ROLAND SPD-1W - SPD::ONE WAV PAD Elektronik Perküsyon Pad

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SPD-1W kodlu ROLAND ürünüdür.

Kendi Örnekleme Sesleriniz, Altyapı Kanallarınız ve Klik Kanallarınız—Hepsi Avucunuz İçerisinde

 

Roland SPD::ONE WAV PAD, herhangi bir müzisyenin kendi tonları ve örnekleme sesleriyle çalışmasına izin veren, yeni bir tip dijital perküsyon pad'idir. Ses dosyalarınızı içe aktarmak; SPD::ONE WAV PAD'i bir PC veya Mac bilgisayarınıza bağlayarak beliren sürücü imgesine WAV dosyalarınızı sürükle-bırak yöntemiyle çok basittir. İster tam uzunlukta bir altyapı kanalı, ister tek vuruşluk örnekleme sesinizi yükleyebilir ve saniyeler içinde çalabilirsiniz. Çalmaya hazır olduğunuzda ise ünitenin sağlam ve hassas padleri bagetlerle, elleriniz veya ayağınız ile çalınabilir. Tetikleme hassasiyet ayarları ise sezgisel kontrollerle kolayca ayarlanır.
Piller veya adaptör ile çalışan taşınabilir SPD::ONE WAV PAD; yerde veya masaüstünde kullanılabilir. Birlikte verilen adaptör ile herhangi bir ekipmanınız veya davul kurulumunuza monte edilebilir. Teknik bağlantılardan anlamayan müzisyenler için bile kullanımı kolaydır; kontrol panelindeki dört düğmeyi kullanarak tonlarınızı, ses seviyenizi, balansınızı ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. İster bir davulcu, perküsyoncu, gitarist, DJ veya vokalist olun SPD::ONE WAV PAD, ses paletinizi genişletmek ve performanslarınızı canlandırmak için basit ve esnek bir yoldur.

 

 


 

  

Bagetlerle, Elinizle veya Ayağınız ile Çalabileceğiniz Dijital Perküsyon Pad

 

Her müzisyenin kendine has bir tarzı vardır ve enstrümanlarınızla yaratıcılığınızı ya da performans stilinizi tamamlamanız gerekir. SPD::ONE WAV PAD, size istediğiniz şekilde çalmanızı sağlar. Bu kompakt dijital perküsyon pad’ini bagetlerle, ellerinizle veya hatta ayaklarınızla çalınabilirsiniz. Buna ek olarak, ünitenin yanındaki iki kontrol kadranını kullanarak duyarlılığını ve tetikleme hassasiyet ayarlarını saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Davulcular ve perküsyoncular sert ve doğal geri sekmeyi sevecek, gitaristler döngülerini kolayca yerden kontrol edebilecek ve herhangi bir müzisyen pratik bir şekilde, korkmadan parmakları veya avuçlarıyla kendi seslerini çalabilecektir.

 

 

 

 

Tüm Şarkılarınızı, Altyapı Kanallarınızı ve Metronom Kliklerinizi İçe Aktarın

 

SPD::ONE WAV PAD; WAV ses dosyalarını içine aktarabilir ve çalabilirsiniz.* Altyapı kanallarınızdan vokal döngüleri, davul sesleri ve müzikal melodileriniz gibi kişisel sample seslerinizi SPD::ONE WAV PAD üzerine yükleyebilir ve çalabilirsiniz. Ses dosyalarını içe aktarmak oldukça kolaydır: Sadece enstrümanınızı USB yoluyla PC veya Mac bilgisayarınıza bağlayın ve dosyanızı sürükleyip-bırakın. Sample seslerinizi polifonik, monofonik veya alternatif çalma seçeneklerinden oluşan bir diziyi kullanarak farklı yollarla tetikleyebilirsiniz. SPD::ONE WAV PAD ile, kendi seslerinizi bir konserde çalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

*Uyumlu WAV veri formatı: 44.1 kHz, 16-bit, stereo veya mono.

 

 


 

 

Tempo Parçalarını - ve In-Sync'i- Altyapı Parçalarıyla Eşzamanlı Çalın

 

Altyapı şarkılarıyla birlikte çalmak stüdyo kalitesi bir prodüksiyonu en küçük sahneye taşır. Ve SPD::ONE WAV PAD'le, stüdyoda kaydettiğiniz herhangi bir şey canlı sahneye taşınabiliyor. Ama altyapı parçasıyla senkron olmak için bir tempo parçasına ihtiyacınız olacak ve SPD::ONE WAV PAD devreye girecek. Altyapı parçasına eşlik etmesi için DAW'da hazırlayıp aktardığınız tempo parçalarınız eşzamanlı çalacak. İşin püf noktası burada - altyapı şarkısı sadece ana çıkışlardan ve kulaklık çıkışından duyulurken tempo parçası sahne monitörlemesi için sadece kulaklık çıkışına yönlendirilir. Çalarken, altyapı ve tempo parçaları arasındaki ses dengesi Balance Mix düğmesiyle ayarlanabilir. Kulaklık çıkışı monitörlemeye yeterli yükseklikte seviyede tasarlanmıştır, böylece yüksek sesli sahnelerde de rahatlıkla duyabilirsiniz.

