AKAI MPD218 USB Drum Pad Kontrol Cihazı

Adet
AKAI MPD218 kodlu AKAI ürünüdür.

MPD218, üreticiler, programcılar, müzisyenler ve DJ'ler için mükemmel bir MIDI over-USB ped denetleyicisidir. MPC kontrolleri ve teknolojileri ile sezgisel bileşimi, klasik ritmi hissettiren bilgisayar müzik üretimi dünyasına kolay USB bağlantısı ile uyum sağlar.

Öncelikle, inanılmaz duyarlı bir kullanıcı deneyimi yaratarak yeni, son derece hassas Thick Fat MPC pedleri ekleyerek oyuna adım attık. MPD218, önceki MPD18 modelinde bir kontrol yerine üç bankada altı topuzun genişletilmiş bir kontrol grubuna sahiptir. Bu, sesi en üst düzeye çıkarmanıza ve efektler üzerinde daha fazla kontrol sağlamanıza olanak tanır.

MIDI bilgisi, Mac veya PC'de kullanılmak üzere tak-çalıştır USB arabirimi üzerinden gönderilir, böylece herhangi bir sürücüyü yüklemeniz gerekmez. USB bağlantısı MPD218'e güç verir, böylece size verilen USB kablosu ihtiyacınız olur.

MPD2 Serisi ped kontrolörünün önemli bir evrimini işaret etmektedir. Yıllarca süren araştırma ve müşteri geribildirimi, şimdiye kadar şimdiye kadarki en gelişmiş özelliklere sahip yastık denetleyicilerine yol açtı. Bu MPD'ler, yaratıcılığınız ile bilgisayar tabanlı stüdyosunuz arasında mükemmel bir köprüdür.

Eleştirel beğeni toplayan MPC Software 2.0 yükseltmesinin artık MPD'niz için satın alınabildiğini ve MPC Essentials'ın özellik ve işlevselliğini büyük ölçüde artırdığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.
 

TEKNİK ÖZELLİKLERMPD218
TipPed Denetleyicisi
Pedler16 x Arkadan Aydınlatmalı MPC pedleri
MIDI G/ÇUSB
USB BAĞLANTI1 x Tip B
Donanım Gereksinimleri - MacIntel Çok Çekirdekli İşlemci, Minimum 2 GB RAM
Donanım Gereksinimleri - BilgisayarÇok Çekirdekli İşlemci, Minimum 2 GB RAM, ASIO Uyumlu
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.7 veya Üzeri
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 7 SP1 veya Üzeri
Güç kaynağıUSB Veri Yolu Destekli
Yükleniyor...