FOCAL Casque ELEAR ALU Kulaklık (BLACK)

Adet

FOCAL Casque ELEAR ALU Kulaklık (BLACK)


Bu odyofil kulaklıklar , parçalarını çok ince ayrıntılarla yeniden keşfetmek isteyen gerçek müzik severler için tasarlandı . Yeni duygu ve his alanlarını açarken, evde kişisel ve tutkulu bir dinleme seansının mahremiyetini yüceltirler.

Elear, Focal tarafından Fransa'da üretilen teknoloji tutkunu açık arkalı kulaklıklardır. Amiral gemisi kulaklıklarımız Utopia'yı tasarlarken kullanılan en iyi teknoloji ve akustik araştırmalardan ilham alan bu kulaklıklar gerçekten olağanüstü bir performans sunuyor. Mekanik tasarım, sağlam alüminyum boyunduruk sayesinde dikkat çekici derecede pürüzsüz ve kusursuz bir stil sağlar. Ayrıca, uzun dinleme seansları için vazgeçilmez bir kalite olan maksimum konfor için hafızalı köpük kulak yastıklarına da sahiptirler. Son olarak, alüminyum/magnezyum 'M' şeklindeki kubbeli özel hoparlör sürücüleri, Elear'ın çarpıcı derecede gerçekçi ses sunmasını sağlar. Saatlerce dinleme keyfi için bir çift Elear kulaklıkla yüksek kaliteli sistemin sesinden ilham alın.

Müziğinizin keyfini sonuna kadar çıkarmak ve duygularınızı güçlendirmek için, hi-fi kulaklıklarınızla birleştirebileceğiniz mükemmel bir audiophile DAC ve amplifikatör olan Arche'yi keşfedin.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...