parçaları öğrenmek için çeşitli yollar sunan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın kullanılması, daha geniş bir müzik türü yelpazesini kapsayan ek 50 seslere erişim sağlar ve hatta nefes sensörünün ve hassasiyetinin yanı sıra parmak tipinin kişiselleştirilmesi de dahil olmak üzere çeşitli performans ayarlarını ayarlayabilirsiniz.

*IOS ve Android cihazlar için kullanılabilir.

Aerophone GO Plus hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Grubunuzu Oluşturun!


Aerophone GO Ensemble uygulaması, en fazla yedi Aerophone GO çalıcısının kablosuz olarak birlikte çalışmasına izin verir. Bu ücretsiz uygulamaya bağlandıktan sonra, her grup üyesi akıllı telefondaki 19 sese erişebilir ve her müzisyen farklı bir ses seçebilir. Gruptaki ses, akıllı telefon üzerinden mix yapılabilir ve küçük bir monitör hoparlörünü (batarya ile çalışan Roland Cube Street EX gibi) bağlayarak, herkesin duyabileceği sokak performansları, eşlik seansları veya sınıf öğrenimi için mükemmeldir.

*IOS ve Android cihazlar için kullanılabilir
*Bu uygulamayı kullandığınızda Aerophone GO'daki 11 dahili ses mevcut değildir.


Aerophone GO Ensemble hakkında daha fazla bilgi edinin.

 


Geleneksel Saksafon Tutuşunu ve Otantik Nefes Kontrolünü Destekler


Aerophone GO, bir nefesli enstrümanı öğrenen herkes için mükemmel bir seçimdir ve geleneksel saksafon ve blokflüt parmak tutuş pozisyonlarıyla uyumludur. Bu nedenle deneyimli çalıcılar, alışılmış çalım tekniklerini kullanabilirler. Hassas bir ağızlığa monte edilen nefes sensörü, vibrato ve pitch gibi etkileyici teknikleri destekleyen bir ısırma sensörü olarak da işlev görür. Yeni başlayanlar hemen dahili sesleri çalmanın keyfini çıkarabilir, daha deneyimli çalıcılar ise yeni bir parmak sistemi öğrenmeye veya mevcut tekniklerini uyarlamaya gerek kalmadan Aerophone GO'yu çalabileceklerine memnun olacaklardır.
 


Nota Transpozede Kolayca Okuyun ve Çalın


Saksafonu çalmak istiyorsanız, transpozenin anlaşılması şarttır. Saksafon bir transpoze enstrümanıdır, bu da çaldığınız anahtar notanın müzik notasyonunda yazıldığından farklı olduğu anlamına gelir. Örneğin; bir gitarist, piyanist ve saksafoncu C anahtarında eşlik ediyorsa; saksafoncu bir alto saksafon için A ya da tenor saksafon için D anahtarını çalar. Aerophone GO’nun transpoze işlevi; okuduğunuz, ne çaldığınızı ve neyi duydunuz arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.

 

Yükleniyor...