Bosch LBB1938/30 Power Amfi 720/480W

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
  • 3U yüksekliğinde 19 inç boyutunda bir muhafaza içinde 480 W güç amplifikatörü
  • EN 54‑16 sertifikalı
  • 70 V / 100 V ve 8 ohm çıkışlar
  • Öncelikli geçiş özelliği bulunan çift giriş
  • 100V hoparlör hattında yan çalışma için 100V giriş

 

LBB 1938/20 raka montaj veya masaüstü kullanımı için 3U yüksekliğinde, 19 inç boyutunda bir muhafaza içinde yer alan, güçlü bir 480 W güç amplifikatörüdür. Ön paneldeki LED'ler, amplifikatörün durumunu gösterir: Güç, ses çıkış seviyesi ve denetimli işlevler. Bu yüksek performanslı ünite, geniş çeşitlilikteki genel seslendirme gereksinimlerini şaşırtıcı derece uygun bir maliyetle karşılar.

Güvenilirlik

Amplifikatör, aşırı yüklere ve kısa devrelere karşı korumalıdır. Sıcaklık kontrollü fan, yüksek çıkış seviyelerinde yüksek güvenilirliğe, düşük çıkış seviyelerinde ise düşük akustik gürültüye olanak sağlar. Yetersiz havalandırma veya aşırı yüklenme nedeniyle iç sıcaklık kritik bir sınıra ulaşırsa aşırı ısınmaya karşı koruma devresi, gücü kapatır ve ön panelde bir LED'i etkinleştirir. Ünite, otomatik geçiş özelliği sayesinde hem şebeke elektriği ile hem de acil durumda yedekleme için 24 V pil güç kaynağı ile çalışır.

Acil durum ve tahliye kullanımı için şu işlevler izlenir: Elektrik şebekesi varlığı, pil varlığı, pilot ton varlığı, amplifikatör çalışması. Ön panel LED'leri, denetimli işlevlerin durumunu gösterir. Pilot ton denetimi ve pil durumu LED'leri, genel seslendirme kullanımı için kapatılabilir. Her denetimli işlev için arıza korumalı röleler (normalde güç verilmiş) sağlanmıştır. Bu röleler, arka paneldeki düğmelerden bağımsız olarak her zaman etkindir.

Giriş

Amplifikatörde, her biri devre geçişi özelliğine sahip, öncelik kontrollü iki adet dengeli giriş bulunur. Bu özellik, öncelik kontrolü gerektiren uzak sistemlerin bağlanmasını kolaylaştırır. Amplifikatörün uzak konumlara daha fazla güç sağlamak amacıyla, 100 V hoparlör hattına bağlanması için ek bir 100 V hat girişi sağlanmıştır.

Ayarların yanlışlıkla değiştirilmesini engellemek için kazanç veya seviye kontrolü, ünitenin arkasında yer alır. LED çubuklu ölçer çıkış seviyesini gösterir.

Çıkış

Amplifikatörde, sabit gerilimli hoparlör sistemleri için 70 V ve 100 V çıkışlar ve 8 ohm değerindeki hoparlör yükleri için bir düşük empedans çıkışı bulunur. Amplifikatör, yalnızca öncelikli girişle yapılan anonslara ihtiyaç duyulan bölgeler ve öncelikli girişle yapılan anonsları almayacak bölgeler için öncelik kontrollü iki farklı 100 V çıkış içerir.

Anons Sistemi ÜrünleriAmplifikatör 100V
Benzer Ürünler
Yükleniyor...