BOSS VE-500 Vocal Performer

  • Barkod: Z-2242005471418
  • Kategori: Vokal Efektleri
  • 41.051 TL
  • Havale/EFT ile 39.820 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VE-500 kodlu BOSS ürünüdür.

PEDALBOARD İÇİN GÜÇLÜ VOKAL ARAÇLARI

 

 

 

Birçok gitarist gibi kendi kişisel soundunuzu oluşturmak için doğru amfi ve pedalları seçerken çok zaman harcıyor olabilirsiniz. Ayrıca grubunuzda da şarkıda söylüyorsanız, şimdiye kadar vokal soundunuzun aynı detaylara dikkat edilmesini sağlamak o kadar kolay olmamıştır. Gelişmiş VE-500 Vokal Performer, sahnede etkileyici vokal armonileri ve efektleri elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar ve pedalboard'unuz üzerindeki normal gitar efektleri ile kusursuz bir şekilde bütünleşen aerodinamik stompbox tasarımındadır.

Profesyonel ses kalitesi ve ciddi BOSS DSP işlemcisinin kaslarını birleştiren VE-500, gitarınızda çaldığınız akorları otomatik olarak izleyen sofistike bir armoni ve pitch correction (nota düzeltme) fonksiyonları sunar. Aynı zamanda güçlü bir vocader ve çekirdek ses geliştirme araçlarına ek olarak dünya standartlarında reverb, delay, modülasyon sesleri ve distortion, filtreleme ve diğerleri gibi özel efektler içerir. Programlanabilir hafızasıyla, herhangi bir şarkı veya stil için favori ayarlarınızı anında çağırabilirsiniz. VE-500, standart gitar efektlerinizin yanına uyan, üst düzey vokal işlemcisi sağlayan, şarkı söyleyen herhangi bir gitaristin pedalboard'una mükemmel bir ektir.

 

 

 

 

 

 

• Gitaristler için gelişmiş vokal çok-efektli pedal ünitesi

 

• Pürüzsüz geçişler ile doğal ses için yeni geliştirilmiş BOSS algoritmaları tarafından desteklenen otomatik vokal harmony / zift düzeltme

 

• Aynı anda dokuz efektle vokalleri işlemek için sınıfında lider ses kalitesi ve yüksek güçlü BOSS DSP motoru

 

• Vokal için özel olarak ayarlanmış efektlerin kapsamlı seçimi; Çekirdek tonunuzu şekillendirmek ve geliştirmek için bölüm, ayrıca reverb, delay, modülasyon, distortion, EQ, filtre ve daha fazla işleme için diğer birçok tür

 

• Gitar girişine dayanan elektronik ses ve talkbox sesleri oluşturmak için çok yönlü ve yaratıcı ses efektleri

 

• Canlı ve uyumlu vokalleri birlikte veya ayrı ayrı işlemek için esnek efekt yönlendirme seçenekleri

 

• Özel atanmış loop bölümü

 

• Hassasiyeti ayarlanabilen ve dahili phantom gücü ile XLR mikrofon girişi

 

• Armoni, pitch correction ve ses işleme için gitar girişi; Gitar pedallarına işlenmemiş sinyal göndermek için çıkış

 

• Vokal soundunuzu seslendirme mikserlerine veya kayıt ekipmanlarına göndermek için stereo XLR çıkışlar

 

• Gerçek zamanlı performans kontrolü için üç görev atanabilir ayak pedalı, buna ek olarak iki harici ayak pedalı veya bir expression pedalı için destek

 

• Ses yamalarınızı ve ayarlarınızı kaydetmek için 99 kullanıcı hafızası

 

• Performanslarınızı gerçekleştirirken temel parametrelere hızlı erişim için üç görev atanabilir düğme

 

• Harici bir MIDI klavyeden veya DAW altyapı kanallarından gelen harmoni / pitch motorunu yönlendirmek için MIDI girişi ve USB-MIDI çıkışı

