ROLAND SPD-1P - SPD::ONE PERCUSSION Elektronik Perküsyon Pad

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SPD-1P kodlu ROLAND ürünüdür.

Performansınıza Gerçek Perküsyon Sesleri Eklemenin En Kolay Yolu

 

Roland SPD::ONE PERCUSSION müzisyenlerin özgün kick ve perküsyon seslerini performanslarına ekleyebileceği yeni model bir dijital perküsyon paddir. Kick davulları, stompboxlar, shaker’lar, cowbell'ler ve daha fazlasının dahil olduğu 22 gerçekçi perküsyon seslerine ek olarak kendinize ait orijinal ses dosyalarınızı 12 dahili ses bankasından birine aktarabilirsiniz. Kullanmaya hazır olduğunuzda SPD::ONE PERCUSSION’ın dayanıklı ve hassas pad’ini bagetler, el veya ayakla çalabilir, kullanımı kolay kontrollerle tetikleyici eşik ayarlarını rahatça yapabilirsiniz.
Pille veya AC adaptörle çalışan portatif SPD::ONE PERCUSSION’ı yere, masaüstüne koyarak veya ürünle beraber gelen aparatıyla herhangi bir sehpaya veya davul setine asarak kullanabilirsiniz. Kullanımı, teknik bilgisi olmayan biri için bile basit; kontrol paneli üzerindeki 4 düğmeyle sesi, seviyesini, dengesini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Davulcu, perküsyonist, gitarist, DJ ya da vokalist olmanız fark etmez; SPD::ONE PERCUSSION ses paletinizi genişletmek ve performanslarınızı canlandırmak için basit ve esnek bir seçimdir.

 

 


 

 

Baget, El veya Ayakla Çalabileceğiniz Dijital Bir Perküsyon Pad’i

 

Her müzisyen kendine özgüdür ve enstrümanlarınızın sizin yaratıcılığınızı ve performans stilinizi desteklemesi, yansıtması gerekir. SPD::ONE PERCUSSION sizi özgür bırakır; bu kompakt dijital perküsyon pad’ini ister bagetle, ister elinizle, hatta isterseniz ayağınızla çalın. Dahası, ürünün yan tarafındaki iki adet kontrol düğmesiyle saniyeler içinde hassasiyet ve tetikleyici eşik ayarlarını yapın. Davulcular ve perküsyonistler yüzey dayanıklılığına ve doğal sekmeye bayılacak, gitaristler güvenle “birleri” basacak ve hemen her müzisyen -gecenin sonundaki şişmiş ve işlemez hale gelmiş el ve parmak korkusundan uzak- seslerini çalabilecekler.

 

 


 

Shaker’dan Timpani’ye; Çantanıza Sığdıramayacağınız Enstrümanları Sahneye Taşıyın

 

SPD::ONE PERCUSSION toplam 22 dahili ses sunar. Her biri akustik seslerden elde edilmiştir; böylece bas davullar, trampetler, gonglar hatta timpaniler gibi normalde taşıyamayacağınız enstrümanları kullanabilirsiniz. Shaker küçük ve taşıması kolayken sahnede mikrofonlamaya ihtiyaç duyar. SPD::ONE PERCUSSION bir şarkıda sizi shaker sesiyle desteklerken setin bir sonraki şarkısında bambaşka bir enstrüman sunar. Muhteşem duyulan eşlikçileri eklemek, hiç bu kadar esnek, basit ve portatif olmamıştı.

 

 


 

,

Herhangi Bir Enstrüman Kurulumuna Rahatça Eklenir

 

SPD::ONE PERCUSSION, setinizden herhangi bir şey çıkarmadan kolayca ekleyebileceğiniz kadar kompakttır. Ürünle beraber gelen aparatla pad’i hi-hat, zil veya tom sehpasına*, hatta mikrofon sehpasına kolayca asabilirsiniz. Alternatif olarak, SPD::ONE PERCUSSION’ı hiçbir yere asmadan; yere, masaüstüne ya da herhangi sert, düz bir yüzeye koyarak da çalabilirsiniz.
*8.0-12.7 mm. ölçülerinde Perküsyon stand kollarına bağlanabilir.

