Audio Pro C3 Siyah Multiroom Şarjlı Akıllı Ev Hoparlörü

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AUDIO PRO 14520 kodlu AUDIO PRO ürünüdür.

Uzun Süreli Kullanım İmkanı

Yaşam tarzınıza uygun, kurulumu ve kullanımı zahmetsiz ve size en iyi dinleme tecrübesini vadeden Audio Pro C3 ile tanışın.Tamamen kablosuz ve taşınabilir C3 ile isterseniz evinizde bir çok odalı sistem kurun, isterseniz yanınıza alın ve bluetooth bağlantısı ile müziğin keyfini çıkarın. Dilerseniz bahçede, dilerseniz seyahatlerinizde yarım ses seviyesinde 15 saat, en yüksek ses seviyesinde 9 saat kullanım sağlayan batarya ömrü ile müzik hep sizinle.

 

 

 

 

 

 

Audio Pro Control Uygulaması ile Hoparlörlerinizi Kontrol Altında Tutun

T3+' ın geliştirilmiş versiyonu olan C3 modeli ile çok odalı ses kurulumları için birden fazla hoparlörü tamamen kablosuz olarak birbirine bağlayabilirsiniz, ayrıca Wifi yada ethernet bağlantısı ile müziğinizi internet üzerinden kayıpsız olarak çalabilirsiniz. C3 hoparlörlerinizi "Audio Pro Control" uygulaması yada diğer üniversal çok odalı kontrol uygulamaları ile kontrol edebilir ve evinizin her yerinde sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Bir çoklu oda kurulumu yaptığınızda dilerseniz tüm noktalarda aynı müziği dilerseniz her noktada ayrı müzikler çalabilirsiniz. Wi-Fi yada ethernet üzerinden internet bağlantısı sayesinde odalar yada hoparlörler arasında kablo bağlantısına da gerek yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Adet Favori Ön Ayar Butonu ile Listelerinizi Kaydedin ve Çalın

Kontrol paneline yerleşik ön ayar butonları sayesinde internet radyolarının ve akış servislerinin kullanımı çok daha kolay hale gelmiştir. 4 adet favori ön ayar butonu ile birlikte sevdiğiniz radyo istasyonlarını yada çalma listelerinizi kaydedebilirsiniz. Tek bir tuşa basarak odanızı sevdiğiniz müziklerle doldurmak çok kolay. Hızlı radyo istasyonu yada playlist değişiklikleri için artık akıllı telefonunuzu kullanmanıza gerek yok.

 

 

 

 

 

 

 

Bluetooth 4.0

Daha önce olduğu gibi, C3 kaliteli müzik akışı için Bluetooth 4.0'a da sahiptir. Çok çeşitli Bluetooth cihazlarıyla uyumlu olan bu cihaz, akıllı telefonlar gibi kaynakları hızlı bir şekilde bağlayıp kolayca müzik çalmanıza da olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Minimal Kutudan Büyük Ses

Diğer tüm kaynakları kablolu bir şekilde bağlamak için 3.5mm AUX girişi de bulunur. En yüksek standartlarda tasarlanmış olan ADDON C3, ses kalitesini birinci öncelik olarak görmektedir. Woofer ile birleştirilmiş ikiz Tweeter’lar; dinamik, güçlü bas ve doğal ses veren vokaller sağlar. Audio Pro'nun gelişmiş ses teknolojisi ve akustik tecrübesi, minimal bir kutudan büyük bir sese sahip bir hoparlör üretilmesini sağladı. Tamamen İskandinav tasarımı.

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERC3
BİLEŞENLER 
AmplifikatörDijital Sınıf D – 25 W
Tweeter2 x 0,75" dokuma kubbe
Woofer1 x 3,5" long throw
GİRİŞLER 
WiFi 2,4 GHzEvet
AUX 3,5 mmEvet
BluetoothEvet
SES DESTEĞİ 
Apple losslessEvet
MP3Evet
WMAEvet
AACEvet
FLACEvet
GÜÇ BİLGİSİ 
Güç tüketimi1,6 W
Güç tüketimi Standby0,48 W
Güç tüketimi Açık3,0 W
Benzer Ürünler
Yükleniyor...