Boss VE-20 Vokal Prosesör

  • Barkod: Z-2242005362921
  • Kategori: Vokal Efektleri
  • 31.167 TL
  • Havale/EFT ile 30.232 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VE-20 kodlu BOSS ürünüdür.

VOKAL SOUNDUNUZUN TEMELİ TEK BİR PEDALDA BİRLEŞTİ

 

 

 

Pedalların sadece gitaristler için olduğunu da kim söylemiş?Yeni, kullanımı kolay VE-20, piyasadaki en iyi vokal efektleri teknolojisinin bir kısmını ile birlikte vokalistler için sıfırdan tasarlanmıştır.Ayak pedalına bir klik ile, anında şarkı söyleyişinize, leziz vokal katmanları ve harmonileri ekleyebilir, gerçek zamanlı ses aralığı düzeltmesi ekleyebilir ve Distortion, Radio ve Strobe gibi özel efektlerle yaratıcı tarafınızı gösterebilirsiniz.Yerleşik Cümle Döngüleyici ile gerçek zamanda döngüler ve katmanlar bile oluşturabilirsiniz.Pil ya da adaptör ile çalıştığı için VE-20 ile her yerde performans yapabilirsiniz.

 

 

 

• Harmony, Double-Track, Dynamics, Reverb, Delay ve daha fazlası dahil vokalistler için özel efektler

 

• Toplamda üç parçalı harmoniler ve katmanlar oluşturun

 

• Gerçek zamanlı ses aralığı düzeltme araçları

 

• Distortion, Radio ve Strobe dahil Özel FX

 

• 38 saniye (mono) kayıt zamanlı phrase loop

 

• Kondansör mikrofonlar için +48 V güç kaynağı

 

• Pile ya da adaptör (PSA) ile çalışır

 

• Kolay kullanım, zor şartlara dayanıklı BOSS yapısı

 

 

 

 

 

 

Basit Kullanım, Kaliteli Yapı

 

 

 

BOSS VE-20 sesinizi yeni seviyelere taşıyor. VE-20 vokalistlerin temel ihtiyacı olan efektlerden Reverb, Delay, Dynamics, Chorus ve daha fazlasını en yüksek kaliteli şekilde barındırır. Bu efektleri bir vokalistin kontrol edebilmesi çok zordur, fakat VE-20 sunduğu kolay kullanıcı arayüzü ile genel vokal sound'unuzu kontrol imkanı sağlar. Kolayca favori ayarlarınızı tuşlayın ve şarkınızı söylerin - Hem de hiçbir proglama yapmanıza gerek olmadan. VE-20 ilk defa efekt kullanacak kişiler için bile çok pratik bir yapıya sahiptir. Tabii ki daha detaylı ayarlamalar ile vokal soundunuzu özelleştirmek istiyorsanız içerisinde buna uygun menü yapısı da bulunmaktadır.

 

 

 

Harmoni Fabrikası

 

 

 

Şarkılarınızı söylerken solo vokalinize istediğiniz harmoni seslerini ekleyin! Sesinizin harmoni aralığını seçin veya çok sesli katmanlar oluşturun örnek olarak üst sesi üçlüsünden alt sesi beşlisinden gibi. Bunları tek bir tuşla geri çağırabilirsiniz. Ayrıca vokal sesinizi duble kanal yardımıyla daha da güçlendirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir programlamaya veya bir klavyeden nota girişi yapmanıza hiç gerek yoktur. Siz sadece şarkınızı söyleyin ve rahatınıza bakın. Bırakın gerisini VE-20 halletsin.

 

 

 

Phrase Loop

 

 

 

Dahilindeki Boss'un popüler RC-20XL LoopStation ile istediğiniz şekilde şarkınızı söyleyin, kayıt edin, kayıtlı alanı döngü (loop) yapın ve üzerine yine kayıt yapın. Üst üste yapacağınız kayıt katmanlarıda dahil olmak üzere toplamda 38 saniyelik mono kayıtlara sahipsiniz ve sahnede herşey sizin kontrolünüzde. Özellikle beatbox yapanlar, seyircinizi etkilemek ister misiniz?

 

 

 

Özel Efektler

 

 

 

Harmoni ve nota doğrulama ayarlarının haricinde, Electric (Ünlü artistlerden Cher ve Black Eyed Peas'ında kullandığı) , Robot, Strobe (rotary), Distortion, Chorus ve Reverb gibi özel efekleride sizlere sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Her Yola Gelir, Dayanıklı Tasarım

 

 

 

BOSS kompakt pedallar ile aynı metal yapıya sahip VE-20, Boss Twin Pedal serisinin aynı gövde dizaynına ve büyüklüğe sahiptir. Bu yapsısı ile çoklu pedal kullanımlarında ve seyahatlerde pedal board içerisinde veya çantalarda rahatça taşıma imkanı sağlamaktadır.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş Seviyesi-40 dBu (Mic Sens = 40)
Giriş Empedansı4 k ohms
Nominal Çıkış Seviyesi-40 dBu, PHONES/LINE: -25 dBu
Çıkış Empedansı600 ohms, PHONES/LINE: 66 ohms
HafızaSound: 30 (Ön Tanımlı) + 50 (Kullanıcı)
Phrase LoopMono 38 Saniye
Ekran16 Karakter, 2 Sıra
BağlantılarINPUT jak: XLR tipi , 1/4 inç TRS phone tipi , OUTPUT jak : XLR tipi, PHONES/LINE jak: Stereo 1/4 inç phone tipi, DC IN jak
Güç ÜnitesiDC 9 V: Kuru Pil LR6/R6 (AA) tipi x 6, AC Adaptör (PSA serisi)
Akım Gücü190 mA (9 V max.)
AksesuarlarKullanım Kılavuzu Güvenli Kullanım ve Bilgi Kartı Alkalin Pil (AA, LR6) x 6
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik173 mm 6-13/16 inches
Derinlik158 mm 6-1/4 inches
Yükseklik57 mm 2-1/4 inches
Ağırlık1.1 kg 2 lbs. 7 oz.
Yükleniyor...