Audio Pro Addon T3+ Siyah Şarjlı Bluetooth Hoparlör

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AUDIO PRO 14200 kodlu AUDIO PRO ürünüdür.

 

 

Fiyatına Göre Mükemmel Ses Kalitesi

"Yılın Kablosuz Hoparlör Ürünü" ödülü de dahil pek çok ödül ve olumlu yorumlara sahip Addon T3+ fiyatına göre mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Ayrıca son derece kullanışlı taşıma aparatı, çok farklı renk seçenekleri ve şık dizaynı ile kullanımı kolay ve dikkat çekici bir hoparlördür.

 

 

 

 

 

Minimal Bir Kutudan Büyük Ses

Özel bir Woofer ile birleştirilmiş ikiz Tweeter’lar; dinamik, güçlü bas ve doğal ses veren vokaller sağlar. Audio Pro' nun gelişmiş ses teknolojisi ve akustik tecrübesi, minimal bir kutudan büyük bir sese sahip bir hoparlör oluşturulmasını sağladı.

 

 

 

 

 

 

Odayı Dolduran Ses

Hoparlör kontrolünde en üst düzey için, her bir Driver birimi özel bir dijital amfi tarafından çalıştırılır. Woofer için 15 watt ve her bir tweeter için 5 watt ile, cömert, odayı dolduran ses vermek için toplam 25 watt'lık bir güç çıkışı mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüksek Kaliteli Müzik Akışı

Bluetooth 4.0 ile Addon T3+, kaliteli müzik akışı sunar. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve PC'ler gibi çok çeşitli Bluetooth cihazlarıyla uyumlu olan Addon T3+, müziğinizi istediğiniz gibi dinlemenin ideal bir yoludur. Ayrıca, kaynak olarak mevcut akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak Spotify ve Apple Music gibi müzik hizmetlerinden kolaylıkla ve yüksek kaliteyle müzik akışı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun Pil Ömrü

Kablolu bağlantı için 3,5 mm AUX girişi vardır. 30 saate kadar (yarı ses seviyesinde) sınıfında lider bir pil ömrü sunan Addon T3+ ile tüm gün müzik dinleyebilirsiniz. Tam ses seviyesin de bile 12 saatlik kullanım imkanı sağlayan ve üzerindeki yerleşik USB çıkışıyla akıllı telefonunuzu şarj etmenize olanak veren Addon T3+, festivaller ve kamp gezileri için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Tamamen İskandinav dizaynı.

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERT3+
BİLEŞENLER 
AmplifikatörDijital Sınıf D – 25 W
Tweeter2 x 0,75" dokuma kubbe
Woofer1 x 3.5″ long throw
GİRİŞLER 
AUX 3,5 mmEvet
BluetoothEvet
SES DESTEĞİ 
Apple losslessEvet
MP3Evet
WMAEvet
FLACEvet
GÜÇ BİLGİSİ 
USB şarjı (telefon)Evet
Pil ömrüYarım vol 30 sa / Tam vol 12 sa
Benzer Ürünler
Yükleniyor...