ALESIS SamplePad Elektronik Perküsyon

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SAMPLEPAD kodlu ALESIS ürünüdür.

Kendi benzersiz seslerinizi ekleyerek davul veya perküsyon kurulumunuzu özelleştirin.
Bateri setinize veya perküsyon teçhizatınıza kendi seslerinizi eklemek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı.
SamplePad, sınırsız ses paletine erişmenizi sağlayan kompakt, dört pedli bir enstrümandır. Dahili 25 perküsyon ve elektronik davul sesi ve standart bir SD kart kullanarak istediğiniz sesleri yükleme yeteneği ile SamplePad, ihtiyacınız olan sesleri harika hissi veren pedlerine yerleştirir. Bir tetikleme veya değiştirme pedalı için harici bir tetikleme girişi ekleyin ve hemen hemen her trampet standına veya rafa monte etme olanağı ekleyin; SamplePad, kurulumunuzu genişletmeyi kolay ve rahat hale getirir.KÜÇÜK BEDEN HERŞEYE UYAR
SamplePad neredeyse her yere sığabileceğinden, örneklenmiş sesleri kurulumlarına dahil etmek isteyen davulcular ve diğer enstrümantalistler için mükemmeldir. Tıpkı sisteminize başka bir davul eklemek gibidir: SamplePad'i standart bir trampet davul standına monte edin veya Alesis Modül Montajını (ayrı olarak satılır) kullanarak herhangi bir standa veya rafa bağlayın. Stüdyo kullanımı için SamplePad kolayca masa üstüne yerleştirilebilir.
SamplePad, hantal, kullanımı zor çoklu perküsyon birimlerinin tam tersidir; küçük, kendi kendine yeten ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır; tam olarak ihtiyacınız olanı sunar ve ihtiyacınız olmayan hiçbir şeyi sunmaz. Yüzlerce kendi sesinize ve isteğe bağlı 25 perküsyon ve elektronik davul sesine erişmenizi sağlarken, kurulum sürenize neredeyse hiçbir şey eklemez.TEMEL SESLER
SamplePad, davulcuların ve perküsyoncuların ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan akustik ve elektronik davul ve perküsyon sesleri koleksiyonuyla donatılmıştır. Bu sesler her davulcunun araç kutusundaki standartlardır ve her birini seçtiğiniz pede veya vuruş girişine atayarak bunları kendi örneklerinizle miksleyebilir ve eşleştirebilirsiniz. Davullarınızı tamamlamak için mükemmel olan, Latin Amerika ve Asya'dan çalınmaya hazır akustik ve elektronik davullar ve perküsyon bulacaksınız.
SamplePad'i standart çift 1/4 inç çıkışlarını kullanarak bir amplifikatöre, PA'ya veya kayıt sistemine bağlayın ve en sevdiğiniz kulaklığınızla izleyin. Kick girişi, DMPad ve RealHead Kick Pad'ler de dahil olmak üzere çoğu ped ve tetikleyiciyle çalışır.

SamplePad'in kullanımı kolay arayüzü sayesinde, aradığınız sesi bulmak için sonsuz alt menü ve kategori arasında dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Değiştirmek istediğiniz pede vurmanız, istediğiniz sesi çevirmeniz yeterlidir; işlem tamamdır. Bir arada tutmak istediğiniz seslerin harika bir kombinasyonunu keşfederseniz, bunu bir kit olarak belirlemeniz yeterli; SamplePad bunu istediğiniz zaman kolayca geri çağırabilmeniz için kaydedecektir. Senin setin. Sesleriniz. Sadece Alesis'in SamplePad'i ile kitinize kişilik katın.
 

Yükleniyor...