ROLAND SPD-1E - SPD::ONE ELECTRO Elektronik Perküsyon Pad

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SPD-1E kodlu ROLAND ürünüdür.

Performansınıza Elektronik Davul Sesleri Eklemenin En Kolay Yolu


Roland SPD::ONE ELECTRO müzisyenlerin özgün elektronik sesleri performanslarına ekleyebileceği yeni model bir dijital perküsyon pad’dir. Dolu trampetler, keskin handclapler, elektronik cowbeller ve daha fazlasının dahil olduğu 22 gerçekçi perküsyon seslerine ek olarak kendinize ait orijinal ses dosyalarınızı 12 dahili ses bankasından birine aktarabilirsiniz. Kullanmaya hazır olduğunuzda SPD::ELECTRO’nun dayanıklı ve hassas pad’ini bagetler, el veya ayakla çalabilir, kullanımı kolay kontrollerle tetikleyici eşik ayarlarını rahatça yapabilirsiniz.
Pille veya AC adaptörle çalışan portatif SPD::ONE ELECTRO’yu yere, masaüstüne koyarak veya ürünle beraber gelen aparatıyla herhangi bir sehpaya veya davul setine asarak kullanabilirsiniz. Kullanımı, teknik bilgisi olmayan biri için bile basit; kontrol paneli üzerindeki 4 düğmeyle sesi, seviyesini, dengesini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Davulcu, perküsyonist, gitarist, DJ ya da vokalist olmanız fark etmez; SPD::ONE ELECTRO ses paletinizi genişletmek ve performanslarınızı canlandırmak için basit ve esnek bir seçimdir.

 

 


 

 

Baget, El veya Ayakla Çalabileceğiniz Dijital Bir Perküsyon Pad


Her müzisyen kendine özgüdür ve enstrümanlarınızın sizin yaratıcılığınızı ve performans stilinizi desteklemesi, yansıtması gerekir. SPD::ONE ELECTRO sizi özgür bırakır; bu kompakt dijital perküsyon pad’ini ister bagetle, ister elinizle, hatta isterseniz ayağınızla çalın. Dahası, ürünün yan tarafındaki iki adet kontrol düğmesiyle saniyeler içinde hassasiyet ve tetikleyici eşik ayarlarını yapın. Davulcular ve perküsyonistler yüzey dayanıklılığına ve doğal sekmeye bayılacak, gitaristler güvenle “birleri” basacak ve hemen her müzisyen -gecenin sonundaki şişmiş ve işlemez hale gelmiş el ve parmak korkusundan uzak- seslerini çalabilecekler.

 

 

 


Back Beatlerinizi Geniş Bir Ses Yelpazesiyle Güçlendirin


SPD::ONE ELECTRO, Roland'ın efsanevi TR-808 ve TR-909 davul makinelerindeki davul ve perküsyon sesleri olmak üzere 22 ikonik sesi içerir. İçinde fat snareler, hi-hatler, hand clapler, ve daha fazlasını bulacaksınız ve her enstrüman sahası tek bir düğme ile anında değiştirilebilir. Hatta ikinci bir düğme ile saniyede yankı veya gecikme ekleyebilirsiniz. SPD::ONE ELECTRO ile, elektronik seslerle backbeatlerinizi güçlendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

 

 


Herhangi Bir Enstrüman Kurulumuna Rahatça Eklenir


SPD::ONE ELECTRO, setinizden herhangi bir şey çıkarmadan kolayca ekleyebileceğiniz kadar kompakttır. Ürünle beraber gelen aparatla pad’i hi-hat, zil veya tom sehpasına* hatta mikrofon sehpasına kolayca asabilirsiniz. Alternatif olarak, SPD::ONE ELECTRO’yu hiçbir yere asmadan; yere, masa üstüne ya da herhangi sert, düz bir yüzeye koyarak da çalabilirsiniz.
*8.0-12.7 mm. çap aralığındaki perküsyon sehpalarına uygundur.

