Shure UA845-UWB/E Uhf Geniş Bantlı Anten Dağıtıcı Sistem

Adet

Shure UA845-UWB/E Uhf Geniş Bantlı Anten Dağıtıcı Sistem


Aktif Anten/Güç Dağıtım Sistemi, beş yönlü, geniş bant VHF ve UHF, dahili güç kaynağı. U4S, UR4S, U4D ve UR4D alıcıları, AD4, ULXD4, UXLD4D, ULXD4Q alıcıları, SLX4, BLXR4 ve QLXD4 alıcıları için Beş Yönlü Aktif Anten Splitter ve Güç Dağıtım Sistemi.

Shure Model UA845UWB, bir çift anteni birden fazla Shure Axient Digital, UHF-R, ULX-D, BLX4R, SLX4 ve BLX4R'ye bölerek bir kablosuz mikrofon sistemini genişleten amplifikasyonlu bir VHF ve UHF Anten Dağıtım Sistemidir. Ayrıca RF sinyallerini birden fazla çıkış konnektörüne sinyal gücünün bölünmesinden kaynaklanan ekleme kaybını telafi etmek için amplifiye eder. Her UA845UWB, aynı antenleri kullanmak için dört alıcıya kadar izin verir. CASCADE konektörleri, beşinci bir alıcıya veya ikinci bir UA845UWB'ye bağlantı sağlar.

Genişletilebilirlik. UA845UWB Anten Dağıtım Sistemi, büyük Axient Digital, UHF-R, ULX-D™, QLX-D, SLX, BLX4R kablosuz sistemleri için tasarlanmıştır. Her ünite, aynı iki anteni kullanmak için dört kablosuz alıcıya kadar izin verir ve CASCADE portları beşinci bir alıcıya veya ikinci bir UA845UWB'ye bağlantı sağlar.

Uyumluluk. UA845UWB, uyumlu bir frekans aralığında çalışan tüm Shure Axient Digital, UHF-R, ULX-D, SLX, BLX4R, QLX-D kablosuz mikrofon alıcıları ile uyumludur (spesifikasyonlar bölümünde UHF Taşıyıcı Frekans Aralıklarına bakınız).

CASCADE Portları. İki 50 Ω, BNC tipi anten CASCADE portları, ek bir UA845UWB ünitesi veya beşinci bir kablosuz alıcıya izin verir. Büyük bir kablosuz sistem tek bir anten çiftiyle çalıştırılabilir.

Shure UHF ve UHF-R® Kablosuz sistemler için Güç ÇIKIŞI ve ÇIKIŞ Konnektörleri. Güç ÇIKIŞ konnektörleri aracılığıyla tek bir kaynaktan beş U4 veya UR4 alıcıya kadar zincirleme bağlanabilir ve beslenebilir. ULX veya ULX-D için GEÇERLİ DEĞİLDİR.

Aktif Anten/Güç Dağıtım Sistemi, beş yönlü, VHF, UHF, 1.2, 1.5 ve 1.8 GHz, dahili güç kaynağı.

UA845UWB kablosuz olarak da mevcuttur.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...