 

• USB yoluyla ses yamalarınızı yönetme ve soundunuzu ayarlama için Editor/Kütüphane yazılımı (Mac/Windows)

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınız olan Tüm Vokal Araçları, Pedalboard'unuz Üzerinde

 

 

 

Derin ses şekillendirme yetenekleriyle dolu olan VE-500, sesinizi istediğin gibi işleyebilmenizi sağlayan, profesyonel bir vokal prosesörüdür. . Yeni geliştirilmiş harmony ve pitch motoru ile sesinizi gerçek zamanlı harmoniler ile zengileştirebilirsiniz.

VE-500'ün stompbox konfigürasyonu, herhangi bir pedal board ile entegre edilmesini kolaylaştırır, sadece gitarınızı enstrüman girişine takın, armoni, ses ve vocoder fonksiyonlarını kontrol edin ve sonra işlenmemiş sinyali diğer pedallarınıza göndermek için Thru çıkışını kullanın. VE-500'ün stereo XLR çıkışlarıyla, işlenmiş vokal sinyalinizi doğrudan bir PA mikserine, sahne monitörüne veya kayıt cihazına gönderebilirsiniz.

 

 

 

Gitar veya MIDI üzerinden Otomatik Çok Partili Armoni Kontrolü

 

 

 

Grubunuzda back vokaller mi var? VE-500 sizin için mükemmel bir çözüm. Şarkılarınızı zengin ve etkileyici vokal armonileriyle güçlendirmenizi kolaylaştırır. Otomatik armoni motoru, gitar ile çalınan akorları ve tonu algılayan gelişmiş BOSS işlemcisiyle güçlendirilmiştir ve şarkı söylerken gerçek zamanlı olarak pürüzsüz ve doğal iki ve üç parçalı armoniler oluşturur. VE-500'ün farklı armoni modlarıyla çalışarak, daha karmaşık tonaliteye sahip olan şarkılar için gerekli olan armonileri rafine edebilirsiniz. Armoni motoru, MIDI (VE-500 MIDI ya da USB girişleri aracılığıyla) aracılığıyla bir MIDI klavye veya DAW tabanlı destek parçaları ile mükemmel bir mükemmel uyum elde etmenizi sağlamak üzere değiştirilebilir.

 

 

 

 

 

 

Etkileyici Vokal Efektleri

 

 

 

VE-500, akla gelebilecek hemen hemen tüm seslerin üretilmesi için derin düzenleme parametreleriyle geniş kapsamlı efektler içerir. Ayrıca, canlı ve armoni vokalleri birlikte veya ayrı ayrı işlemek için oldukça esnek yönlendirme seçenekleri mevcuttur. Sesinizi, kompresör, de-esser ve EQ gibi temel özelliklerle cilalamak için Enhance bölümünü kullanın, ferah ve geniş bir ambiyans için iki özel Reverb / Delay bölümüne dokunun. Ayrıca sahip olduğu Dört bağımsız FX motoru ile birbirinden etkileyici efektleri tonunuza katabilirsiniz. Küçük bir koro, flanger veya tremolo ile bir şeyler hazırlayın, bazı ikincil reverb /delayler ekleyin veya distortion radyo sesi, ring mod, slicer, filtreleme ve daha fazlası ile renklendirin; limit gökyüzü!

 

 

 

Dahili Vocoder ile Yaratıcı Olun

 

 

 

Bir başka etkileyici VE-500 özelliği, BOSS'un benzersiz ve yenilikçi VO-1 Vocoder pedalından türetilen güçlü ses fonksiyonudur. Kullanırken bağlı olan mikrofonu seslendirerek, gitar sesinizi elektronik seslerle ve modern müzik stilleri için yepyeni renklerle dönüştürebilirsiniz. Geleneksel talk box seslerini çıkartmak bile mümkün, klasik konuşan solo gitar tonuna harici bir talk box ve ağzınızda bir boru olmadan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Tonda Kalın veya Otomatik Pitch Düzeltme İle Özel Efektler Yaratın

