Extron KNX 100G KNX IP Interface

Adet
Extron KNX 100G, Extron Pro Serisi kontrol sistemiyle birden fazla bina yönetimi disiplininin kontrolünü ve izlenmesini sağlayan kompakt bir IP KNX Arayüzüdür. KNX 100G, KNX cihazlarının durumunu kontrol etmek ve geri bildirim almak için çift yönlü iletişim sağlar. Bu, aydınlatma sistemlerinin, pencere gölgeliklerinin ve oda iklim kontrolünün TouchLink Pro dokunmatik panelden veya MediaLink Plus kontrol cihazından kontrol edilmesini sağlar. Extron Pro Serisi kontrol sistemine Extron KNX 100G Arayüzü eklemek kolaydır ve ETS - Mühendislik Aracı Yazılımı kullanılarak minimum düzeyde konfigürasyon gerektirir. KNX 100G için Extron Global Yapılandırıcı cihaz sürücüsünü veya Global Scripter® modülünü kullanarak gerekli KNX grup adreslerini yapılandırarak KNX kontrolünü hızlı bir şekilde uygulayın.

ETS, Mühendislik Aracı Yazılımı, KNX kurulumlarını tasarlamaya, devreye almaya ve hata ayıklamaya yönelik bir uygulamadır. KNX sistem kurulumu sertifikalı bir KNX uzmanı tarafından yapılmalıdır.

Özellikler
  • Ethernet'ten KNX'e arayüz
  • KNX bina yönetimi kontrollerini herhangi bir Extron Pro Serisi kontrol sistemine kolayca ekleyin
  • 5 adede kadar eşzamanlı KNXnet/IP tünel bağlantısını destekler
  • Global Konfigüratör Plus ve Global Konfigüratör Profesyonel konfigürasyon yazılımında KNX grup adreslerini konfigüre ederek KNX Bina Yönetimi kontrollerini hızlı bir şekilde uygulayın
  • ETS Yazılımını kullanarak minimum cihaz konfigürasyonu gerektirir
  • Kompakt muhafaza endüstri standardı DIN rayına monte edilir
Benzer Ürünler
Yükleniyor...