Behringer VIDEO MIC X1, Condenser Kamera Mikrofonu

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VIDEO MIC X1 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

  İster bir gazeteci, podcast yayıncısı veya video blog yazarı olun, VIDEO MIC X1, çok yetenekli bir kameraya monte edilip stereo mikrofon ihtiyacınızı karşılar. VIDEO MIC X1, yüksek kaliteli dijital sesle videolar çekmenizi sağlayan kompakt, hafif bir stereo mikrofondur. VIDEO MIC X1, daha fazla mekansal ve gerçek yaşam sesi sağlamak için X-Y konfigürasyonunda iki yüksek kaliteli kondansatör kapsülüne sahiptir. Tek yönlü yakalama desenleri, çevredeki rahatsız edici sesleri azaltırken kameranın önündeki görüntüyle eşleşir. VIDEO MIC X1'in muhafazası, dayanıklılık ve yüksek düzeyde RF reddi için yüksek kaliteli bakır alaşımdan yapılmıştır.

  VIDEO MIC X1, DSLR (Dijital Tek Lensli Refleks) kameralar, video kameralar ve çoğu ses kaydedici ile çalışır ve herkesin bütçesine uygun, uygun bir fiyata yüksek kaliteli bir vokal performansı sağlar. Mikrofon, bir DSLR'nin takılabilir gücü veya otomatik güç kaynağı değiştirme devresine sahip tek bir LR44 pil (dahil değildir) ile çalıştırılabilir. VIDEO MIC X1, verimli güç tüketimi için uygun güç açma/kapama anahtarıyla birlikte gelir. Aynı anahtar, kayıtlarınızı ortamınıza göre özelleştirmenize olanak tanır - normal kayıtlar için düz yanıt veya bas ağırlıklı kayıtlarda gelişmiş netlik için düşük frekanslı kesinti. Yüksek kaliteli rezonans tüpü tasarımıyla VIDEO MIC X1, diğer birçok mikrofondan daha iyi performans gösterir ve daha doğal bir ses yakalar.

  VIDEO MIC X1'in kısa uzunluğu, taşımayı çok pratik hale getirir. Yüksek performanslı kamera şok montajı, kullanım gürültüsünü ortadan kaldırır. Gizli ön cam, dış mekan kayıtları sırasında rüzgar sesini ortadan kaldırmak için kullanışlıdır. VIDEO MIC X1, aksesuarlarıyla birlikte yüksek performanslı bir paketi bir fermuarlı kese içinde toplar.

Teknik ÖzelliklerVIDEO MIC X1
TipKondenser

Frekans tepkisi

50 Hz - 18 kHz

Maksimum SPL

120 dB 

Yönelme

Tek yönlü

Duyarlılık

-44 dB ±3 dB @ 1 kHz (1 V / Pa)

Güç kaynağı

1,5 V harici veya takılı pil

Benzer Ürünler
Yükleniyor...