 

 

 

VE-500, aynı zamanda, armoni işlevi gibi gitar veya MIDI aracılığıyla yönlendirilen özel bir perde düzeltme bölümünü de içerir. Bunu perfromans sırasında ton sabitleme için kullanabilirsiniz, ki bu özellikle çok iyi bir şarkıcı olmadığınız durumlarda çok yararlıdır, bu sayede grubunuzun sesine bazı ana ve / veya destek vokallerine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, modern vokal tonlarında duyulan ses efektlerini sağlayan alternatif modlara ulaşmak da mümkündür, bunlar arasında hard pitch correction, elektronik tonaliteler ve hatta robot sesleri bile vardır.

 

 

 

Total Performans Kontrolü

 

 

 

VE-500'ün büyük ekran ve panel düğmeleri / düğmeleri ile, sesler oluşturmak ve çağırmak çok basittir. Mükemmel kurulumunuzu bitirdikten sonra anında geri çağırma için 99 kullanıcı patch konumlarından birine kaydedin. Mac veya Windows bilgisayarınızdan sesleri ayarlayıp düzenlemenize izin veren Editör / Library yazılımı da mevcuttur Üç entegre ayak pedalı, patch seçimi, kişisel efekt açma / kapama, armoni ve lüper fonksiyonları ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda fonksiyona erişim sağlayan üç panel düğmesi ile anında hükmedebilirsiniz. Harici foot switch, bir expression pedal veya MIDI ile genişletilmiş kontrol de mümkündür.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Örnekleme Frekansı48 kHz
AD Çeviricisi32 bit + AF method
AF yöntemi (Uyarlamalı Odak yöntemi), Roland ve BOSS'tan, AD ve DA dönüştürücülerinin sinyal-gürültü (SN) oranını büyük ölçüde geliştiren tescilli bir yöntemdir.
DA Çeviricisi32 bit
İşlemci32-bit Akış Noktalı
Ses Yamaları99 (Kullanıcı) + 50 (Öntanımlı)
Nominal Giriş SeviyesiMIC IN: -40 dBu (Ayarlanabilir)
INST IN: -10 dBu
Giriş EmpedansıMIC IN: 4 k ohms
INST IN: 2 M ohms
Nominal Çıkış SeviyesiXLR OUT L, R: -40 dBu, -10 dBu (Seçilebilir)
INST THRU: -10 dBu (Buffer'sız)
Çıkış EmpedansıXLR OUT L, R: 600 ohms
EkranGrafik LCD (132 x 32 noktalı, Arkadan Aydınlatmalı LCD)
KontrollerDOWN anahtarı, UP anahtarı, HARMONY anahtarı,
EFFECT EDIT butonu, KEY butonu, MENU butonu, EXIT butonu, ENTER butonu,
1 düğmesi, 2 düğmesi, 3 düğmesi,
GND LIFT anahtarı
BağlantılarMIC IN bağlantısı: XLR tipi, balanslı, phantom power (DC 48 V, 10 mA Max)
INST IN jak: 1/4-inç phone tipi
XLR OUT L, R bağlantısı: XLR tipi
INST THRU jak: 1/4-inç phone tipi
CTL1,2 / EXP jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB COMPUTER port: USB Micro-B tipi
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör (PSA serisi)
Akım Gücü310 mA (phantom power ile)
210 mA (phantom power olmadan)
AksesuarlarAC adaptör: PSA serisi
Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch: FS-5U, FS-5L
İkili Footswitch: FS-6, FS-7
Expression Pedal: FV-500H, FV-500L, EV-30, Roland EV-5
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik170 mm
6-3/4 inç
Derinlik138 mm
5-7/16 inç
Yükseklik62 mm
2-1/2 inç
Ağırlık860 g
1 lb 15 oz
Yükleniyor...