Audio Pro C5 MkII Beyaz Multiroom Akıllı Ev Hoparlörü

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AUDIO PRO 15271 kodlu AUDIO PRO ürünüdür.

Ödül Kazanan Bir Ürün Daha İyi Hale Getirildi

Audio Pro Addon C5 MKII, orijinal C5'in tüm harika özelliklerini barındırır ve daha iyi hale getirir. 3 zonlu çoklu oda uyumluluğu, C5 MKII'nin artık istediğiniz sistemle çalışmasını sağlar. Artık iki ekstra ön ayar daha var ve toplamda altıya çıkıyor. İnce akustik ayarlar, zaten sınıfının lideri olan hoparlörü bozmadan sesi daha da üst seviyeye taşıdı.

 

 

 

Kendi Yönteminizle Çoklu Oda

Apple AirPlay 2, Google Cast ve Audio Pro'nun kendi çoklu oda yazılımları ile uyumlu olan C5MK2, evinizde bulundurmak için oldukça esnek bir hoparlördür. Özel Audio Pro Control uygulamasını kullanın ve hatta bir A serisi veya C serisi ürünü ana hoparlör olarak kullanarak yalnızca Bluetooth özellikli eski Audio Pro Addon hoparlörleri* dahil edebilirsiniz. (*İşlev desteği için Audio Pro ADDON Link 1 gereklidir).

 

 

 

 

 

 

Müzik Servisinize Bağlanın

Spotify Connect (premium hesap gereklidir) ve TIDAL Connect ile uyumlu olan C5 MKII, favori müzik servisinizle sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Bulut tabanlı akış sayesinde geniş bir müzik yelpazesi her zaman elinizin altında.

 

 

 

Kaliteli Müzik Akışı için Bluetooth 4.2

Yerel, kablosuz akış için C5 MKII Bluetooth özelliğine de sahiptir. Çok çeşitli Bluetooth cihazlarıyla uyumlu olan bu özellik, bir arkadaşınızın akıllı telefonu gibi bir kaynağı hızlı bir şekilde bağlamanın ve müziklerini yayınlamanın mükemmel bir yoludur.

 

 

 

Altı Ön Ayar

Çok çeşitli çalma listeleri ve İnternet radyo istasyonları varken, bunları tekrar bulmak her zaman hızlı veya kolay olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, C5 MKII şimdi tek bir düğmeye dokunarak favorilerinizi hızlı bir şekilde çalmak için altı ön ayara sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Ödüllü Ses

Özel bir woofer ile birleştirilmiş ikiz tiz üniteleri güçlü dinamikler, güçlü baslar ve doğal ses veren vokaller sağlar. Audio Pro'nun gelişmiş ses teknolojisi ve akustik deneyimi küçük bir kutudan büyük ses veren bir hoparlör üretilmesini sağladı.

 

 

 

Odayı Dolduran Güç

Hoparlör kontrolünde en üst düzey için, her bir sürücü özel bir dijital amplifikatör tarafından çalıştırılır. Bas ünitesi için 25 watt ve her bir tweeter için 8 watt ile, güçlü, odayı dolduran ses vermek için yaklaşık 40 watt'lık toplam güç çıkışı mevcuttur.

 

Audio Pro Addon C5 MKII ile müziğinizi tam istediğiniz şekilde dinleyin. Tamamen İskandinav dizaynı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERC5 MKII
BİLEŞENLER 
AmplifikatörDijital Sınıf D – 2 x 8 W + 25 W
Tweeter2 x 0,75" dokuma kubbe
Woofer1x4"
GİRİŞLER 
WiFi 2,4 GHzEvet
Wi-Fi 5 GHzEvet
RCA girişiEvet
BluetoothEvet
ÇIKIŞLAR 
RCA SubEvet
FREKANS  
Frekans Aralığı50-20000 Hz
Frekans Geçişi3800 Hz
SES DESTEĞİ 
MP3Evet
Apple losslessEvet
WMAEvet
AACEvet
FLACEvet
GÜÇ BİLGİSİ 
Güç tüketimi AÇIK3,80 W
Güç tüketimi BEKLEMEDE0,48 W
Güç tüketimi1,85 W
USB şarjı (telefon)Evet
BAĞLANTI UYUMLULUĞU  
Spotify ConnectEvet
Tidal ConnectEvet
Benzer Ürünler
Yükleniyor...