Behringer VIDEO MIC MS, Mid-Side Condenser Kamera Mikrofonu

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VIDEO MIC MS kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Bir gazeteci, podcast yayıncısı veya video blog yazarı olun, VIDEO MIC MS, kameraya monteli çok yetenekli bir stereo mikrofon ihtiyacınızı karşılar. VIDEO MIC MS, yüksek kaliteli dijital sesle videolar çekmenizi sağlayan kompakt, hafif bir orta taraf stereo mikrofondur. VIDEO MIC MS, kardioid ve çift yönlü pikap modelleriyle daha uzamsal ve gerçek canlı ses sağlamak için orta yan konfigürasyonda eşleşen bir çift yüksek kaliteli kondenser kapsüle sahiptir. VIDEO MIC MS'in muhafazası, dayanıklılık ve yüksek düzeyde RF reddi için yüksek kaliteli bakır alaşımdan yapılmıştır.

VIDEO MIC MS, DSLR (Dijital Tek Lensli Refleks) kameralar, video kameralar ve çoğu ses kaydedici ile çalışır ve herkesin bütçesine uygun, uygun bir fiyata yüksek kaliteli vokal performansları sağlar. Mikrofon, bir DSLR'nin takılabilir gücü veya otomatik güç kaynağı değiştirme devresine sahip tek bir LR44 pil (dahil değildir) ile çalıştırılabilir. Ayrıca verimli güç tüketimi için uygun bir güç açma/kapama düğmesi ile birlikte gelir. Aynı anahtar, kayıtlarınızı ortamınıza göre özelleştirmenizi sağlar - tek bir sese odaklanmak için 90° veya çevreleyen ambiyans ile daha geniş bir ses sahnesi için 120°. Yüksek kaliteli rezonans tüpü tasarımıyla VIDEO MIC MS, diğer birçok mikrofondan daha iyi performans gösterir ve daha doğal bir ses yakalar.

VIDEO MIC MS'nin kısa uzunluğu, taşımayı çok pratik hale getirir. Yüksek performanslı kamera şok montajı, kullanım gürültüsünü ortadan kaldırır. Gizli ön cam, dış mekan kayıtları sırasında rüzgar sesini ortadan kaldırmak için kullanışlıdır. VIDEO MIC MS, aksesuarlarıyla birlikte yüksek performanslı bir paketi bir fermuarlı kese içinde toplar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

VIDEO MIC MS

Tip

Kondenser

Frekans tepkisi

50 Hz - 18 kHz

Maksimum SPL

120 dB 

Yönelme

Tek yönlü

Kutup deseni

Süper Kardioid

Duyarlılık

120 derece: -47 dB ±3 dB @ 1 kHz (1 V / Pa)

90 derece: -47 dB ±3 dB @ 1 kHz (1 V / Pa)

Güç kaynağı

1,5 V harici veya takılı pil

Benzer Ürünler
Yükleniyor...