ROLAND SPD-1K - SPD::ONE KICK Elektronik Perküsyon Pad

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SPD-1K kodlu ROLAND ürünüdür.

Performanslarınıza Güçlü Beatler ve Kick Sesleri Eklemenin En Kolay Yolu

 

Roland SPD::ONE KICK müzisyenlerin özgün kick ve perküsyon seslerini performanslarına ekleyebileceği yeni model bir dijital perküsyon pad’idir. Kick davulları, stompboxlar, shaker’lar, cowbell'ler ve daha fazlasının dahil olduğu 22 gerçekçi perküsyon seslerine ek olarak kendinize ait orijinal ses dosyalarınızı 12 dahili ses bankasından birine aktarabilirsiniz. Kullanmaya hazır olduğunuzda SPD::ONE KICK’in dayanıklı ve hassas pad’ini bagetler, el veya ayakla çalabilir, kullanımı kolay kontrollerle tetikleyici eşik ayarlarını rahatça yapabilirsiniz.
Pille veya AC adaptörle çalışan portatif SPD::ONE KICK’i yere, masaüstüne koyarak veya ürünle beraber gelen aparatıyla herhangi bir sehpaya veya davul setine asarak kullanabilirsiniz. Kullanımı, teknik bilgisi olmayan biri için bile basit; kontrol paneli üzerindeki 4 düğmeyle sesi, seviyesini, dengesini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Davulcu, perküsyonist, gitarist, DJ ya da vokalist olmanız fark etmez; SPD::ONE KICK ses paletinizi genişletmek ve performanslarınızı canlandırmak için basit ve esnek bir seçimdir.

 

 


 

 

Baget, El veya Ayakla Çalabileceğiniz Dijital Bir Perküsyon Pad

 

Her müzisyen kendine özgüdür ve enstrümanlarınızın sizin yaratıcılığınızı ve performans stilinizi desteklemesi, yansıtması gerekir. SPD::ONE KICK sizi özgür bırakır; bu kompakt dijital perküsyon pad’ini ister bagetle, ister elinizle, hatta isterseniz ayağınızla çalın. Dahası, ürünün yan tarafındaki iki adet kontrol düğmesiyle saniyeler içinde hassasiyet ve tetikleyici eşik ayarlarını yapın. Davulcular ve perküsyonistler yüzey dayanıklılığına ve doğal sekmeye bayılacak, gitaristler güvenle “birleri” basacak ve hemen her müzisyen -gecenin sonundaki şişmiş ve işlemez hale gelmiş el ve parmak korkusundan uzak- seslerini çalabilecekler.

 

 

 

 

Ayakla Çalmanız için Özel Seçilmiş Kick ve Stomp Box Sesleri

 

SPD::ONE KICK, çeşitli kick davulları ve stomp box sesleri de dahil olmak üzere 22 dahili ses içerir, bu da SPD::ONE serisini ayakla çalmak için ideal bir pad haline getiriyor. Solo gitar ya da cajon performanslarına 'on the floor' kalıpları eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yerleşik seslerin çeşitliliği ve anlık ton ve efekt ayarı sadece iki düğme kullanılarak yapılabildiğinden, setleriniz ilerledikçe şarkıların arasındaki sesi değiştirebilirsiniz. Yalnız performanslarla sınırlı değildir; davulcular ve DJ'ler dahil hemen hemen her müzisyen, SPD::ONE KICK ile anında kick seslerine erişebilir.

 

 

 

 

Herhangi Bir Enstrüman Kurulumuna Rahatça Eklenir

 

SPD::ONE KICK, setinizden herhangi bir şey çıkarmadan kolayca ekleyebileceğiniz kadar kompakttır. Ürünle beraber gelen aparatla pad’i hi-hat, zil veya tom sehpasına*, hatta mikrofon sehpasına kolayca asabilirsiniz. Alternatif olarak, SPD::ONE KICK’i hiçbir yere asmadan; yere, masaüstüne ya da herhangi sert, düz bir yüzeye koyarak da çalabilirsiniz.
*8.0-12.7 mm ölçülerinde perküsyon stand kollarına uyumlu

 

 

 

 