 

 

 


Portatif ve Yol için Tasarlanmış


SPD::ONE ELECTRO’yu kompakt boyutları ve pille çalışması sayesinde istediğiniz yere götürün. Herhangi bir çantaya konulabilecek kadar hafif; metal gövdesi sayesinde yola dayanıklıdır. Yoldayken, kulaklık sayesinde çalıp kendi seslerinizi üretebilir ve aynı gece setinizde kullanabilirsiniz.

 

 

 


Sadece Dört Düğmeyle Kolay Kontrol


SPD::ONE ELECTRO’yu kullanmak çok basit. Karmaşık altmenüler veya tuş kombinasyonları yok; sadece banka seçeceğini seslerinizin olduğu 12 bankadan birine getirin ve çalmak için pad’e vurun. Ön paneldeki dört ana düğme ile sesleri düzenleme seçeneği, genel ses seviyesi ve denge ayarı dahil ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın altında, kullanıma hazır.

 

 

 


Kullanıcı Ses Aktarımıyla Performanslarınızı Genişletin


SPD::ONE ELECTRO harika seslerle bezeli ama bazen sadece kendi seslerinizi kullanmanız gerekiyor. En fazla beş saniye uzunluğundaki WAV dosyalarınızı USB üzerinden sürükleyip bırakarak kolayca aktarabilirsiniz. Sonra seslerinizi, herhangi bir dahili seste olduğu gibi, ayarlama ve efekt kontrol düğmeleriyle değiştirebilirsiniz. Eğer beş saniyeden uzun sesler kullanmanız gerekiyorsa, 4 GB’a kadar WAV kullanabileceğiniz SPD::ONE WAV PAD’i deneyin.

 

 DAW Müzik Prodüksiyonu için Kompakt MIDI Kontrol


Dahili USB-MIDI desteği sayesinde, SPD::ONE ELECTRO bilgisayar DAW’ları için kompakt bir dijital pad kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. Bu sayede yazılım tabanlı sesleri çalabilir ve üretiminizi gerçekçi MIDI perküsyon sesleriyle genişletebilirsiniz.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Enstrümanlar

22

Kullanıcı Sample

Kullanıcı Sample Sayısı: 1
Ses Uzunluğu: 5 saniye
Data Formatı: WAV (44.1 kHz, 16 bits, Mono/Stereo)

Kontroller

INST düğmesi
[TUNING] düğmesi
[FX] düğmesi
[VOLUME] düğmesi
[INST VARIATION] düğmesi
[THRES] düğmesi
[SENS] düğmesi
[POWER] tuşu

Efektler

Reverb, Delay

Belirteçler

TRIG Belirteci

Bağlantılar

OUTPUT (MONO) jackı: 1/4-inc fono tip
PHONES jack: Stereo 1/4-inc fono tip
USB port: Micro-B tip
DC IN jack

USB

MIDI
Depolama Sınıfı

Güç Birimi

Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) x 4
Alkalin pil (AA, LR6) x 4
AC adaptor (DC9V)

Akım Gücü

300 mA (DC IN)

*Normal kullanımda beklenen pil ömrü
Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6):
Normal kullanım: Yaklaşık 7 saat
Maksimum kullanım: Yaklaşık 4 saat

Alkalin pil(AA, LR6):
Normal kullanım: Yaklaşık 6 saat
Maksimum kullanım: Approx. 3 saat

*Bu değerler pil özellikleri, pil kapasitesi ve kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Aksesuarlar

Kullanım Kılavuzu
Broşür "USING THE UNIT SAFELY"
Bağlantı
Bağlantı vidaları x 2
Tutucu bağlantı vidaları (bolt x 1, nut x 1, washers x 2)
*Uyumlu kol (rod) ölçüleri: 8.0–12.7 mm (3/8–1/2 inches)
Alkaline piller(AA, LR6) x 4

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

AC adaptor: PSA-S serisi
Kişisel davul monitörü: PM-10
Kulaklık: RH-300V

ÖLÇÜLER ve AĞIRLIK

3 (Soft, Sostenuto, Sustain)

Genişlik

140 mm
5-9/16 inc

Derinlik

160 mm
6-5/16 inc

Yükseklik

56 mm
2-1/4 inc

Ağırlık

900 g
2 lbs

 

 

Yükleniyor...