JBL 1240-CON8 JBL Ses Sistemi Seti 2 adet 8" Hoparlörlü

Adet
Meteor Müzik Yönetici mekanlar için ses sistemini paket olarak size sunmaktadır.
Bu ses sistemi 5 Müzik Kaynağı girişli ve çıkışlıdır.  Yönetici Odası, Toplantı Odası, Salonda, kafelerde, restoranlar, ofisler, evler veya arka plan müziğinin gerekli olduğu her yer için mükemmeldir.

Her zaman popüler olan JBL CONTROL 28 WH Hoparlör Çifti ile hepsi bir arada Bluetooth ve USB girişli hepsi bir arada  JBL VMA 1240 amfiyi birleştirerek sorunsuz bir ses sistemi kiti oluşturduk. İhtiyacınız olan tek şey kabloları ve hoparlörleri basit şemaya göre bağlamaktır; böylece işe başlayabilirsiniz.

Bu ses sistemi seti, birçok karmaşık kontrol ve ayarlarla uğraşmadan arka plan müziği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Satış işleme ekibimiz tarafından siyah talep edilmediği ve onaylanmadığı sürece beyaz renkte CONTROL 28 hoparlörlerle birlikte verilir.

Paket şunlardan oluşur:

2 x JBL Control 28 8" Hoparlör
1 x JBL VMA 1240 amplifikatör

Sistemi minimum çabayla kendiniz bağlamanıza olanak tanıyan 1 x Bağlantı ve kablolama şeması. Bu, sistem donanımını gönderdiğimizde size e-postayla gönderilir. Amplifikatörün 2 hoparlör bağlantısı için 4 ohm çıkışı kullanılmalıdır. 70V/100V bağlantı seçenekleri çoklu hoparlörler içindir. Set'deki bu hoparlör bu bağlantı biçimini desteklemiyor. Lütfen. Bunun için bilgi alınız. 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...