Portatif ve Yol için Tasarlanmış

 

SPD::ONE KICK’i kompakt boyutları ve pille çalışması sayesinde istediğiniz yere götürün. Herhangi bir çantaya konulabilecek kadar hafif; metal gövdesi sayesinde yola dayanıklıdır. Yoldayken, kulaklık sayesinde çalıp kendi seslerinizi üretebilir ve aynı gece setinizde kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Sadece Dört Düğmeyle Kolay Kontrol

 

SPD::ONE KICK’i kullanmak çok basit. Karmaşık altmenüler veya tuş kombinasyonları yok; sadece banka seçeneğini seslerinizin olduğu 12 bankadan birine getirin ve çalmak için pad’e vurun. Ön paneldeki dört ana düğme ile sesleri düzenleme seçeneği, genel ses seviyesi ve denge ayarı dahil ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın altında, kullanıma hazır.

 

 

 

 

Kullanıcı Ses Aktarımıyla Performanslarınızı Genişletin

 

SPD::ONE KICK harika seslerle bezeli ama bazen sadece kendi seslerinizi kullanmanız gerekiyor. En fazla beş saniye uzunluğundaki WAV dosyalarınızı USB üzerinden sürükleyip bırakarak kolayca aktarabilirsiniz. Sonra seslerinizi, herhangi bir dahili seste olduğu gibi, ayarlama ve efekt kontrol düğmeleriyle değiştirebilirsiniz. Eğer beş saniyeden uzun sesler kullanmanız gerekiyorsa, 4 GB’a kadar WAV kullanabileceğiniz SPD::ONE WAV PAD’i deneyin.

 

 

 

 

DAW Müzik Prodüksiyonu için Kompakt MIDI Kontrol

 

Dahili USB-MIDI desteği sayesinde, SPD::ONE KICK bilgisayar DAW’ları için kompakt bir dijital pad kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. Bu sayede yazılım tabanlı sesleri çalabilir ve üretiminizi gerçekçi MIDI perküsyon sesleriyle genişletebilirsiniz.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Enstrümanlar

22
Kullanıcı SampleKullanıcı Sample Sayısı: 1
Ses Uzunluğu: 5 saniye
Data Formatı: WAV (44.1 kHz, 16 bit, Mono/Stereo)

Kontroller

INST düğmesi
[TUNING] düğmesi
[FX] düğmesi
[VOLUME] düğmesi
[INST VARIATION] düğmesi
[THRES] düğmesi
[SENS] düğmesi
[POWER] tuşu

Efektler

Reverb, Distortion

Belirteçler

TRIG Belirteci

Bağlantılar

OUTPUT (MONO) jack: 1/4-inc fono tip
PHONES jack: Stereo 1/4-inc fono tip
USB port: Micro-B tip
DC IN jack

USB

MIDI
Depolama Sınıfı

Güç Birimi

Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) x 4
Alkalin pil (AA, LR6) x 4
AC adaptor (DC9V)
Akım Gücü300 mA (DC IN)

*Devamlı kullanımda beklenen pil ömrü
Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6):
Normal kullanım: Yaklaşık 7 saat
Maksimum kullanım: Yaklaşık 4 saat

Alkalin pil(AA, LR6):
Normal kullanım: Approx. 6 saat
Maksimum kullanım: Approx. 3 saat

*Bu değerler pil özellikleri, pil kapasitesi ve kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Aksesuarlar

Kullanım's Kılavuzu
Broşür "USING THE UNIT SAFELY"
Bağlantı
Bağlantı Vidaları x 2
Tutucu Bağlantı vidaları (bolt x 1, nut x 1, washers x 2)
*Uyumlu rod (kol) ölçüleri: 8.0–12.7 mm (3/8–1/2 inches)
Alkalin pil (AA, LR6) x 4

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

AC adaptor: PSA-S serisi
Kişisel davul monitörü: PM-10
Kulaklık: RH-300V

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

 
Genişlik140 mm
5-9/16 inç
Derinlik160 mm
6-5/16 inç
Yükseklik56 mm
2-1/4 inç
Ağırlık900 g
2 lbs

 

 


 

Yükleniyor...