 

 


 

 

Portatif ve Yol için Tasarlanmış

 

SPD::ONE PERCUSSION’ı kompakt boyutları ve pille çalışması sayesinde istediğiniz yere götürün. Herhangi bir çantaya konulabilecek kadar hafif; metal gövdesi sayesinde yola dayanıklıdır. Yoldayken, kulaklık sayesinde çalıp kendi seslerinizi üretebilir ve aynı gece setinizde kullanabilirsiniz.

 

 


 

Sadece Dört Düğmeyle Kolay Kontrol

 

SPD::ONE PERCUSSION’ı kullanmak çok basit. Karmaşık altmenüler veya tuş kombinasyonları yok; sadece banka seçeneğini seslerinizin olduğu 12 bankadan birine getirin ve çalmak için pad’e vurun. Ön paneldeki dört ana düğme ile sesleri düzenleme seçeneği, genel ses seviyesi ve denge ayarı dahil ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın altında, kullanıma hazır.

 

 

 

 

Kullanıcı Ses Aktarımıyla Performanslarınızı Genişletin


SPD::ONE PERCUSSION harika seslerle bezeli ama bazen sadece kendi seslerinizi kullanmanız gerekiyor. En fazla beş saniye uzunluğundaki WAV dosyalarınızı USB üzerinden sürükleyip bırakarak kolayca aktarabilirsiniz. Sonra seslerinizi, herhangi bir dahili seste olduğu gibi, ayarlama ve efekt kontrol düğmeleriyle değiştirebilirsiniz. Eğer beş saniyeden uzun sesler kullanmanız gerekiyorsa, 4 GB’a kadar WAV kullanabileceğiniz SPD::ONE WAV PAD’i deneyin.

 

 

 

 

DAW Müzik Prodüksiyonu için Kompakt MIDI Kontrol

 

Dahili USB-MIDI desteği sayesinde, SPD::ONE PERCUSSION bilgisayar DAW’ları için kompakt bir dijital pad kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. Bu sayede yazılım tabanlı sesleri çalabilir ve üretiminizi gerçekçi MIDI perküsyon sesleriyle genişletebilirsiniz.


 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Enstrümanlar

22
Kullanıcı SampleKullanıcı Sample Sayısı: 1
Ses Uzunluğu: 5 saniye
Data Formatı: WAV (44.1 kHz, 16 bit, Mono/Stereo)

Kontroller

INST düğmesi
[TUNING] düğmesi
[FX] düğmesi
[VOLUME] düğmesi
[INST VARIATION] düğmesi
[THRES] düğmesi
[SENS] düğmesi
[POWER] tuşu

Efektler

Reverb, Distortion

Belirteçler

TRIG Belirteci

Bağlantılar

OUTPUT (MONO) jack: 1/4-inc fono tip
PHONES jack: Stereo 1/4-inc fono tip
USB port: Micro-B tip
DC IN jack

USB

MIDI
Depolama Sınıfı

Güç Birimi

Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) x 4
Alkalin pil (AA, LR6) x 4
AC adaptor (DC9V)
Akım Gücü300 mA (DC IN)

*Devamlı kullanımda beklenen pil ömrü
Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6):
Normal kullanım: Yaklaşık 7 saat
Maksimum kullanım: Yaklaşık 4 saat

Alkalin pil(AA, LR6):
Normal kullanım: Approx. 6 saat
Maksimum kullanım: Approx. 3 saat

*Bu değerler pil özellikleri, pil kapasitesi ve kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Aksesuarlar

Kullanım's Kılavuzu
Broşür "USING THE UNIT SAFELY"
Bağlantı
Bağlantı Vidaları x 2
Tutucu Bağlantı vidaları (bolt x 1, nut x 1, washers x 2)
*Uyumlu rod (kol) ölçüleri: 8.0–12.7 mm (3/8–1/2 inches)
Alkalin pil (AA, LR6) x 4

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

AC adaptor: PSA-S serisi
Kişisel davul monitörü: PM-10
Kulaklık: RH-300V

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

Genişlik140 mm
5-9/16 inç
Derinlik160 mm
6-5/16 inç
Yükseklik56 mm
2-1/4 inç
Ağırlık900 g
2 lbs


 

Yükleniyor...