Audio Pro G10 Koyu Gri Multiroom Akıllı Ev Hoparlörü (Google Assistant destekli)

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AUDIO PRO 14620 kodlu AUDIO PRO ürünüdür.

Google Home Uygulaması ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

 

Kompakt ve uyarlanabilir bir hoparlör olan G10, İskandinav tarzını akıllı, çok odalı ses teknolojisi ile birleştiriyor ve boyutlarına göre etkileyici bir ses performansı sunuyor.

 

Pek çok fonksiyon ile donatılmış G10 ile müzik dinlemek hiç bu kadar zahmetsiz ve keyif verici olmamıştı. Google Asistant, Google Chromecast ve Airplay 2 destekleri ile internet ağınıza bağladığınız her bir G10 hoparlöre zahmetsizce müzik akışınızı aktarabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla hoparlörü tamamen kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve bir çok odalı sistem kurabilirsiniz. Dilerseniz her noktada aynı müziği dilerseniz her noktada farklı bir müzik çalabilirsiniz. Üstelik Google Home uygulaması ile kullanımı parmaklarınızın yada dilinizin ucunda. Evet isterseniz Google Asistant desteği sayesinde hoparlörlerinizden komut vererekte müzik akışı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balanced Mode Radiator

 

Dilerseniz Bluetooth 5.0 desteği ile telefonunuzdan kolayca akış yapın ve en sevdiğiniz müziği kendi yönteminizle dinleyin.G10 kompakt bir tasarım sunarken, ses imzası "küçük" olmanın çok ötesindedir. BMR (Balanced Mode Radiator) teknolojisine sahip 3" uzun atışlı woofer ve 2,5" tweeter ile bu hoparlör, tüm frekans bandında etkileyici derecede ayrıntılı ses sunar.

 

MP3, AAC, FLAC, Apple Lossless ve WMA'yı destekler.

 

 

 

 

 

 

 

Işık Hızı ile Seslendirme Kurulumu

Kompakt boyutunu elegant kumaş kaplama ve İskandinav estetiğiyle birleştiren G10, odanızın iç mekanına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacaktır. Yatak odaları ve oturma odalarından mutfaklara veya ofislere kadar, bu hoparlör bir rafa veya masa üstüne düzgün bir şekilde konumlanacaktır.Hoparlörlerinizi gözden uzak tutmayı mı tercih ediyorsunuz? Dikkat çekmeyen bir ses kurulumu için bu hoparlörü duvara veya spot raylarına monte etmek üzere uyumlu braketlerden birini tercih edin. Bu sayede tamamen kablosuz olarak bir mağaza yada restoran seslendirmesini ışık hızı ile yapabilirsiniz. Üstelik G10 uygun spot ray montaj aparatı ile birlikte tüm enerjisini ray içinden alabilir. Tamamen İskandinav tasarımı.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERG10
Tweeter1 x 1,25" BMR sürücüsü
Woofer1 x 3" long throw
GİRİŞLER 
 WiFi 2,4 GHzEvet
Wi-Fi 5 GHzEvet
AUX 3,5 mmEvet
Bluetooth5.0
FREKANS 
Frekans Aralığı55-20000 Hz
SES DESTEĞİ 
MP3Evet
WMAEvet
AACEvet
FLACEvet
Apple losslessEvet
GÜÇ BİLGİSİ 
Güç tüketimi AÇIK1,90 W
MULTIROOM UYUMLULUĞU  
Multiroom Audio ProEvet
Multiroom AirPlay2Evet
Multiroom Google CastEvet
Benzer Ürünler
Yükleniyor...