Audio Pro A10 MkII Koyu Gri Multiroom Akıllı Ev Hoparlörü

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AUDIO PRO 15280 kodlu AUDIO PRO ürünüdür.

 

Audio Pro A10 MkII

Audio Pro Multiroom AirPlay2 Google Cast

A10 MkII, Audio Pro'nun ödüllü hoparlör serisinin en yeni üyesidir. Kompakt ve uyarlanabilir bir hoparlör olan A10 MkII, İskandinav tarzını akıllı, çok odalı ses teknolojisi ile birleştiriyor ve boyutlarına göre etkileyici bir ses performansı sunuyor.Pek çok fonksiyon ile donatılmış A10 MkII ile müzik dinlemek hiç bu kadar zahmetsiz ve keyif verici olmamıştı. Airplay 2, Chromecast ve Spotify Connect özellikleri ile internet ağınıza bağladığınız her bir A10 MkII hoparlöre zahmetsizce müzik akışınızı aktarabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla hoparlörü tamamen kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve bir çok odalı sistem kurabilirsiniz. Dilerseniz her noktada aynı müziği dilerseniz her noktada farklı bir müzik çalabilirsiniz. Üstelik "Audio Pro Control" uygulaması yada herhangi bir üniversal çok odalı sistem uygulaması ile kullanımı parmaklarınızın ucunda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artık Akıllı Telefonunuzu Müzik Dinlemek için Kullanmanıza Gerek Yok

 

Dilerseniz Bluetooth 5.0 desteği ile telefonunuzdan kolayca akış yapın ve en sevdiğiniz müziği kendi yönteminizle dinleyin.Kontrol paneline yerleşik ön ayar butonları sayesinde internet radyolarının ve akış servislerinin kullanımı çok daha kolay hale gelmiştir. 4 adet favori ön ayar butonu ile birlikte sevdiğiniz radyo istasyonlarını yada çalma listelerinizi kaydedebilirsiniz. Tek bir tuşa basarak odanızı sevdiğiniz müziklerle doldurmak çok kolay. Hızlı radyo istasyonu yada playlist değişiklikleri için artık akıllı telefonunuzu kullanmanıza gerek yok.

 

 

 

 

 

Balanced Monitor Radiator ile Etkileyici Derecede Ayrıntılı Ses

A10 MkII kompakt bir tasarım sunarken, ses imzası "küçük" olmanın çok ötesindedir. BMR (Balanced Mode Radiator) teknolojisine sahip 3" uzun atışlı woofer ve 2,5" tweeter ile bu hoparlör, tüm frekans bandında etkileyici derecede ayrıntılı ses sunar.

*MP3, AAC, FLAC, Apple Lossless ve WMA'yı destekler.*

 

 

 

 

 

 

 

Işık Hızı ile Mağaza yada Bir Restoranı Seslendirebilirsiniz

Kompakt boyutunu elegant kumaş kaplama ve İskandinav estetiğiyle birleştiren A10 MkII, odanızın iç mekanına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacaktır. Yatak odaları ve oturma odalarından mutfaklara veya ofislere kadar, bu hoparlör bir rafa veya masa üstüne düzgün bir şekilde konumlanacaktır..Hoparlörlerinizi gözden uzak tutmayı mı tercih ediyorsunuz? Dikkat çekmeyen bir ses kurulumu için bu hoparlörü duvara veya spot raylarına monte etmek üzere uyumlu braketlerden birini tercih edin. Bu sayede tamamen kablosuz olarak bir mağaza yada restoran seslendirmesini ışık hızı ile yapabilirsiniz. Üstelik A10MkII uygun spot ray montaj aparatı ile birlikte tüm enerjisini ray içinden alabilir. Tamamen İskandinav tasarımı.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERA10MKII
Tweeter1 x 1,25" BMR sürücüsü
Woofer1 x 3" long throw
GİRİŞLER 
  WiFi 2,4 GHzEvet
Wi-Fi 5 GHzEvet
AUX 3,5 mmEvet
Bluetooth5.0
FREKANS 
Frekans Aralığı55-20000 Hz
SES DESTEĞİ 
MP3Evet
WMAEvet
AACEvet
FLACEvet
Apple losslessEvet
GÜÇ BİLGİSİ 
Güç tüketimi AÇIK1,8 W
MULTIROOM UYUMLULUĞU  
Multiroom Audio ProEvet
Multiroom AirPlay2Evet
Multiroom Google CastEvet
Benzer Ürünler
Yükleniyor...