 

 

 

 

Ses Dosyalarınızı Katmanlayın ve Kendi Seslerinizi Kişiselleştirin

 

SPD::ONE WAV PAD, kullanımı basit olmasına ek olarak ciddi yaratıcı kurulumları da destekler. Üç ayrı ses dosyası bir arada katmanlanabilir ve böylece tek bir vuruşla aynı anda üç ses elde edebilirsiniz. Derin bir 808 kick sesini alkış ve vokal dizilimiyle birlikte duyduğunuzu hayal edin - bu özgün katmanlama özelliği sonsuz ihtimaller sunar. Hatta farklı tuşe seviyeleriyle farklı sesleri tetikleyebilirsiniz. Örneğin, hi-hat seslerini çalarkan hafif bir vuruşla kapalı hi-hat ve sert bir vuruşla açık hi-hat çalmak gibi. SPD::ONE WAV PAD hayret verici becerikliliğiyle çalımı çocuk oyuncağı haline getirir.

 

 


 

Herhangi Bir Enstrüman Kurulumuna Rahatça Eklenir

 

SPD::ONE WAV, setinizden herhangi bir şey çıkarmadan kolayca ekleyebileceğiniz kadar kompakttır. Ürünle beraber gelen aparatla pad’i hi-hat, zil veya tom sehpasına* hatta mikrofon sehpasına kolayca asabilirsiniz. Alternatif olarak, SPD::ONE WAV’ı hiçbir yere asmadan; yere, masaüstüne ya da herhangi sert, düz bir yüzeye koyarak da çalabilirsiniz.
*8.0-12.7 mm. çap aralığındaki perküsyon sehpalarına uygundur.

 

 


 

 

Portatif ve Yol için Tasarlanmış

 

SPD::ONE WAV’ı kompakt boyutları ve pille çalışması sayesinde istediğiniz yere götürün. Herhangi bir çantaya konulabilecek kadar hafif; metal gövdesi sayesinde yola dayanıklıdır. Yoldayken, kulaklık sayesinde çalıp kendi seslerinizi üretebilir ve aynı gece setinizde kullanabilirsiniz.

 

 


 

Sadece Dört Düğmeyle Kolay Kontrol

 

SPD::ONE WAV’ı kullanmak çok basit. Karmaşık altmenüler veya tuş kombinasyonları yok; sadece banka seçeneğini seslerinizin olduğu 12 bankadan birine getirin ve çalmak için pad’e vurun. Ön paneldeki dört ana düğme ile sesleri düzenleme seçeneği, genel ses seviyesi ve denge ayarı dahil ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın altında, kullanıma hazır.

 

 


 

 

DAW Müzik Üretimi için Kompakt MIDI Kontrol

 

Dahili USB-MIDI desteği sayesinde, SPD::ONE PERCUSSION bilgisayar DAW’ları için kompakt bir dijital pad kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. Bu sayede yazılım tabanlı sesleri çalabilir ve üretiminizi gerçekçi MIDI perküsyon sesleriyle genişletebilirsiniz.
 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Kaydedilebilir Ses Dalgası Veri Sayısı
12

*Katman sesleri ve klik ses dalgası verileri hariç tutulur.
Hafıza
4 GB (yaklaşık. 360 dakika stereo)
Veri Formatı
WAV (44.1 kHz, 16 bits, Stereo/Mono)
Kontroller
WAVE düğmesi
[PHONES] düğmesi
[MIX] düğmesi
[MASTER] düğmesi
[ALL SOUND OFF] butonu
[THRES] butonu
[SENS] düğmesi
[POWER] anahtarı
Gösterge
TRIG Göstergesi
Bağlantılar
MASTER OUT (STEREO) jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
USB port: Micro-B tipi
DC IN jak
USB
Depolama Sınıfında
MIDI
Güç Ünitesi
Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) x 4
Alkalin pil (AA, LR6) x 4
AC adaptor (DC9V)
Akım Gücü300 mA (DC IN)

*Devamlı kullanımda beklenen pil ömrü
Şarj Edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6):
Normal kullanım: Yaklaşık 7 saat
Maksimum kullanım: Yaklaşık 4 saat

Alkalin pil(AA, LR6):
Normal kullanım: Approx. 6 saat
Maksimum kullanım: Approx. 3 saat

*Bu değerler pil özellikleri, pil kapasitesi ve kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.
Aksesuarlar
Kullanım Kılavuzu
Güvenli Kullanım Broşür Kart
Bağlantı Aparatı
Aparat Vidaları x 2
Aparat bağlantı vidaları (Civata x 1, Somun x 1, Pul x 2)*
*Uyumlu Rod Çapı: 8.0–12.7 mm (3/8–1/2 inch)
Alkalin piller (AA, LR6) x 4
Opsiyonlar (ayrıca satılır)
AC adaptör: PSA-S serisi
Stereo Split Kablo: PCS-31L
Kişisel Davul monitörü: PM-10
Kulaklık: RH-300V
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
Genişlik140 mm
5-9/16 inç
Derinlik160 mm
6-5/16 inç
Yükseklik56 mm
2-1/4 inç
Ağırlık900 g
2 lbs


 

Yükleniyor...